Παρατσούκλια

Το παρατσουκλι μου δεν το λεω γιατι θα μου κρεμασουτε κουδουνια :stuck_out_tongue: , αν και μερικοι το ξερουν.
'Η θα σας ανοιξω την ορεξη στην χειροτερη…

[size=7]ΠΕΣ ΠΕΣ ΠΕΕΕΕΕΕΕΕΣ![/size]
(το forum ανοιχτο κ τα κουδουνια στη θέση τους,δεν στα κρεμαμε!)

Αν οντως αρχισω να λεω τα παρατσουκλια μου θα γελασει το καθε παρδαλο γιδι… :roll:

Θα τα μαζεψω ολα σε μια λιστα και θα γελασετε “μαζεμενα”. :stuck_out_tongue:

[size=6]ΤΕΛΕΙΑ…το γέλιο δίνει ζωη! Ποσο μάλλον αν ειναι μαζεμενο.[/size]
Γι’αυτο εριξα το θέμα αλλωστε…εγώ δεν είχα ποτε ιδιαιτερα παρατσουκλια…με το ονομα μου περισσοτερ…ξενερα! :?

αλλα…γιατι “μαζεμενα” κ οχι μαζεμενα…δεν το πιασα! 8-[

αυτο που με φωναζανε καποτε ηταν Godzilanthropos!
αμα με δειτε απο κοντα θα καταλαβετε… :stuck_out_tongue:

Ψεύτες…Στη φώτο του Block σου, μιά χαρά φαίνεσαι :o

Το τελευταιο παρατσουκλι μου ειναι “αυτος που θα ξεκινησει μπαντα μαζι σου και μετα θα σε παρατησει γι αυτην” χαχαχαχαχαχα οσοι ξερετε κατι σκασμος… αλλα εγω το διαψευδω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και ενα καλο ειναι το Μ…κωστας ο Μ!!! φαντασια χρειαζεται αλλα δεν ειναι το προφανες…αν και ειμαι λιγω Μ…ας εδω που τα λεμε 8) 8)

Ένα απ’τα πολλά είναι Χάρος Πότερ :roll: .Μου λεν ότι μοιάζω στον Χάρι Πότερ(Χάριιιιιι) και το Χάρος μου βγήκε γιατί έχω μια μανία στο μαύρο χρώμα.

Εμενα με φωναζουν το παιδι της Crest απο την Γ’ γυμνασιου… και τωρα που εφτασα Γ’ λυκειου εξακολουθουν…

Αυτο που θελουν να σου πουν ειναι να αλλαξεις μαρκα οδοντοκρεμας.

ανα καιρούς διαφορα οπως τζουν,τζουνο (δημοτικο) στο γυμνασιο ζουν και για μια περιοδο τσου-ζουν
τωρα οι φίλοι μου με φωνάζουν chu-chu ο τονος στο πρωτο τσου και άλλες φορες prison chu-chu

Aινστάιν, επιστήμονα και περούκα γιατί είχα φουντωτά μαλλιά, αλλά πλέον τα έχω κομμένα.:stuck_out_tongue:

χμμ Hason
J
Jay -Jay
A- Jay
και το γελοίο (οχι πως τα αλλα δεν ηταν)
Noυλης

απο το Ιασονούλης :stuck_out_tongue:

νόντα!

Lady από ένα τραγούδι του Tom Jones το She is a lady :frowning: :frowning: :frowning:

Μη γελάτε καλά μου παιδιά τότε που μου το βγάλαν ήμουν μικρή και ερωτευεμένη :smiley:

Τελευταια μου εχει κολλησει το Ενι! Βγαινει απο το Ευγενια/Τζενη και απο το ενιδρυδα παραλληλα… (μου εχουν πει οτι ειναι μια χαριτωμενη φωκια - δεν ξερω αν ισχυει, το google δεν βοηθαει- κι επειδη μοιαζω με φωκια αλλα παραλληλα ειμαι χαριτωμενη - επ πως:!: - μου το κολλησαν). Ενα αλλο ειναι το πορνη επειδη μια φορα που καναμε αυτοσχεδια θεατρικα εκανα εναν μονολογο που μου ρθε και ειχε θεμα την ζωη μιας πορνης και απο τοτε μου 'μεινε.

winnie (the pooh) επειδη λενε μοιαζω με αρκουδακι :-s

οταν ήμουν μικρή με φωνάζανε Ποκαχόντας γιατί μου λέγανε οτι τους τη θυμηζα:lol: #-o
Κατά τ’αλλα άλλοι με φωναζουν Mrs.Hetfield, αλλοι Μήτσο :lol:, απο την Παρασκευη με φωναζουν και Τζόκερ8O :stuck_out_tongue:

Ποικιλια βλεπω:p

οι σωστοι κακοποιοι έχουν πολλά ονόματα:p