ΠΑΖΑΡΙ ΔΙΣΚΩΝ 13 Φεβρουαρίου

Δηλαδή παίζουν δίσκοι παλιοί/καινούριοι, τιμές πως είναι? Οτιδήποτε άλλο χρήσιμο…:-k

και παλιοί αλλά και καινούργιοι, ως επι το πλείστον σε συμφέρουσες τιμές

Έλα κι έχω φέρει τσάμπα πράμα… :):):slight_smile:

Μην λείψει κανείς !!! :smiley:

Θα εχω καργα black και αλλά :slight_smile:

Θα ερθεις τελικα :stuck_out_tongue:

Καλα να περασουμε και σημερα :slight_smile: 11.00 -17.00

Έρχομαι τώρα για μια ματιά…8)

πολυ καλο το παζαρι σημερα παιδες πολυ πραγμα υπηρχε και κατι απιστευτες ευκαιριες ας πουμε το destroyer kai to dressed to kill απο kiss μαζι με ενα uncle sam τα πηρα 10ευρω+ενα 7"Tygers of Pan Tang το "Paris By Air"στα 3 ευρω οπως επισης πηρα και απο τον θεοδωση τα 2 white lion τα Big Game & Mane Attraction και αυτα στο δεκαρικο και το love is for suckers,crusader, kai to bon jovi sta 3 ευρω το καθενα αντε παμε γερα για ακομα ενα παζαρι ααα και να μην ξεχασω ο χορος ητανε παρα πολυ καλος μαρεσε πολυ το ανανεομενω ragnarock

και εγώ γούσταρα τον χώρο άσχετα εάν δεν είχε πάγκους και έπρεπε να επιστρατεύσουμε όλα τα σκαμπώ…

δεν βαριεσαι ι τεχνοτροπια του πολυμηχανου αθηναιου ωμος βρηκε την λυση φιλε μ τραμπακουλα τα σκαμπω

Μια χαρά ήταν χτες το παζάρι, δώσαμε και πήραμε πράγματα, έγινε νταλαβέρι, τα είπαμε με τους γνωστούς - αγνώστους :smiley: και περάσαμε ένα ωραίο Κυριακάτικο πρωϊνό in the heart of the city…

Εν αναμονή του Αποκριάτικου παζαριού κάπου στα Δυτικά…:roll:

αν καποιοΣ βρηκε ενα ζευγαρι γιαλια ηλιου στο παζαρι ασ επικοινονησει μαζι μου
ευχαριστω8O