Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας

για καποιο λογο δε μπορω να σταματησω να γελαω :lol::lol:#-o

How to Open a Clementine…like an elephant?

Στους Chicago Bulls δεν φοράνε ποτέ κορδέλα οι παίκτες.
Μία εξαίρεση είχε γίνει με τον Ben Wallace

Να δηλωσω πως δεν θαθελα το θρεντ να γεμισει μουσικο περιεχομενο, γιατι δε με νοιαζει αν ο Χαρρις διασπα το καλαμποκι ή οχι, ποσο μαλλον εσας για το χρωμα του μουσιου των Μπιφφυ Κλαηρο.

H Eλντα Πανοπουλου στο “Ρετιρε” λεγοταν Χαρουλα Πεπονακη…

σας εσκισα ολους για σημερα

Ω φιλε την πατήσατε που ανοιξατε άτι τέτοιο ενωπιόν μου :lol:

Οι καμηποπαρδάλεις καθαρίζουν τα αυτιά τους με τη γλώσσα τους και οι αγελάδες τη μύτη τους. ΟΙ γλώσσες και των δυο ζώων έχουν μήκος 40 περιπου εκατοστά ( :naughty: )

Η λέξη Ισπανία σημαίνει “χώρα των λαγών” :-k

Ο σκελετός του ανθρώπου κανονικά έχει καφέ ζρωμα αλλά γίνεται άσπρο λόγω των χημικών στα προϊόντα καθαρισμού σώματος.

Τα εντόσθια των ζώων μπορουν να γίνουν πολύ ανθεκτικά μπαλόνια αν τα φουσκώσεις.
(γενικά ξέρω πολλες τέτοιες αηδίες)

Γι αυτο και παλια οι καποτες ηταν απο εντοσθια ζωων…:wink:

κυριως λεπτό και παχύ έντερο γουρουνιού :stuck_out_tongue: (μην το γελάς είχε γίνει δοκιμή αρχικά με αυτά :Ρ)

Αυτό ποιός στο 'πε;!;!;! Θα σκίσω κάνα πτυχίο, όχι τίποτ’άλλο.

ανοιχτό καφεμπεζ* διορθωσή. Ούτε που θυμάμαι μια από τις άχρηστες πληροφορίες που συλλέγω στο σχολείο. Μου μένουν κάτι τέτοια πρωτάκουστα.

O rasputin της Ρωσσίας την είχε 32 εκατοστά, ενώ το πέος του φυλλάσσεται σε γυάλα με φορμόλη. Ψαχτείτε στο ιντερνετ. Το’ χω δει.

H γεύση της ασπιρίνης προήλθε μετά από πολλές προσπάθειες των φαρμακοποιών της Bayer να νοστιμίσουν την κανονική γεύση του ακετυλοσαλικυλικού οξέος.

Φανταστείτε πώς θα’ναι το κανονικό δηλαδή.

Δε νομίζω να ισχύει. Τέσπα.

Η πηγή έμπνευσης του λατίνου ποιητή Βαλέριου Κάτουλλου ήταν μια φανταστική κοπέλα με το όνομα Λεσβία (!) και μαλιστα αποτελούσε συμβολο ερωτικής ποίησης.

Το βαρβιτουρικό οξύ έχει πάρει το όνομα αυτό γιατί παρασκευάστηκε την ημέρα της γιορτής της Αγίας Βαρβάρας (4 Δεκεμβρίου 1864) από τον χημικό Adolf von Baeyer .

έχω δύο κωλοτρυπίδες.

Ο τίτλος του θρεντ βρίσκει την απόλυτη ταύτιση στο συγκεκριμένο ποστ :!:

:lol2::lol2::lol2:

γουι χαβ ε γιννερ.!!

εχω μια αχρηστη πληροφορια για σενα…
δεν ηταν ασβεστης :wink:
:p:p:p:p

αλλά?