Αγαπάμε #2

Παρε μονο και μπρατσακια μαζι, γιατι αν βυθιστεις στον ωκεανο εμπνευσης, δυσκολα θα πατησεις στερια.

Αυτό το διαμαντάκι το ξεχάσατε?

για μενα απλα ο καλυτερος δισκος της μπαντας! παιξιμο,παραγωγη,φωνητικα ολα σε υψηλοτατο επιπεδο! α, και σιγουρα ο δισκος δεν ειναι για 6 (βαθμολογια του μεταλ χαμερ)! χαμερ μαζι μεγαλωνουμε,μεσα απο τις σελιδες σου εχω μαθει πολλα για την αγαπημενη μου μουσικη, ανακαλυπτω συνεχως και αγοραζω παρα πολλους δισκους απο τις δισκοκριτικες σου και οχι μονο αλλα για τον καινουργιο δισκο των epica λ-α-ν-θ-α-ν-ε-ι-ς! δεν πειραζει παντως ανθρωποι ειμαστε και λαθη καποιες φορες θα κανουμε!

Ήμανε μπροστά μπροστά, όπως πάντα!
Ναι ρε αλλά δεν θυμάμαι να έβγαλα το φούτερ…:-k
Ή εσύ έχεις μάτι γυπαετού, ή εγώ ήπια πιο πολύ απ’ όσο έπρεπε (χαλαρά όμως)

(εδιτ) ρε αποπάνω σταματήστε ρε!

Όχι, για φούτερ Emperor έλεγα (νομίζω), άκυρο.
Οπότε πάμε στη δεύτερη επιλογή:

Φορούσες σκούφο μέσα στο μαγαζί?

Μόνο ένας τρου νίντζα φοράει σκούφο σε μαγαζί - 90% εντόπισες το Γιοβανίτη!
Αλλά ήμουν εκεί γύρω.

Εντάξει, αν καμιά φορά μεθύσω πάρα πολύ, θα πω γεια, με έπεισες.

Νομίζεις, την επόμενη φορά που δεν θα έρθεις εσύ να μας βρεις, θα ρωτήσω την κοκκινομάλλα με το Hades Rise να μου δείξει τον Φέθρυ.

Δεν θα με δώσει!
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΑ ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ ΤΟΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
Άσε που μπορεί να φοράει και άλλη μπλούζα, γιατί αυτή η Hades Rise θα βρωμίσει.
Μη σου πω ότι θα φοράμε όλοι σκούφο, για να μη βρεις κανέναν μας!
ΧΑ!

(εδιτ) και βέβαια εγώ ξέρω ότι έσύ ήσουν με μία bathory ε? Αυτά για να ποστάρετε pics :stuck_out_tongue:

χαχα,ακουστε και αυτο…ο cradleofmaiden στις νεες κυκλοφοριες,ποσταρε οτι περιμενει να κυκλοφορησει ενα αλμπουμ το οποιο κυκλοφορει εδω και ενα χρονο…φαινεται του πουλησαν περσινο μεταλ χαμερ…

Έτσι είναι, μερικοί είναι μπροστά από τις εξελίξεις ένα χρόνο και μερικοί άλλοι ένα χρόνο πίσω

Εν τω μεταξύ διάβαζα όλα αυτά τα ποστ του ΚραντλοφΜέηντεν και νόμιζα ότι διάβαζα γράμμα στο Χάμμερ!

Γαμώτο έχω χάσει επισόδια με τον κραντλ.

Απλά επείδη το είδα κάποιες σελίδες πριν, να σημειώσω πως κι εγώ είχα πριν πολλές μέρες romantiko-πμ-όλα-τα-λεφτά που διαμόρφωσε την ψήφο μου :lol:

Ρε, forward τα pms λέμε!!

Γράκχε ακόμα περιμένω…

Ρε μαλάκα Κρις, ειδικά εσύ δε νομίζω να διαφωνήσεις/θεωρείς γελοία τα (χιντ: πολιτικής φύσεως) πράγματα που μου γραψε. :roll:

:lol::lol::lol:

Πιστεύω οτι έχουν μαζευτεί πλέον οι υποψηφιότητες για το #3 και είμαι σίγουρος πως θα είναι μεγάλο ντέρμπι :-k

Χρειάζομαι νέο στομάχι.

cradleofmaiden μεγαλο ταλεντο,τον βλεπω να σαρωνει στο αγαπαμε #3…η scouting team τον εχει απο κοντα:D

Εγώ μετά από αυτό…

…λέω να κόψω τα πολλά-πολλά μαζί του πάντως.

:|:|:|

:lol::lol::lol: