Παίζει τίποτα?

ε όχι και τα χειρότερα. μια χαρά ταινία είναι, μη λέμε και ό,τι θέλουμε.
έχει κάποιες σκηνές, όπως αυτή που η μπλάνσετ χορεύει στο φεγγαρόφωτο ή αυτή με τα πολλαπλά “αν”, οι οποίες είναι καθηλωτικές.

δες την και κρίνε μόνος σου crimson.

Μια χαρά ταινία είναι, και καθόλου βαρετή:):!:

[B]Σε είδα στο όνειρο μου / The Science of Sleep / La science des rêves[/B]

[B]ant1 01:00[/B]

σκηνοθέτης του Eternal Sunshine of the Spotless Mind.!

[I]Ως διέξοδο απ’την καθημερινότητά του, ο Στεφάν δημιουργεί ένα ονειρικό σύμπαν με τη φαντασία του. Οταν όμως ο έρωτας τού χτυπά την πόρτα, το όνειρο μπερδεύεται με την πραγματικότητα.[/I]

απο το τρέιλερ φαίνεται οτι είναι γεια σου η ταινία…το χει δει κανείς να πει δυο λόγια?

Μου το κανε recommendation φίλη που γενικά βλέπει καλά και mindfuck πράγματα…οπότε έχω πολλά να περιμένω!

Μέχρι ένα σημείο που το είδα, μου θύμισε πολύ Eternal Sunshine of the Spotless Mind.
Επίσης παίζει gainsbourg, που σημαίνει ΧΩΣΙΜΟ =P~

να τη δείτε.
ίσως κάπου να χάνει τη φυσιολογική δομή της υπόθεσης, χώνοντας πολλά όνειρα, κάτι που την κάνει λίγο mindfuck, αλλά είναι μια σύγχρονη ταινία που δανείζεται αρκετά στοιχεία από το ρομαντισμό του eternal sunshine of the spotless mind. η εναλλαγή της γλώσσας από αγγλικά σε γαλλικά, και ενίοτε σε ισπανικά, ίσως ξενίσει λίγο στην αρχή. έχει και κάτι από amelie πάντως. και η gainsbourg είναι πολύ καλή.
anyway, αν δεν είσαι ρεαλιστής, είναι μια απολαυστική ταινία.

Παίζει την χειρότερη ταινία που έχω πληρώσει για να δω έβερ.

Doomsday στο σταρ!!!

Πάρτε την σαν κωμωδία για να αντέξετε :smiley:

Ε δεν γίνετε να την πάρεις και αλλιώς ειδικά όταν κάνουν την εμφανίσει τους οι μεσαιωνικοί τύποι#-o

…και σαν κωμωδία, άστα να πάνε είναι:):!:

έχει Austin Powers ρε τώρα στον alpha

Εννοούσα ότι ήταν τόσο γελοία που κοροϊδεύαμε μέσα στην αίθουσα :stuck_out_tongue:

Ναι, αυτό κατάλαβα, και ένίωσα ακριβώς το ίδιο φαινόμενο, στην κινηματογραφική αίθουσα, όταν τό’δα κιεγώ#-o :slight_smile: :!:

quoted for truth.
Ευτυχως δεν πληρωσα να τη δω. Την ειχα κατεβασει στο ιντερνετ καφε μπας και περασει η βραδινη βραδια.

Σκεψου οτι ουτε στην τηλεοραση αντεχα να την ξαναδω.

Εννοείται,κι εγώ είδα τον πατέρα μου να χαζογελάει με μια σκηνή καταδίωξης τράιμπαλ πάνκηδων σε vintage και υπερπολυτελή αμάξια του μέλλοντος (λολ) και έγραψα…δεν κάθισα να δω παραπάνω

[B]This Is England[/B]

[B]ΕΤ1 , 22:00 [/B]

Παίζει να το βάζουν μια φορά το 2μηνο…

[B]Ghost Town
Ant1 , 21:00 [/B]

[B]Running Scared
Star , 22:45 [/B]

έχει δει κανείς κάποια από τις δυο?

το 2ο ειναι καλη περιπετιουλα… :wink:

ok…thanx…θα τσεκάρω αυτή

Ναι crimson το running scared ειναι αρκετα καλο :wink:

[B]Υποψίες (Disturbia)
Ant1 , 00:15 [/B]

καλή μαλακιουλα για το βράδυ