Επιφάνεια εργασίας -> Δεξί κλίκ -> Ανανέωση!

Πλακα πλακα παντα ειχα την απορεια αν αυτο το δεξι κλικ ανανεωση κανει τπτ η ειναι απλα για να μας τρωει το χρονο…

:lol::lol::lol::lol::lol:

Πολύ χαίρομαι που βλέπω ένα τέτοιο θέμα. :stuck_out_tongue:

To κάνω συνέχεια έχει καταντήσει κανονικό τικ μιλάμε. Ειδικά όταν κλέινω τον mozzilla.

Ασε που επειδή παιζω συνεχεια κατι παιχνίδια απο το παλιο sega (με emulator) κάθε φορά που κλείνω ένα απο αυτά παίζει να το κάνω και 2-3 φορές στην σειρά.

Αρρώστια, χαιρομαι που δεν είμαι ο μοναδικός πάντως :lol::lol:

ντιλιτ…εμπτυ ρισαϊκλ…ριφρες…

ΟΛ ΔΕ ΦΑΚΙΝ ΤΑΪΜ…

ξερει\m/

έμπτυ ρισάικλ! ΠΑΝΤΑ ομως! ποτε δεν ειναι γεματος ο καδος ανακυκλωσης. οποτε γεμιζει τον αδιαζω επιτοπου! :smiley:

το πάνω όπως και δήποτε…πολύ μανια…το ριφρες οχι αλλα ενας φιλος μου το εχει τικ και πεθαινω στο γελιο καθε φορα…πρεπει να το κανει πανω απο 30 φορες το λεπτο!!:lol::lol:

μπορείς απλά όταν θες να σβήσεις τα αρχεία να πατάς όχι απλά delete αλλά shift+delete .

(hint = οριστική διαγραφή)

:slight_smile:

ασε, καλυτερα χειροκινητα! γουσταρω :!:

Μετά από αρκετά χρόνια ενασχόλησης με τους υπολογιστές έχω περάσει σε άλλο επίπεδο.

Κάνω οχταράκια με τον δείκτη του ποντικιού 8)

αυτο το κανω κι εγω οταν περιμενω να εγκατασταθει ενα προγραμμα!!!

Δηλωνεις συμμετοχη για το επομενο αγαπαμε, ε;

προς axel…

σπαμμαρω 1 και 2 και μπαινοβγαινει το wep 8)

Αχαχα μωρή κουφάλα 8)
Deagle <==> ak74u

χαχα το ξερα οτι θα το πιασεις :wink:

οοο καλα εδω και καμια 3-4 χρονια που μου κώλυσε το κανω συνεχεία…
οταν κλείνω firefox Δεξί κλίκ -> Ανανέωση!
οταν κλείνω πρόγραμμα Δεξί κλίκ -> Ανανέωση!
οταν ανοίγω pc Δεξί κλίκ -> Ανανέωση! καμια 20ρια φορες
και το βασικότερο ειμαι στο σημείο που βαριέμαι να λιώσω καπου και βαζω μουσική το κανω συνέχεια…
πραγματικά ειναι απο τα πιο ηλίθια πράγματα που κάνω στο pc…

Kιεγώ το κάνω μολις ανοιγω το pc λες και θα βγει τιποτα καινούργιο!!! :stuck_out_tongue:

Μερικες φορες φτιάχνω 5-6 φακέλους,διαγραφη(με δεξι κλικ για να χάνω χρόνο ενοείτε)
δεξι κλικ ανανέωση επιφάνειας εργασίας,καδος,επαναφορά φακέλων και ξανα το ίδιο :roll:

Αλλες φορές σπαμάρω με caps lock,num lock και scroll lock για να βλέπω τα φοτάκια! μεγάλη πόροση!!!#-o

έκτορα άστις μλκς κ γράψε κανένα ανέκδοτο ! :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχ οκ !!! τσέκαρε ανέκδοτα σε 5λεπτα

Και νόμιζα ότι είχα κάποιο πρόβλημα που το έκανα :stuck_out_tongue: