Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας

Ρώτα τον Ραούλ Μπράβο. Θα σε κατατοπίσει.

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :lol: Ρε εχω πεθανει στα γελια σημερα στο φορουμ!
Αυτο που εννοει ο Bleedin ειναι οτι το επιρρημα γραφετε ετσι: “Παντως” :stuck_out_tongue:

Α,ναι.Ξέρετε είμαι χάλιας στην ορθογραφία και στα γράμματα:p

Αφού είπαμε για coca-coles μας μίλαγανε οι καθηγητές τι δεν καταλαβένετε #-o

Το 1959 (νομίζω) δημιουργήθηκε στις ΗΠΑ ένα think tank, που σκοπό είχε να προβλέψει την ανάπτυξη των υπολογιστών. Κατέληξαν πως τα home PC το 2004 θα είναι όπως το παρακάτω

Από το τότε report, το μόνο στο οποίο έπεσαν μέσα είναι το ότι μέχρι σήμερα χρησιμοποιούμε πληκτρολόγιο και γλώσσες προγραμματισμού,

Γαματο Pc!!!Eχει και τιμονι…δηλαδη αμα βαρεθεις το ιντερνετ πας μια βολτα!!! :stuck_out_tongue:

http://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathciv_1_24/09/2010_356741

That’s mine!

τι αχρηστο υπαρχει σ’αυτο?

Ενταξει ρε συ,προσωπικα δεν με καιει και τοσο.Αχρηστη δεν ειναι αλλα ουτε και η πιο σημαντικη!

Οχι ρε,για το “σερφάρισμα” είναι

8O8O8O
Εσυ με τιμονι κανεις σερφινγκ;

o angus7pl θα ακουσει το νεο δισκο του τανκιαν μετα τη συναυλια των Σκορπιονς.

ρότζερ δάτ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:#-o

Κατά τον μεσαίωνα, το λειτούργημα του οδοντιάτρου (που περιελάμβανε μεγάλο εύρος επεμβάσεων, δηλαδή εξαγωγές μόνο#-o) καθώς και του γενικού χειρουργού (γι’αυτό δεν είμαι 100% σίγουρος) ασκούσαν οι κουρείς!

Μήτσο!!! Φτιάξε λίγο την φράτζα, βγάλε μου κι αυτόν τον τραπεζίτη που πονάει.

Οι ντομάτες δεν είχαν το γνωστό κόκκινο χρώμα που όλοι ξέρουμε.
Κανονικά, στη Νότια Αμερική απ’ όπου και προέρχονται, οι πρώτες ντομάτες ήταν κίτρινες και ενίοτε πράσινες.

Έγιναν κόκκινες ύστερα από την ανθρώπινη παρέμβαση, γιατί το συγκεκριμένο χρώμα θεωρήθηκε πιο “πιασάρικο” και θα βοηθούσε στην εξάπλωση του νέου αυτού τότε προϊόντος στην Ευρώπη. Πράγμα που όντως έγινε.

οτι το newest member ειναι απαραδεκτο…
o αριθμος που καλεσατε εχει φραγη εισερχομενων κλησεων

:|ναι…δεν αντεξα!!!

^^^^^
χαχαχαχα
και εγώ το δοκίμασα και όντως έχει φραγή

Indeed, έτσι ήταν.
Χειρωνακτική εργασία όχι αστεία. Στα τρία κουρέματα η αφαίρεση σκωληκοιδούς δώρο.

Και ποιο απο τα δυο να ειναι πιο επωδυνο αραγε.