Γειαααααα!

Καλως όρισες κι από μένα κι αφού ακούς όπεθ ( :roll: ) μια αφιέρωση για καλωσορισμα


:smiley:

επίσης παρακαλείται ο romantic_7 να σταματήσει το σημεινό παραλήρημα με Κούντο :lol:

thanks…:oops: :smiley:

thank you!:slight_smile: αλλα δεν θα σχολιασω τον Κουντο γιατι οπως ξερω κ ξερεις ειναι απλα ΘΕΑ!!#-o:lol:

nice to meet you!:smiley: ευχαριστω γ την αφιερωση!ειναι μια απτις πιο κομματαρες των Opeth:bow:

(sorry που αφησα 3συνεχόμενα σχολια…:?)

Μπορεις, απλα, να πατησεις το κουμπακι διπλα στο “quote”, δηλαδη το “multi-quote”, σε οποια ποστ θες να απαντησεις και μετα να πατησεις reply. Ετσι δεν θα χρειαζεται να κανεις καινουριο ποστ για καθε απαντηση. :smiley:

χεχεχε!σωσταααα!!!:smiley:

Καλως ηρθες Michie!!!:stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ Benton :wink: :smiley:

Welcome και καλά ποσταρίσματα!!

καλωσηρθες! ειναι παραδοση ομως να βαλεις φωτογραφια στο θρεντ “Οι φατσες σας 2” και μετα να βαλω εγω τη δικια μου

Ναι κ μετά να σε κράξει ο κόσμος όλος κ η κοπελιά να μην ξαναποστάρει… :stuck_out_tongue:

Ε ας σπάσουμε λίγο την παράδοση μωρέ για μια φορά… :stuck_out_tongue:

βρηκαμε νυφη για τον Night*Sky.

Αν αυτα τα 2 συγκροτηματα μπηκαν κατα τυχη στο τελος(απο αποψη προτεραιοτητας κ ετσ), σε παω… αλλιως [SIZE=“7”]Χ[/SIZE]

:stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: τα εβαλα με αυτη τη σειρα εντελως στη τυχη!εξαλλου δν ακουω μονο αυτα τα συγκροτηματα ωστε ν αναρωτηθει κανεις γ την σειρα με την οποια τα εβαλα…μετα απτς Opeth υπαρχουν κ ααααααλλααααααα…!!!:smiley:

axaxaxaxaxax :P:P

Kalwsir8es MiChiE :slight_smile: Kala post :slight_smile:

PS: Giati panta otan to kainourio melos einai gunaika sto introduce yourself ginetai xamos ?? :):slight_smile:

Θα συμφωνήσω με τον Godsmack στα περισσότερα και επίσης mushroomhead 8O, μπράβο ρε θηρίο!!! (φαντάζομαι προτιμάς και εσύ την Jmann εποχή).

Και επίσης καλώς ήρθες!:smiley:

Mπαχαχαχ… Πλακα κανει προφανως το φιλαρακι… 8)

Ολες αυτες τις μπαντες τις σιχαινομαι… Sorry Michie…:roll:

Εγώ ακούω και nu και power, με συμπαθείς ή όχι? :stuck_out_tongue: (Σόρρυ για το off-topic αλλά δεν άντεξα ^^)

Καλά στέφανα :slight_smile:

Κοιτα, οταν ειδα οτι εχεις avatar ‘‘nu metal’’ λεω νταξει, χαμενη περιπτωση το παιδι.
Μετα ομως ποσταρες οτι αυτο τον καιρο λιωνεις το Karma των Kamelot, που αμα δεις την λιστα μου με τoυς καλυτερους δισκους των '00s, θα καταλαβεις…
Οποτε πιστευω πλεον πως ειναι θεμα χρονου να μπεις στον σωστο δρομο !

:smiley: