Διαιτησια

πέρυσι απο την αρχή φώναζα για έναν διαιτητή και έλεγα οτι παίζει στην α εθνικη για συγκεκριμένους λογούς.
έπαιξε οσα ματς χρειαζόταν διαχείριση.
ο μπεος έλεγε οτι είναι το μέλλον της ελληνικής διαιτησίας.(και 2 μέρες μετά κληρώθηκε να παίξει το βολος-παναθηναικος).
αυτός ο διαιτητής βραβεύτηκε στο τέλος της χρονιάς μέσα στους καλύτερους διαιτητές.
φέτος τον υποβίβασαν στην β εθνικη χωρίς κανέναν λόγο και ας ήταν η ελπίδα της διαιτησίας.:roll:
χθες έπαιξε τον πλατανια.
σήμερα ο πλατανιας έβγαλε ανακοίνωση που συγχαίρει τον διαιτητή για την συγκλονιστική του διαιτησία.
στο 1(ΠΡΩΤΟ) λεπτό έδωσε πέναλτι υπέρ του πλανατια (το πιο γρήγορο στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου ίσως) :lol:

δεν γαμάνε αυτές οι ιστορίες?

*χρωματισμένη εφημερίδα απορεί στον δικτυακό της τόπο γιατί να μην παίζει α εθνικη αυτός ο καλός και άμεμπτος διαιτητής, και τον δικαιολογεί που μιλούσε στα τηλέφωνα με προέδρους που τώρα έχουν εξαφανιστεί στις φυλακές διαφορών χωρών

Αφού τα είπαμε αυτά. Ο πλατανιάς θα ανέβει. Είναι το χωριό του κόκκινου αρχηγού.

δεν ξέρω απο πιο χωριό ειναι ο αρχηγός αλλά εγω έλεγα συγκεκριμένα πράγματα για αυτόν τον διαιτητή και είχα χαρακτηριστεί γραφικός. :slight_smile:

[SIZE=“7”]ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ[/SIZE]

Για άλλη μια φορά οι διαιτητές σε αγώνα ΠΑΟ Ολυμπιακού στο μπάσκετ σφύριζαν μόνο τα φάουλ του ΟΣΦΠ…σε υπηρεσία 100% για να πάρει ο ευρωπαίος ένα ακόμα κάλπικο κύπελλο

Neoromantic αλλα palaiotrolling. :lol:

εdit δεν ειδα νικ

Κλάμα :lol:

πάλι τα ιδία, πάλι τα ίδια.
ολες οι ομαδες εχουν παιξει με 12-13διαιτητες,εμεις με 8.!!
παλι το μουνι της λασπης σε κρισιμο αγωνα(σερρες).τον ιδιο του πρωτου γυρου γαμω της περουκες μου!!!

[SIZE=“7”]ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ[/SIZE]

*οποιος παει γήπεδο ειναι ΜΑΛΑΚΑΣ.:!:

[SIZE=“6”][B]http://youtu.be/nXgonN1kdAw[/B][/SIZE]

ΑΣ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΩΝΑΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ, [SIZE=“4”][B]Κ Ο Κ Κ Ι Ν Η ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!![/B][/SIZE]

χαχα μην τρελένεσαι ρε. Χαλάρωσε. Το έχουμε δει πολλές φορές αυτό το έργο. Πλεον μη σου πω οτι το έχουμε συνηθήσει κιόλας.

εγώ δεν εχω συνηθίσει τίποτα.
δεν εχω πρόβλημα να δω την αελ και στα ερασιτεχνικά. αλλά να δώσω 10 ευρο να δω τον καραγκιοζη που έρχεται με σκοπό, δεν δίνω.! πρώτη φορά θα απέχω συνειδητά.
χίλιες φορές να χάνω απο το ψαχνα και να πέφτω κατηγορία παρά να πάω να δω να κερδίζουμε τις σερρες και η προσοχή μου να είναι στον διαιτητή.

*είσαι διαιτητής πρώτης κατηγορίας? ολα τα ματς σου θα είναι παιγνιδια της αελ.!
είσαι διαιτητής γ κατηγορίας? ολα τα σου τα παιγνιδια θα είναι της αελ.
είσαι της β κατηγορίας αλλά είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ??! ολα τα σου τα παιγνιδια θα είναι της αελ!
18 αγωνιστικές αελ!!!

Εντάξει το είδαμε κι αυτο. έδωσε στην ΑΕΛ

[SIZE=“7”]offside από πλάγιο:!::!:[/SIZE]

[B]edit[/B] KAI ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΚΟΚΚΙΝΗ. Πάμε μωρέ.

[SIZE=“6”]TETOIA ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ…

[B]για πες ρε [B]langgg[/B]. τελικά να χαλαρώσω?? [B]Ε??![/B]
[/B]
δεν λεω τίποτα για τις φάσεις,
ας δει καποιος μόνο την φάτσα του τέταρτου την ώρα που ο πηλαδακης σχεδόν κλαίει απο τα νεύρα.
μεγαλύτερη παραδοχή για αυτά που έγιναν δεν υπάρχει!!

σε κουβέντα με ποδοσφαιριστή τιμωρημένου παίχτη στο σουπερ μαρκετ σήμερα

  • τι έγινε ρε και κόκκινη.
  • GREEK FOOTBALL. GREEK ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ. DIKOS SAS

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΕΙΛΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ. :!:

[B][SIZE=“5”]ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ[/SIZE][/B]

μπάλες περνάνε τις γραμμές του τέρματος τίποτα.
πέναλτι γίνονται, δίνονται μονο αυτά που ειναι κλάδεμα απο πίσω(εκτος αν ειναι κύπελλο που δεν δίνονται.!)
οι άλλοι παιζουν ξύλο, αποβάλλονται οι δικοί μας.
γυναίκες επόπτριες δεν ξέρουν το οφσάιντ ΜΟΝΟ οταν παίζουν απο την επίθεση της αελ. αμα πάει ημίχρονο το μαθαίνουν.!!
αγώνες γίνονται παράτυπα, η αελ το δεχεται, και οι διαιτησία παίζει τον ταλαιπωρημένο υπερ. ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ 11 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΑΕ.!

=D>

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΟΛΙΝΑ. ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΜΑΛΛΙ. ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.!!

*ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΧΑΘΗΚΕ ΠΕΡΥΣΙ ΠΗΛΑΔΑΚΗ. ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΝΙΚΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

[B]δηλώσεις του Νίκολα Γκρούμπιεσιτς:[/B]

«Είναι δύσκολο να μιλήσεις όταν χάνεις ένα παιχνίδι με αυτόν τον τρόπο. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι στη φάση της αποβολής μου δεν άγγιξα καν τον τερματοφύλακα του Πανσερραϊκού. Με πλησίασε και άρχισε να φωνάζει μπροστά στο πρόσωπό μου, ακούμπησε το κεφάλι του στο κεφάλι μου και ξαφνικά έπεσε. Ίσως κάποιοι πουν ότι ήταν μια έξυπνη κίνηση εκ μέρους του. Για μένα είναι ντροπή. Δεν είναι αυτό το ποδόσφαιρο. Στην αρχή νόμιζα ότι κερδίσαμε πέναλτι γιατί όντως με ανέτρεψε και μετά βλέπω τον διαιτητή να μου δείχνει την κόκκινη κάρτα. Δεν την άξιζα σε καμία περίπτωση. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω».

[B]-Μέσα σε 4 μέρες ήσουν πρωταγωνιστής σε δύο περιπτώσεις πέναλτι που δεν καταλογίστηκαν. Μετά από σχεδόν ένα μήνα στην Ελλάδα ποιες είναι οι σκέψεις σου για το ελληνικό ποδόσφαιρο;[/B]

[SIZE=“4”][B]«Έχω παίξει πολλά χρόνια στη Σερβία, στη Ρωσία, στο Ισραήλ, ποτέ δεν αντιμετώπισα μια τέτοια κατάσταση[/B][/SIZE]. Στα Ψαχνά ο διαιτητής δεν έδωσε καθαρό πέναλτι για εμάς και με ευκολία έδωσε πέναλτι υπέρ του αντιπάλου. Σήμερα με υποδεικνύουν οφσάιντ από πλάγιο άουτ και με αποβάλλουν χωρίς να έχω κάνει κάτι. Είναι 100% άδικο. Δεν το δικαιούμουν».

Ρε εντάξει είναι κακός διαιτητής. Βασικά σήμερα ήταν τηλεκατευθηνόμενος. Αποκλείεται να ήταν ανθρώπινα λάθη. Και εκτός απο αυτό είναι και βλακας. Θές ρε γελοίε να σφάξεις την ομάδα σφάξτη. Αντί να δώσεις πέναλτι δώσε κόκκινη. ΟΚ. Έκανες ενα ανθρώπινο λάθος. Σε δικαιολογώ. Αλλα δεν γίνεται να καταργεις τους κανόνες του ποδοσφαίρου. Δεν γίνεται. Είσαι κάτι παραπάνω από προκλητικός.
Τέτοια πράγματα πραγματικά δεν περίμενα να γίνουν σήμερα. Τόσο χοντρά.

*ΚΟΡΑΚΙ ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ

έχει καμιά σχέση με τον Παπαπέτρου του ΠΑΟΚ-Γαύρος 1998;

Πατέρας και υιός.