Ραδιοφωνικοί σταθμοί

Κοίτα και δεν βάλεις Nevermore.

:lol::lol::lol:

βασικά θελω να την κάνω 100 κομμάτια να μπορώ να ακούω τα πάντα

[SPOILER]*ακόμη και αυτό μου αρέσει. ρε δεν υπάρχει ελπίδα λεμε…μυρίζει καμένο παντού :lol:[/SPOILER]

Ναι. Τι θα γίνει?

:stuck_out_tongue:

@ Crimson, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

[SPOILER]αλλά τελικά πεθαίνει. :PPP[/SPOILER]

:lol::lol::lol:

ναι γαμω. δεν πειράζει. για νέες ήττες…

one look could kill…

Πάω να πάρω μπύρες να γίνουμε. Η μαλακία είναι πως η εκπομπή για μένα τελειώνει νωρίς, στις 11 (εδώ γελάμε βέβαια μετά τα της πτοηγούμενης βδομάδας) και άμα πιω πολύ θα πρέπει να πέσω νωρίς.:?

Τα ποτά και τα ξενύχτια είναι έννοιες που αναιρούν η μία την άλλη για σένα δηλαδή. :stuck_out_tongue:

Θα μπορούσες να έμενες και στον Βόρειο Πόλο και να τελείωνε η εκπομπή το απογευματάκι - και ποιός κοιμάται απόγευμα, επομένως μια χαρά!

α για αυτό την άλλη φορά την τράβηξε τόσο ο κούνελος. για σενα.:stuck_out_tongue:

Αυτό λέω ρε, πως πάνε μαζί αυτά. Άρα κράτα την κανένα δίωρο παραπάνω, όχι υπερβολές, 2 ώρες και 5 λεπτά :stuck_out_tongue: )…

Είναι να μην ξεκινήσεις να την… τραβάς τελικά. Άντε μετά να σταματήσεις. Και όπου υπάρχει παρακίνηση από εξωτερική δύναμη η δυσκολία μεγαλώνει - αλλά και η ευχαρίστηση μαζί.

(γίνομαι χυδαίος, σταματάω)

όλοι στα σπίτια σήμερα, το επιβάλλει και η ηλίθια υγρασία
άρα συνδυάζεται έτσι το ραδιόφωνο
για μένα καρέ μπιρίμπας οπότε αν θέλουν οι άλλοι θα βάλουμε και τις εκπομπές
αλλά δυστυχώς σήμερα εγώ και το τσατ δε θα πάμε παρέα, τα χέρια μου θα είναι γεμάτα με χαρτιά και μπόλικο χρήμα (το 2ο στη φαντασία μου:p, μάλλον φασόλια)

Όλοι έτσι ξεκινάνε!! Ουουου χαρτόμουτρο!!!

Να ρωτήσω και κάτι άσχετο;

Θα έχει και Paradise Lost και Anathema και folk (είμαι στην φάση σήμερα); E; :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

ε ναι. ειναι γνωστό άλλωστε. όσοι είναι στις φυλακές, απο τα φασόλια ξεκίνησαν:p

ναι χαρτόμουτρο για μπιρίμπα όπως οι γιαγιούλες με τη διαφορά ότι εμείς είμαστε ακόμη πιο κουτσομπόλες
ντρέπομαι, με παρέσυραν. εγώ δεν ήθελα αλλά με εκβιάζουν

[SPOILER]όχι δεν είμαστε μανιακές, σπάνια παίζουμε[/SPOILER]

:lol:τώρα ούτε φασόλια για πέταμα δεν έχουμε, άρα παίζουμε για μια ιδέα

και εγώ θέλω αναθεμα και PL

Γιατί, ως γνωστόν, φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι. :slight_smile:

[SPOILER]:stuck_out_tongue: :!:[/SPOILER]

η αλλη το έφτασε στο παίζουμε για μια ιδεα. χαρτί με ιδεολογία. :lol:

ε ναι. κανενα Angelica ή Hope και κανένα Forever Failure θα εχει λογικά. αν ναι τον κόβω να βάζει απο one second(ΔΙΣΚΑΡΑ)…

[SPOILER]αν βάλει forever failure κανε μπρεικ απο το …φασόλι και ανέβα στα τραπέζια…[/SPOILER]

*κουφαλα hopeto. με έψησες. παω να παρω μπύρες και προγραμματίζω και ακρόαση συλλογής crimson’s blues μετα απο κουνέλι . cheers ω ρε!!!

O ελλανορ έγραψε κάτι για 1996-1999, οπότε λογικά θα παίξει τραγούδια εκείνης της περιόδου. :wink:

…αλλά αν όχι…

…τότε [B][U]αυτό[/U][/B] θα ήταν καλύτερο από το forever failure, πολύ mainstream (το έχουν γυρίσει και βίντεοκλιπ :stuck_out_tongue_winking_eye: )… δεν ειναι τέλειο; :smiley:

[B]edit:[/B] και μόλις πρόσεξα ότι το forever failure είναι κάτω απ’το όνομα του κρίμσον… :-Ρ

το forever failure είναι πανανθρώπινη αξία:p

Σε μισή ωρίτσα η επιστροφή
κεντρική: http://voodooradio.net/en/
player: http://voodooradio.net/player/voodoo_player.html
chat: http://voodooradio.net/en/voodoo-chat

ετσι! για αυτο και ένας τρομερός αριθμός ανθρώπων το εχει βάλει για ringtone στα κινητά του…:roll:

κωστα περιμενεεεεε. ερχομαιιιιι!!!

Έχεις ακούσει πολλά κινητά να χτυπούν στους ρυθμούς του forever failure ή μόνο το δικό σου και κανα δυο-τρία ακόμα; :stuck_out_tongue:

Sweetness γατάκια!!! :stuck_out_tongue: