Νέες Κυκλοφορίες 2011

2 πρωτα κομματια και εχω μεινιε μαλακας με το ολο feeling…πολυ δυνατο

χμμμ ενδιαφέρον αυτό. Θυμήστε μου τί παίζουν?

ε post φάση θα έλεγα, ατμοσφαιρικό sludge, τέτοια πράγματα…

edit το έχω ήδη ακούσει 4 φορές στα καπάκια απ’ το πρωί :stuck_out_tongue:

Σαν φανμπουδες εφραφα που ειμαστε ,θα ακολουθησουμε πιστα τον δρομο των light bearer !Εντυπωσεις λειτερς.

Άψογο απλά. 4 φορά που το ακούω και έχω κολλήσει άσχημα. Φοβερή ατμόσφαιρα. Ευκολοάκουστο από την αρχή μέχρι το τέλος. Τα μεγάλα σε διάρκεια κομμάτια δεν κουράζουν σε καμία φάση του album. Αρμονικά όλα μαζί.Τελειότης.

στη φάση

Ε βαλε και κανα τιτλο ρε γερακο.

Boris - New Album

ακυρο καντε delete

Το καινούριο boris μην μπείτε στον κόπο να το κατεβάσετε εκτός κι αν σας αρέσουν τα anime soundtrack (<-δεν είναι υπερβολή)

αν μας αρέσουν τα anime soundtrack είναι καλό ή κάτι σαν απομίμησή τους?γιατί ούτε πολύ χρόνο έχω, ούτε πολύ χώρο στο σκληρό. :stuck_out_tongue:

και βασικά τι περιμένουμε να διαρρεύσει το προσεχές διάστημα?

κάτι πυρηνικά στην Ιαπωνία. :!:

και τι βγάζει ο ειρηνικός για να ξέρω να μην το φάω?

λογικά από μέρα σε μέρα θα διαρρεύσει το νέο kills.δεν έχω ασχοληθεί όμως με το τι κυκλοφορίες περιμένουμε στο εγγύς μέλλον.τεσπα, σίγουρα περιμένω με ανυπομονησία και περιέργεια κάποια στιγμή το eyehategod.[/SPOILER][/SPOILER]

γαμάτο εξώφυλλο!

Εσύ είσαι περίεργος, άκου κανα 2 κομμάτια.

:expressionless:

καλά, θα ακούσω, γιατί το κομμάτι που είχε διαρρεύσει πριν από λίγοκαιρό μ’άρεσε αρκετά.

[SPOILER]αυτό για τον ειρηνικό ήταν κακό αστειάκι, αλλά δε φταίω εγώ που ο bleedin είχε γράψει στην αρχή “στον ειρηνικό” και μετά έκανε edit “στην ιαπωνία”!anyway, κατεβάζω το νέο boris…[/SPOILER]

παντως εμενα τουλαχιστον με απογοητεψε παρα πολυ το νεο των μπορις (ενταξει φταιει και οτι δεν ακουω τζαπανιζ ποπ) αλλα καμια σχεση με το πολυ ωραιο κλαττερ ποθ βγηκε πριν απο κατι βδομαδες…

[B]Infected[/B] θα λεγεται το καινουριο αλμπουμ των [B]Hammerfall[/B], που κυκλοφορει στις 20 Μαιου.
Λεπτομερειες και track list [U]εδω.[/U]

Εδιτ --> Θα γινει χαμος.

έχω δακρύσει με το ποστ στο sludgeswamp για νέο Boris.

[SPOILER]The Japanese Dark Lords of Sonic Terror have delivered a bunch of stuff lately, this is an actual new album. No title, lots of japanese song titles and cool as fuck.

Bow Down, heathens.

EDIT: Did the post before listening, so now the opener “Party Boy” is in my ears… Well, it’s sugary 80’s pop-rock, with female vocals and danceable rhythms. Apparently Boris has done a new genre mutation. If you listened to the whole thing, report in the comments.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
[/SPOILER]

Και στο klatter δεν κουράστηκαν πολύ, ουσιαστικά για ένα καινούριο τραγούδι πρόκειται μόνο. Τα akoma no uta και naki kyoku είναι παλιότερα τραγούδια ενώ το jane είναι cover.

Τώρα έμειναν τα εξής:

Stephen O’Malley & Atsuo - Uroborus Circuit
Attention Please
Heavy Rocks

edit: επίσης περιμένουμε και καινούρια κυκλοφορία από τους [B]Spylacopa[/B] (John LaMacchia-[B]Candiria[/B], Greg Puciato-[B]The Dillinger Escape Plan[/B], Julie Christmas-[B]Made Out of Babies[/B], Jeff Caxide-[B]Isis[/B])

Αν και το ep δεν με ενθουσίασε.