Εισαι φαλτσος...αλλα σαγαπαω!

Κόσμος και κοσμάκης, ο Hetfield για παράδειγμα σε μερικά live είναι κακός αλλά αγαπάμε. ο Quorthon, o Ozzy, o Lemmy, o Bruce-άκος…χαμός!

Bασικα Mc Laren <— κλικ

μωρα στην φωτια αγαπημενη μ ελληνικη μπαντα ισως αλλα ο τραγουδιστης φαλτσαρει λιγο…παντως εγω αγαπαω την φωνη του ειδικα στο βαβυλωνια…

:slight_smile:

Blackie Lawless

Danzig

Lemmy

Quorthon

o Blackie που κολλαει σαυτο το τοπικ?[-X

σωστα, αν και δεν μου αρεσει η μουσικη του, ο μπλακι εχει φωναρα:wink:

Ενώ ο Dickinson φαλτσάρει? Τι λέτε ωρέ παίδες? :?

οποιος εγραψε το ονομα του ντικινσον σε αυτο το θρεντ, να βαλει το κεφαλι του κατω απο καμια βρυση και να ξαναδει τι εγραψε, ε:p

Αυστηρα μουσικά όχι μόνο φαλτσάρει, του δίνει και καταλαβαίνει:lol:

Αλλα ειναι απο τους λίγους που έχουν τόσο μοναδική χροιά, και δεν παρατηρείς ούτε σε νοιάζει, μπορεί ακόμα και να γουστάρεις το φάλτσο του.

Μπρουσάρας μια ζωή.

Bασικα εκανα και “+1” στο ποστ του Vangelis για πλακα και ειπα να μην πω τιποτα.

Αλλα δε γινεται να αναφερεται σοβαρα ο Bruce σ’ αυτο το τοπικ. 8O

Dylan - Quorthon - Vince Neil

αν εννοεις στα λαηβ που κινειται τοσο που ποναει το κεφαλι σου να τον ακουληθεις, νταξ

αλλα για τα στουντιο οπου μπορει να ανασαινει χωρις να λαχανιαζει απο το τρεξιμο ειναι ΤΟΠ

Ο Dickinson δεν φαλτσαρει, φωτια και λαυρα σε οποιον το λεει αυτο… Επισης δεν νομιζω οτι φαλτσαρει ο Hansi… Ο Lemmy επισης ειναι ο Lemmy, ειναι τοσο ιδιαιτερη η φωνη του, δεν μπορω να πω οτι φαλτσαρει, ειναι απλα ο Lemmy…

Θα πω τον Dave Mustaine ειναι ο πρωτος που μου εσκασε με το που ειδα το poll… Λατρευουμε Dave Mustaine…

ακομη και η βλακειουλα στο χερι του γραφει μεγκαντεθ:p

Dave Mustaine χαλαρα! Και οσο για τον Οzzy εχει περιεργη, διαπεραστικη χροια αλλα σιγουρα δεν ειναι φαλτσος

  1. για τον Dickinson ΑΚΥΡΟ και

:lock::lock::lock::lock:

Ύστερα από κάψιμο με τους Dream Theater , οφείλω να ομολογήσω πως η παραπάνω απάντηση δεν ταιριάζει στο θρεντ αυτό. Ο La Brie είχε φωνάρα κάποτε και όσοι έχουν διαφορετική άποψη ας ακούσουν τους πρώτους δίσκους τους(I&W,Awake). Μετά τη δηλητηρίαση έπεσε κάπως σε επίδοση, αλλά παραμένει μια πολύ καλή φωνή. Τεχνικά όμως πάντα ήταν άψογος , άρα δεν φαλτσαρει .