Φημες για συναυλιες #2

[B]A Place To Bury Strangers
We are off to Europe tonight for another 3 months of playing for you awesome people. We’re about to announce dates in Russia and Greece after these and then a whole other US tour! Holler if you’re coming out to a show:

http://deadoceans.com/tour.php/#aplacetoburystrangers[/B]

επιτέλους, μας έβγαλαν την ψυχή :):):slight_smile:

Ωραία, 6 Απριλίου 2013 να μην κανονίσω κάτι λοιπόν…!! :smiley:

:bounce::bounce::bounce:

indeed… :wink:

[B]Detox Events
One Day After Valentines’s Day on the 15th of February Paul Banks, the lead singer of Interpol,will be performing in Athens, Greece!!![/B]

καλή φάση… αν και νομίζω ότι θα τρομάξουμε λίγο με το εισιτηριάκι…

όπως είπε και η detox στο fb, [B]20 euro the first 300 tickets[/B]

[B]Mono[/B]

February, 2013

Feb, 07

5 Week Southern European Tour Spain, France, Italy, Germany, Austria, Switzerland, Etc.

χωστε μας εδω ρε Μονο ξερω γω

δεκεμβρη εχει Baby Woodrose

θεσ/νικη(!!!) στις 15 σιγουρα, για αθηνα δεν εχω ιδεα

άκυρο θρεντ για να ρωτήσω, αλλά με τι αρχίζουμε από αυτούς?

http://www.redfm.gr/main/696/article

Ο αγαπημένος του Ελληνικού κοινού Sivert Hoyem των Madrugada θα είναι και πάλι εδώ, «γυμνός» σε μια προσωπική διαδρομή σε ιδιαίτερους χώρους. Ο Sivert θα περιοδεύσει σε όλη την Ευρώπη με το νέο δίσκο του.

Τετάρτη 28 Νοεμβρίου ? Πάτρα Λιθογραφείον
Πέμπτη 29 Νοεμβρίου ? Αθήνα Φιλολογικός Σύλλογος Παρνασσός
Παρασκευή 30 Νοεμβρίου ? Λάρισα Stage Club
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου ? Θεσσαλονίκη Γαία Live
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου ? Ιωάννινα Boxx

τι τραγικη κατασταση ειναι αυτη που περιοδευουν συνεχεια σολο τραγουδιστες γνωστων συγκροτηματων… (madrugada,interpol κτλ) [-X[-X[-X[-X[-X

Μου θυμιζει Ελλαδα οπου η εννοια της μπαντας ειναι αγνωστη.

manzarek και krieger ανακοινωσαν world tour αλλα μεχρι στιγμης δεν εχουν ανακοινωθει ευρωπαικες πολεις, παιζει να τους δουμε εδω? φερτε τους για μας που τους χασαμε το 04…

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει πιθανότητα να μας χωρέσει ο Lanegan στο tour του?

Πάλι ???

Μας χώρεσε ήδη …:slight_smile:

http://www.rocking.gr/agenda/2012/4/5/8164/

E ξανακάνει μωρέ, κρίμα δν είναι να μην περάσει πάλι μια βόλτα?

(με καλύτερο ήχο)

Λέω και εγω μια υπόθεση!

To 2008 είχαμε KISS ALIVE 35 tour, λογικα το 2013 θα έχουμε KISS ALIVE 40 tour και όπως έχει πει και η ιδια η μπάντα θα περάσουν την άνοιξη απο Ευρωπη! Βέβαια μετα το φιασκο του 2008 δεν το κόβω να έρχονται σε εμας , αλλα δεν μπορουν να πλησιασουν τουλάχιστον μεχρι την Βουλγαρια; :stuck_out_tongue:

Παιδιά sorry κιόλας αλλά μήπως ξεφεύγουμε εντελώς από την ουσία του topic???

Eπειδη σε βλεπω ετσι πολυταξιδευμενο μιας που πηγες μιλανο για manowar…το 2010 το Greek KISS Army πηγε στην Μαδριτη για συναλαυλια τον KISS…σε σχετικα καλο κοστος τους βγηκαν! Βεβαια ναι να περιμενουμε για βουλγαρια μιας και ηταν sold out το 2008 !:smiley:

sorry για το offtopic

Greek KISS ARMY?? Σοβαρα; 8000 άτομα ήμασταν δεν ήμασταν το 2008, μου θέλουμε και KISS Army? Βρε ούστ!

οφτόπικ βέβαια αλλα έπρεπε να το πω!

δικιο εχει ο ασταλδος που μας κραζει, καποιος ειχε φτιαξει ενα θρεντ που λεγαμε για περιοδειες και για την πιθανοτητα να ερθει καποια μπαντα ελλαδα αλλα δεν το βρισκω… εψαξα καμια 30ρια σελιδες… οποιος το βρει ας το ξεθαψει να τα λεμε εκει