Φημες για συναυλιες #2

Τι εγινε ρε παιδια τελικα με τον Slash?Κατι ειχε πει ο Paul για Αυγουστο νομιζω και απο οτι βλεπω αδειος θα μεινει ο συναυλιακος μας Αυγουστος…

εμαθα απο ατομα της ντιντι πως η διοικηση του σλας οντως τους ρωτησε αμα ενδιαφερονται να τον φερουνε…αλλα επειδη ητανε ακριβος η κατι τετοιο και θεωρησανε πως θα μπαινανε μεσα μαλλον ακυρο…θα στειλω μυνημα στον κιθαριστα του τον αλλον που ειναι και ελληνας και αν παρω απαντηση θα σας πω…

Οκ ευχαριστω για το response…

Ποσο πουλας τον αριθμο του κινητου του κιθαριστα του Slash;;;

ποιοι διοικούν τον Σλας;

Ο Σάββας ο Κωφίδης.

νομιζω τον εδινε δωρο αν αγοραζες την υπογεγραμμενη αφισα που πουλουσε στις μικρες αγγελιες. αν θυμαμαι καλα κοστιζε ενα τριψηφιο νουμερο + την ψυχη σου. προσφορα, μονο και μονο επειδη ειναι “φαν” και δεν θελει ν βγαλει κερδος απο αγαπημενους καλλιτεχνες.

Πόσα μπορεί να ζητάει μωρέ? Με τον Myles και τους Conspirators είναι, δεν είναι το ίδιο, σαν καινούριο band μετράει - σίγουρα έχει κατέβει το κασέ. Άμα δείτε το τουρ του, όπου να ναι παίζει.
Τώρα τους χρειάζεται να πάνε παντού για προώθηση του δίσκου. Πάντως για Αύγουστο αρκετά δύσκολο να έγινε ερώτηση και γενικά διαπραγμάτευση αφού έχει κλείσει καιρό τώρα τουρ στην Αυστραλία και μετά παίζει Αμερική.
Αυτοί Ευρώπη θα γυρίσουν τον Οκτώβρη Ευρώπη, το είπε ο Myles σε μία φίλη μου που τον γνώρισε στη Γερμανία τις προάλλες, και νομίζω κάτι είπε και ο Slash στο Twitter. Δηλαδή για τότε μιλάμε.
Εγώ θα τους δω σε μια βδομάδα Μιλάνο, τώρα θα δούμε, δε θα με χάλαγε να έρθουν και εδώ.

Είναι κρίμα να μη δούμε αυτή την μπάντα εδώ.

Στο Download ξεπέρασαν κάθε προσδοκία που είχα σε απόδοση και είχα υψηλές απαιτήσεις.

Πάντως το t-shirt λέει “Apocalyptic Tour 2012-2013” και από όσο ξέρω θα επιστρέψουν για κανονική ευρωπαϊκή περιοδεία.

μονο φημες παιδες!!! :-k
καποιος εγραψε οτι φοβουνται οτι θα μπουν μεσα οικονομικα αν τν φερουν!
παιδια τι λετε???/ :lol:
ΕΙΝΑΙ Ο SLASH!!!
κ μακαρι ν ρθει…

σίγα τον παιχτή. σιγά την μορφή. σιγά την μπάντα που έπαιζε.

ακομα να σας πουν οι γονεις σας οτι ο slash δεν υπαρχει? 8)

50-50 να ανακοινωθούν Stryper για μία συναυλία Αθήνα στα μέσα Ιουλίου!

sponsored by αρχιεπισκοπή?

Ξήγας

Λογικό. πατρίς, θρησκεία, οικογένεια.

εξω απο το μαγζι που παιξαν οι μεγκαντεθ εγραφε για thin lizzy σε αθηνα κ θεσ/νικη το νοεμβριο

ΛΑΛΑΛΑΛΑΛΛΑΛΑΛ

σε αφισόνι;

ειχε φωτεινό πίνακα πάνω από την είσοδο του μαγαζιού που διαφήμιζε συναυλιες της detox (morrisey, ejekt…) κ έλεγε και για thin lizzy το νοεμβριο

Με φτιάχνεις άσχημα λεμεεεεεεε :slight_smile: