Αγαπημένο"στοματικό" τραγούδι

θα μας τρελανετε εσεις οι 2, παει τελειωσε, διαβαστε τον τιτλο του γαμημενου του θεματος

Ωραία…ον τόπικ.

AC/DC - Give the Dog a Bone.

Ξέχασα το βασικότερο… #-o
http://www.youtube.com/watch?v=8nbEi7aVDXA

μονο αυτο

:lol: καλο!

αλλα του nightwing νομιζω ειναι καλυτερο απ ολα! :lol:

του Bryan Adams to κομματι που κολλαει?

Ελα μην θυμωνεις.Κερναω φασκομηλα.

αντιγράφω από wiki

“I think 'Summer of ‘69’ ? I think it’s timeless because it’s about making love in the summertime. There is a slight misconception it’s about a year, but it’s not. ‘69’ has nothing to do about a year, it has to do with a sexual position… At the end of the song the lyric says that it’s me and my baby in a 69. You’d have to be pretty thick in the ears if you couldn’t get that lyric”

^
:expressionless:

Μαλάκα ντάξει αυτό το κομμάτι αλλιώς το σκεφτόμουνα πάντα, τώρα δε θα ξανακουστεί ποτέ το ίδιο στ’ αυτιά μου! :lol:

Αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σ’ αυτό και το Give the Dog a Bone, αλλά θα το δώσω στον Άνταμς!

[SPOILER]Ρε μαλάκα τί πήγε και σκέφτηκε! Summer of 69… έγραψε κομμάτι για πίπα/πλακομούνι και είμαι βέβαιος ότι τόσα χρόνια το ακούνε γενιές και γενιές ευαίσθητων μαθητριών/φοιτητριών που σκέφτονται το πρώτο τους φλερτ, πετυχημένων αλλά ενοχικών γιάπηδων που στην εφηβεία τους ονειρεύονταν να γίνουν ρόκερς, ακόμα και ζευγάρια στα 20-30 χρόνια γάμου που θέλουν να πιστεύουν ότι “νίκησαν την πραγματικότητα”… και για όλους παίζει να συμβολίζει την ανεμελιά και την αθωότητα της νιότης!

#-o :bow::lol3:[/SPOILER]

Σε πόσες συλλογές με τραγούδια για τον/την γκόμενο/α έχει μπει αυτό το κομμάτι??
“Για να θυμηθούμε τα χρόνια που γνωριστήκαμε μωρό μου”

Πιο σατανικό και από την μισή δισκοθήκη του Prosatanic :stuck_out_tongue:

Όχι ρεεε, ούτε καν.

ΑΠΕΙΡΑ πιο σατανικό από ολόκληρες τις δισκοθήκες των Prosatanic, plunderer, Axel, ChrisP, NoMisteraki, Deathster, Almighty C κτλ. κτλ., ΜΑΖΙ. :smiley:

xμ…αρκετά ΚΑΦΡΙΚΟ το τοπικ για εμένα αλλά ωστόσο ύστερα απο κατανάλωση μπύρας και μαγειρίτσας

Προτείνω φυσικά το καλύτερο στοματικό ever απο την μια και μοναδική
[SIZE=“6”]ΒΕΡΑ ΛΑΜΠΡΟΥ[/SIZE]

Wrapped tight around me

Like a second flesh hot skin

Cling to my body

As the ecstasy begins

Your wild vibrations

Got me shooting from the hip

Crazed and insatiable let rip

Eat me alive

Sounds like an animal

Panting to the beat

Groan in the pleasure zone

Gasping from the heat

Gut-wrenching frenzy

That deranges every joint

I’m gonna force you at gun point

To eat me alive

Bound to deliver as

You give and I collect

Squealing impassioned as

The rod of steel injects

Lunge to the maximum

Spread-eagled to the wall

You’re well equipped to take it all

So eat me alive

:lol:

Βεβαια το οτι το τραγουδαει ο-Θεος κατα τ’αλλα Rob-δε βοηθαει και πολυ στα περι φαντασιωσεων:p

Καλα για το summer of 69’ απλα δε το πιστευω,δε παιζει.Θυμηθηκα που μας το χε βαλει κι η καθηγητρια των Aγγλικων στο σχολειο και γελαγα:lol::#-o

και ομως ρε παιδια…το καλοκαιρι του 69 ειναι πολλα τα χρονια που το θυμαμαι “δηλωμενο” ως απλα σεξουαλικο!
ηταν και ομορφαντρα ο λεγαμενος…

οσο για το παραπανω που κοτσαρα και τους στιχοι…Ειναι γεγονό οτι μου ειχε σπασει τον τσαμπουκα ο Ρομπ μετα την εξοδο του απο την ντουλαπα (αν και μαλλον μονο αυτο του ειχε απομεινει καθως απο κινηση και ντυσιμο “εβγαζε ματια”!)

kαλά ρεεε ακόμα να αναφέρετε Kafrillion?

Απ’το Στόμα μου το πήρες

[COLOR=“White”]και έξω από τα δικά σου χείλια
να μου κρέμονται τ’ αρχίδια

άσε πια την μαλακία
και πιάσε πια την πεολειχία[/COLOR]!

8)8)8)

Αυτό:

Αλλά με την εξήγηση που είναι όλα τα λεφτά… Mach… :lol:

αγαπημενο στωματικο:p τραγουδι ειναι αφτο που εκανε η σασα γκρευ με τους καρρεντ 93!

Lordi - discography