Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας

Οι θηλυκές χήνες είναι κουφές. Να το θυμάστε όλοι αυτό και να το διαδίδετε.

Μετά από αυτό μπορώ να τσιτωσω τα γκάζια ήσυχος και ολοκληρωμενος

Σήμερα(Σαββάτο), ο Κώστας Σημίτης έγινε 76!!
Χρόνια πολλά Κώστα!

Πήγε τόσο ο μυθικός γερμανόφωνος ηγέτης;Μπραβοοο

8O8Oέκλαψα#-o:):!:

Η γκιόνα στα τριπολιτσιώτικα σημαίνει γίδα.

Κολλάει με το από πάνω.

“Στα γκιόνια μου” σε κάποιες περιοχές στερεοελλαδίτικες σημαίνει "στα @@ "!!!:lol:

…αυτό ήξερα κιεγώ:):!:

O ανθρωπος στη διαρκεια της ζωης του τρωει κατα μεσο ορο περιπου 8 αραχνες στον υπνο του.

Επισης σημερα γιορταζει η Φεβρωνία.

Αυτά με τους μέσους ανθρώπους πόσο απάτη πια…
Ο μέσος άνθρωπος της υπαίθρου-ζούγκλας, ίσως και να τρώει καμιά αραχνούλα (και αν) :stuck_out_tongue:

Δε μου φαινεται και τοσο απιθανο.
Καλα για ζουγκλα δε το συζηταω. Ολο το μικροκοσμο θα τρως εκει.

Αυτό με τις αράχνες το είχε πει μια για να αποδείξει πόσο εύκολα πιστεύει κάποιος κάτι που διαβάζει στο ίντερνετ. Δεν ισχύει.

Το εψαξα και εχεις δικιο. Ειμαι θυμα!
Αν και ακομα δε μου φαινεται τοσο περιεργο σε 80 χρονια να τρως κατα λαθος 8 αραχνουλες.
Τωρα ελπιζω να ειναι μυθος και το αλλο που ελεγε οτι σε καθε σοκολατα υπαρχουν περιπου 8 ποδαρακια απο εντομα… :-k

o φασμπεντερ ειναι μεταλας

Σε πρόσφατη συνέντευξη του σε αγγλική εφημερίδα είπε πως γουστάρει αθεράπευτα τους Slayer, Metallica, Sepultura και τους Megadeth. «Πριν χρόνια είχαμε μαζί με τον φίλο μου Mike μία ροκ μπάντα, είχα μακριά μαλλιά, φορούσα μπότες Μάρτινς και σκισμένα σορτσάκια μέχρι το γόνατο. Όταν ήμουν πιο μικρός τρελαινόμουν για το ρυθμό του “Seasons in The Abyss” των Slayer και έπαιζα για ώρες μέχρι να μάθω το “Rust in peace” των Megadeth»

Ήταν που ήταν γαμάτος, τώρα παραέγινε. 8)

Και ποιος είναι αυτός ο… φασμπεντερ; :-s

Απολύεσαι :!:

[SPOILER]Το ανδροειδές στο Prometeus μεταξύ άλλων ρόλων[/SPOILER]

ελπιζω να μην αποκάλυψες κάτι για την ταινία γιατί αλλιώς θα έρθω να σε κοπανίσω

:lol:
Ακριβως αυτο σκεφτηκα και γω,αλλα ρωτησα φιλο και δε πρεπει να ναι spoiler τελικα!