Νέες Κυκλοφορίες 2011

μονο οι μπορις τετοιες αλλαγες…ωραιο ειναι παντως πραγματικα

οσο για το graveyard εχουν ανεβασει στο myspace ενα καινουργιο

Μιας και δεν βλέπω να έχουν αναφερθεί πουθενά

[B]Devildriver-beast[/B]

Σε αυτό έχω ρίξει 2-3 ακροάσεις, τους βγήκε αρκετά επιθετικό, λείπουν τα πιασάρικα hooks που είχαν στο προηγούμενο άλμπουμ τους. Δεν είναι κακό άλμπουμ αλλά μάλλον δεν τους πάει αυτό το στυλ και τόσο. Σε σημεία αγγίζουν και το death metal.

[B]Korpiklaani - Ukon Wacka[/B]

Από αυτό άκουσα μόνο το tequila που έχει διαρρεύσει εδώ και λίγο καιρό, στο κλασικό τους χαβαλεδιάρικο στυλ. Δηλαδή γαμάτο 8)

Και τα 2 άλμπουμ έχουν διαρρεύσει

Περιμένουμε και νέο δίσκο από τους Van der graaf generator,ένα εκ’των κορυφαίων προγκ συγκροτημάτων . Ο δίσκος λέγεται A Grounding in Numbers και θα κυκλοφορήσει στις 14 Μαρτίου.

και με ομορφο εξωφυλλο…

[SPOILER]ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΓΕΙΩΣΗ, ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ, ΠΩΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ?[/SPOILER]

graveyard οι σουηδοι?
πηγανε nuclear blast???!?!?

lol

συναδελφος ηλεκτρολογος??

γιατι ετσι και γιατι μου θυμησε αμυδρα αυτο ρε ΚΟΥΗΤ

ναι μονο που δεν θα παρω ποτε πτυχιο :lol:

οσο για σενα πανω, αχ και να ξερες…τελοσπαντων για να γινω και οντοπικ, απο van der graaf generator μονο το pawn hearts εχω ακουσει, δεν ειμαι και πολυ φαν του ειδους, τωρα το καινουργιο μπορει και να το ακουσω τιμης ενεκεν :stuck_out_tongue:

To pawn hearts σου άρεσε ;

οχι ιδιαιτερα, αλλα και παλι ξαναλεω δεν ειμαι φαν του ειδους…ο δισκος μπορει να ειναι τρισμεγιστος

Οι Eyehategod κυκλοφορουν ?Live? DVD(22 Μαρτιου) που θα περιεχει 2 Live shows(2009 - Baltimore και 2010 - Cleveland)
Λεπτομερειες εδω
http://mvdb2b.com/s/EyehategodLive/MVD5145D

μόνο κλάμα.
Νέα κυκλοφορία Αϊχέητ μετά από έξι? εφτά χρόνια? Ε θα το πάρουμε όπως όλα κιας είναι ξαναζεσταμένο φαϊ.

Edit. πάρτε και τρέηλερ.

καργα καυλωτικο

ετσι \m/

Πολλά υποσχόμενο dvdάκι. Για να δούμε…

Unearthly Trance/Fleshpress 12"
Unearthly Trance/Coffinworm 7"

2 σπλιτακια.

Ω, ναι…

Το επόμενο (και τελευταίο)…δικό σου.

Για όσους δεν το πήραν χαμπάρι μόλις κυκλοφόρησε το προσωπικό άλμπουμ του [B]Bruce Lamont[/B], τραγουδιστή και σαξοφωνίστα των Yakuza:
[B]Feral Songs for the Epic Decline[/B]

Ναι, είναι τόσο καλό όσο φαίνεται!