Παρατσούκλια

ενα φιλο μου τον φωναζουμε “αυτος που τα πιανει και τρεχει”

Εμένα από το χωριό μου έχουν κολλήσει το Κορπίλας:p

Στο σχολείο με φωνάζανε Ιμέλντα…
Από ένα παρακμιακό ελληνικό σήριαλ τότε που ήταν στη μόδα με μια παρακμιακή παραδουλεύτρα μαύρη…:-s

Εμενα τα ρεμαλια οι φιλοι μου μου εχουν κολλησει το “καδρονι”,απο μια φορα που με την ομαδα ποδοσφαιρου του λυκειου μου πηδηξα για κεφαλια και εβαλα γκολ με την κοιλια:p

Εμενα καποτε στο σχολειο με φωναζανε Ψαλτη επειδη ημουν αδυνατος κι ετσι(εξου και το κουσουρι).

Το καλυτερο ομως μου το κολλησε περσι ενας τυπας στη δουλεια που με φωναζε Αβρααμ για το τραγομουσο που ειχα αφησει τοτε.

[QUOTE=outlawtorn86;627121

Το καλυτερο ομως μου το κολλησε περσι ενας τυπας στη δουλεια που με φωναζε Αβρααμ για το τραγομουσο που ειχα αφησει τοτε.[/QUOTE]

για το δικο μου τραγομουσο εμενα με ελεγαν λατινο:p

Εμενα με φωναζουν σχεδον ολοι μιτσαριξ,ειναι συνδιασμος του μητσου (Δημητρης) και του αστεριξ (επειδη ειναι το αγαπημενο μου κομικ)…επισης ενας φιλος με φωναζει και μπαμπη/μπαμπινο (χωρις να ξερω το λογο) και καμια φορα οταν παιζουμε μπασκετ nbaer επειδη πεταω κατι τριποντα χωρις να ξερω κανα καλο τοπι…:stuck_out_tongue:

κουφαρι(για ευνοητους λογους οπως το λιωσιμο)
και πανοραμιξ(γιατι μαρεσε να πινω διαφορα ωραια αλλα ακυρα οπως ουζο με τεκιλα κτλ:-s)

επισης κατι ασχετο αλλα σαν παρατσουκλι το lizard queen μου τα σκαει περιεργα:-s(no ofence βεβαια) γιατι ετσι αυτοαποκαλειται η αχωνευτη πατρισια[-X

ααα…οφκοουρσε…ξεχασα και το πιο βασικο…το pax επειδη βαριουνταν να με φωναζουνε ειρηνη…επεφτε μεγαλο στα υπολοιπα κουφαρια οποτε απο pax romana…εγινε pax σκετο

Σε μενα εχει επικρατησει το Silent Force! Στα Αγγλικα! Ισως γιατι ενω φαινομαι ηρεμη κατα βαθος εχω πολυ δυναμη μεσα μου! Θα σας γελασω!

:naughty: Πατρινια ε ?

το προσωνύμιό μου εδώ είναι “σατράπης” γιατί οι φίλοι μου βρίσκουν ότι, παρά το φαινομενικά αθώο παρουσιαστικό μου, κρύβω μέσα μου το κτήνος που σατραπίζει τις γυναίκες στο κρεβάτι, ικανοποιώντας όλες τις σαδομαζοχιστικές και φετιχιστικές φαντασιώσεις τους… :lol:

Ποπο οι φιλοι με φωναζουν (που και που) Prelevic, απο ενα αγωνα μπασκετ στο δημοτικο που ειχα γαμηθει στα καλαθια

εμενα στο λυκειο με φωναζαν jesus λογω του μουσιου μου.Μπλιαχχχ:(

E,ναι!:smiley:

Hi ! Msn ? :stuck_out_tongue: