Σχολή Καλών Τεχνών

Μπράβο για την απόφαση σου και καλή τύχη σου εύχομαι!:slight_smile:

Να είσαι καλά Λένα! Δεν μασάμε :wink:

σε αυτη την χωρα επισης πρεπει να αποφασιζουμε μονοι μας και να μην παιρνουμε οτι αερολογια λεει ο καθενας στα σοβαρα

[QUOTE=Evmorfili; 934153] Βοήθεια παιδιά! Ενδιαφέρομαι για κατατακτήριες εξετάσεις στο θεωρητικό τμήμα της Σχολής Καλών Τεχνών

Συγγνώμη αν χρησιμοποιώ λανθασμένα το παρόν θρεντ.

Θα μπορούσε μήπως κάποιος από τη Σχολή Καλών τεχνών να μου πει πώς μπορώ να προμηθευτώ τα παρακάτω βιβλία ή ακόμα καλύτερα να μου τα δανείσει για ελαχιστες μέρες;

Ήθελα και εγω να ρωτησω αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με τις κατατακτήριες για το Τμήμα Θ.Ι.Τ της Α.Σ.Κ.Τ… Γνωρίζεται πώς γίνεται η προετοιμασία για τις εξετάσεις? …Υπάρχουν φροντιστήρια για κάτι τέτοιο? καθώς οτιδήποτε εχω βρεί ως τώρα σχετικό με προετοιμασία για την ΑΣΚΤ αφορα το τμήμα εικαστικών τεχνων…
ΠΡΟΣΟΧΗ: Ενδιαφέρομαι για το τμημα Θεωρίας κ Ιστορίας

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :slight_smile:

παιδιά είμαι καινούρια στο forum και βασικα γράφτηκα γιατι τωρα θα δωσω κατατακτηριες για καλων τεχνων στην Θεσσαλονικη, αλλα προσπαθώ να βρω θέματα των εξετάσεων αυτών απο άλλες χρονιές όσον αφορά το θεωρητικό πλαίσιο και δεν μπορώ να βρώ. Υπάρχει κάποιος που γνωρίζει κάτι και μπορεί να με βοηθήσει?

Καλημέρα!!! Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στην σχολή καλών τεχνών Θεσσαλονίκης και δουλεύει παράλληλα; Μπορεί κάποιος που εργάζεται να βγάλει την σχολή; Τα εργαστήρια είναι πρωινά;