Χακος Περβανιδης

Ρε γμτ δεν σας αναγκασε κανεις νατον βλεπετε.Εγω που δεν τον πιανω τι να κανω να κλαιω ???
Οσο για τον Unholy οπως και να το κανουμε ειναι ομορφοπαιδο ;p

Mα δεν το βλεπουμε μονο στο mad τον βλεπουμε και στο texas πολλες φορες και ειλικρινα δεν θελουμε … !!! αναγκαζομαστε …!!!

Γυρίστε του πλάτη ε-πηδηκτικά

Ακριβως…Δεν φταιει το παληκαρι που σας εκνευριζει…
ΓΡΑΨΤΕ ΤΟΝ !!!

:oops: Α ντρέπομαι… :twisted:

Για την πλατη ή για το ε-πηδηχτικα , ιce queen ?

Angel_In_Black, τσέκαρε τα προσωπικά σου μηνύματα :slight_smile:

Δεν τον έχει δει κανείς σας όμως σε Flocafe- μεσημεράκι με κόκκινο αθλητικό παπουτσάκι. Ε?Ε? 8O :lol:

ΡΕΕΕΕΕ τι προβλημα εχετε με τα κοκκινα παπουτσια… Ολοι οι αντιολυμπιακοι εδω μαζευτηκατε; ΧΑ ΧΑ ΧΑ Περα απο την πλακα τι νομιζετε, οτι ολα τα μεταλλα ζουν με rock τροπο ζωης; Υπαρχουν σκληρα αγορακια που τρωνε παντοφλα καθημερινα… Μερικα απ’ αυτα ειναι και γνωστοι metal stars, που εχουν γινει ριαλιτι…

Ela re! Mia xara einai to palikari (gia ton Xako lew). Kai to tv war mia xara ekpompi einai (h monadikh kiolas!). vazei ap’ola (sto metro tou dunatou). Epishs mia xara ta xwnei o Xakos merikes fores se hli8ia emails h messages. Genika plaka exei. gelaw suxna (me tin kalh ennoia :smiley: ). Ante ksekoliste remaliaaaaaaaaaa

Ποιός μίλησε γαι τα κόκκινα παπούτσια;; :? (Εγώ προσωπικά απέχω απ’τον metal τρόπο ντυσίματος κι ας ακούω metal.)
Εγώ μίλησα για το ΧΑΚΟ σε ΚΟΚΚΙΝΑ παπούτσια…Το Χάκο που εμφανίζεται με 40 χαϊμαλιά και 20 κομποσκοίνια… Τέλος πάντων, μαγκιά του, το παλικάρι ας φοράει ότι θέλει. Αλλά μην το παίζεις ρε φίλε, φαίνεται.
Και μη μου πείτε ότι η πλειοψηφία όσων ακόυνε metal κι έχουν ξεπεράσει τα 20 βλέπουν Χάκο για να ενημερωθούν… :stuck_out_tongue:

Παιδιά,έβλέπα σε μια φάση Χάκο και η αδερφή μου είχε τρελαθεί στα γέλια με τις δηλώσεις τύπου "η πιο σκληροπυρυνική εκπομπή του πλανήτη"και άλλα τέτοια.Κάποια στιγμή τον άκουσε η μητέρα μου και είπε “γιατί μιλάει έτσι,δυσπεψία έχει?”

Ρε παιδια τον εχετε δει πως γλυφει τους καλεσμενους του οταν τους παιρνει συνεντευξη?Στο περιοδικο και καλα τους τα χωνει,αφου ξερει οτι δεν τον διαβαζουν,ενω μπροστα τους ειναι ολο γελακια και γλυψηματα.Ασε που μου φαινεται οτι γέρνει και λιγο.

Aυτος φταιει η τα παιδακια που τον βλεπουν?? Αν δεν ειχε τηλεθεαση δεν
θα συνεχιζε να κανει τις ιδιες παπαριες και θα αλλαζε κουπι.
Ακουσα οτι ειναι η πρωτη εκπομπη metal που βγενει στη ΤV.
Τοσα ξερουν τοσα λενε.Τη μεταλλικη εκπομπη Μοnsters of rock
κανενας δεν την εβλεπε?.Την εκπομπη του Γεωργιοπουλου
(εχει περασει και απο το μικροφωνο των Flames) στο Βlue Sky
και αργοτερα στο Dtv δεν την εβλεπε κανεις?.Αλλα βεβαια αφου
δεν ψαχνομαστε καθολου και τρωμε αμασιτη οτι μας σερβιρουν?

Exo tin entuposi oti enoei i proti metal ekpobi se tiletheasi kai oxi i proti metal ekpobi pou egine pote.Afto tha itane polu trelo kai de nomizo oti einai toso boufoi na to poune.

kai omos file mou.etsi lene.Einai poli mikroi gia na kserun.

Re karagiozi Loner.Pos tolmas kai vazeis image tou Angus kai meta les paparies opos oi Evakeken oi pos sto diaolo legontia einai korifeei.Vgale to image tora!

Episis o Xakos (gnostos kai os Flida) elege malakies oti tha erthoun oi AC\DC stin ellada kai pola koroida ton pistepsan.Opote mallon ton kaio alla sapator!

Ton axristo to Xako.Exei pei kai alles malakies gia sigrotimata pu erxonte
kai pu pote den irthan.Mono ke mono gia na poronei ta pedakia kai
meta … psixrolousia.Kafton Sapator me ti floga apo ta ruthunia

Mpa den tha arpaksei telika giati tha ton prostatevei i Flida.Mipos na pigene ena taksidaki stin kolasi tou Hell Rabbit?Ase na min po gia tous allos tous karagiozides tou Hammer.Mallon tha valo topic