Νέες Κυκλοφορίες 2011

Arabrot και Austerity Program που έβαλα στα καλύτερα της χρονιάς, Rebreather που έχει ποστάρει ο thevoid και από κει και πέρα μπάντες που εσύ τουλάχιστον ξέρεις, όπως Fight Amp, Akimbo, Black Elk, Throttlerod, Pissed Jeans, Part Chimp, Goes Cube, Todd, Sweet Cobra κτλ. Άλλες περισσότερο, άλλες λιγότερο.

www.order2com.com

UGG Classic AAA Boots

αχαχαχα τα μποτς εξελισσονται

Στα επόμενα ποστς να κάνουν quote παρακαλώ :!:

Περιμένουμε και καινούριο album από Krallice με τίτλο The Clearing

That?s not the official cover art, it?s a preliminary sample. McMaster?s still finalizing.

Ακούμε [u]εδώ[/u] το ομώνυμο τραγούδι.

το μουσικο δειγμα ειναι κλασικα σε υψηλα στανδαρντς. το εξωφυλλο θελει δουλεια ακομα, αν και δεν τον φοβαμαι αυτον, φτιαχνει ωραια πραματα.

Flogging Molly single απο το νεο αλμπουμ

Πολυ διαφορετικο…

:frowning: δεν…:frowning:
με πείθει. Δεν είναι Flogging Molly που ξέρουμε, ούτε καν επίπεδο float. Ελπίζω να είναι απλά μα ατυχή επιλογή τραγουδιού. Ελπίζω.

Πωπω μια μαλακία.

Αν και για να τα λέμε όλα τώρα, δεν είναι το πρώτο τέρμα ξενέρωτο τραγούδι που έχουν γράψει οι Μolly, έτσι;

Δε θα ναι όλος ο δίσκος έτσι, μπα, απλά epic fail επιλογή single (…ελπίζω).

Έχει πλάκα πάντως, απόψε άκουσα καινούρια κομμάτια από δυο αγαπημένες μπάντες (Molly και DKM) και είναι μούφες και τα δύο!

Τα λες σωστά εσύ. Το πρώτο τραγούδι Molly που ήθελα να αλλάξω. Δεν μπορώ να το ακούσω. 3 φορές. Αυτό. Ξενέρα στα ύψη.

Πραγματικα εχω ξενερωσει τη ζωη μου με αυτο το τραγουδι…Ελπιζω κι εγω οτι απλα διαλεξαν λαθος τραγουδι.
Αν ολο το αλμπουμ ειναι ετσι θα ειναι απο τις μεγαλυτερες απογοητευσεις του 2011…

δεν ξερω ποσους μπορει να αφορα και δεν ξερω που να το βαλω

teepee records

Lecherous Gaze release debut EP!
Lecherous Gaze (ex Annihilation Time) have set a release date of March 29th for their self titled debut EP on Tee Pee Records!

From the smoldering ashes of punk rock powerhouse Annihilation Time, which festered for a year and a half in a downtown Oakland flop house noted for once housing bands like High on Fire and Drunk Horse, rises the Lecherous Gaze. Steeping themselves in the Hendrix-tripped guitar-god worship of bombastic 70?s rock and the primordial 60’s rockin? rawness of Chuck Berry, Graham Clise and company?s hard-core of Flag and Sabbath worship has congealed into a sticky sweet nug of potent hard rock hash. New front man Lakis Panagiotopulos?s soulful timbres, inspiring comparisons to the legendary larynges of Joey Ramone and Glenn Danzig, layer over the punishing grooves of Chris Grande and Noel Sullivan, as mad axe man Clise shreds his Marshalls to their breaking points. Spending 2010 in a pupal stage of cooking up their jams into a frenzy-inducing stew of awesomeness, Lecherous Gaze have transmuted into the perfect beast to carry rock and roll into the 2012 Armageddon.

πολυ ροκενρολ ρε παιδι μου :lol:

annihilation time μπανταρα παντως, απο τα πανκ πραματα που με τρελαινουν

δεν…
με πείθει. Δεν είναι Flogging Molly που ξέρουμε, ούτε καν επίπεδο float. Ελπίζω να είναι απλά μα ατυχή επιλογή τραγουδιού. Ελπίζω.

www.order2com.com

2009

puma

μαλακια.το βαρεθηκα απο το 1ο λεπτο.

μπράβο χαλισέκε! δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι έκαναν άλλη μπάντα. Είμαι στο δεύτερο τραγούδι και ήδη είναι καλύτεροι από annihilation time :smiley: άλλαξαν και το τέμπο :!:

Æthenor - En Form For Blå

Δεν είχα ιδέα οτι θα έβγαζαν καινούριο album.

^ Ωραίος rip_noob!

Καιρό έχω να τους ακούσω αυτούς. Θενξ για την υπενθύμιση!
Και Garm βλέπω για guest! Θα το τσεκάρω…

2 κυκλοφοριες απο τους Boris μεσα στη χρονια…
"New Album"
on Avex/tearbridge records

"Attention Please"
on Sargent House

Ρε σεις, το νεο Hibria καπου στον επομενο μηνα δεν βγαινει, αν θυμαμαι καλα?

Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage) & Jesse Leach (ex Killswitch Engage)

:-k τωρα το ακουω αλλα δεν μου φαίνεται τιποτα το διαφορετικό απο αυτα που εχουν κανει…

[B]Strength In Numbers[/B]

εχει το live in love πουναι επος ομως