Συν-φορουμίτες που μπερδεύουμε μεταξύ τους

Martian με Mandrake.Δεν ξέρω μήπως είχαν ποτέ παρόμοια χρώματα στις foto…Έχουν και το Ma στην αρχή…

Μέχρι το λάιβ των Μπολτ Θρόουα, μου χαν σπάσει τα νεύρα κανονικά γιατί έβλεπα ποστ του DarthVader και νόμιζα ότι ήταν του Deathster, ποστ του Deathster και νόμιζα ότι ήταν της corpsette, ποστ της corpsette και νόμιζα ότι ήταν του DarthVader κτλ. κτλ. :wacko:

Επίσης τείνω να μπερδεύω καμιά φορά Deathster με Angel_Death. Η μέρα με τη νύχτα, θα μου πείτε… ίσως επειδή έγιναν φορουμόμπατσοι την ίδια περίοδο.

Επίσης μια στις τόσες βλέπω ποστ από έναν συμφορουμίτη με παλιομοδίτικα ακούσματα (σχεδόν αποκλειστικά από 60’s) και που πρέπει να είναι μεγάλος σε ηλικία κιόλας, και νομίζω ότι έχει ποστάρει ο hopeto. Ομοιότητα στο άβαταρ, όπως καταλαβαίνετε. Ελάτε, βοηθήστε με, έχω κολλήσει. Εδώ το χω, ννννννννιαχ.

Πιο παλιά επίσης μπέρδευα ΣΥΝΕΧΕΙΑ Angel_Death με Nephelie. Εγώ και τα 2/3 του φόρουμ, υποθέτω! Όσοι είστε σχετικά παλιοί θυμάστε γιατί. Αυτοί φταίγανε όμως. Γκρρ.

Τον Luthasun λες, δε νομίζω ότι είναι τόσο μεγάλης ηλικίας.
Μη σου πω ότι είναι και μικρότερος από σένα!

Lupin - Folydized,δεν ξέρω γιατι,κάτι με τα άβαταρ παίζει που δεν έχουν καμία σχέση

Τσούκου. Not Luthasun.

Έλα ρε, ένας άλλος, στο άβαταρ δείχνει κάποιον να παίζει κιθάρα καθισμένος ή κάτι τέτοιο… γαμώτο δε μου ρχεται με τίποτα…

μήπως λες το bluezlick?

Όχι ρε σεις, ούτε ο Μπλούζλικ!

Χρήστης φάντασμα, έτσι :!:

O Allman!E?

paco?

Ωραια ! Τους κανω ban ολους για να μεινω μονος μου. :stuck_out_tongue:

MARINER1970MINI

…τι κερδίζω? :-k

Νικητής ο hopeto, ε; χμμμμμ

Αντώνη, είναι φέηκ σου;

Ή μήπως εσύ είσαι φέηκ του;

Μίλα

ρε

Μπα,εγώ όταν ήρθα στο φόρουμ,τον βρήκα εδώ!8)
Γαμώτο ωραίος χρήστης,από αυτόν άκουσα Pacific Gas & Electric,κάπου τους είχε προτείνει.

επισης μεγαλη ηττα ειναι να αλλαζει ο αλλος το αβαταρ καθε μερα…
ακους dr love ???

μεχρι κ φανελα χαριστεα εχω βαλει αλλα maiden ποτε…

ok crimson,το alive σου κανει ??? λεω να κρατησω καμια βδομαδα…:stuck_out_tongue:

Και σκέψου Κριμσονούλη ότι ο Δόκτωρ δεν είναι τίποτα ε.

ευχαριστω που με λες Κριμσονούλη …
νιωθω παλι 15-16…
γιατι τωρα νιωθω σαν να πέθανα…

*ναι βαλε το alive

White zombie - Bleedin λογω αβαταρ:p

Και πολυ πολυ παλια μπερδευα γκρακχο με καποιον αλλο(τοτε που ειχε αβαταρ black adder)με lupin νομιζω.

kourou με karvou

deathster με angel death