Φημες για συναυλιες #2

Yeap, συν το ότι αναμένω πολύ πανηγυρικό λάιβ μετά απ’ τα λεγόμενα του εν λόγω διοργανωτή

Να σου πω. Σε λίγες μπάντες έχω υιοθετήσει αυτό το “χωρις τον τάδε τι να πάω να τους δω” και μην έχοντας επαφή με πρόσφατους Skyclad δηλ χωρίς Walkyrier, θέλω οπωσδήποτε να τους δω και με οποιοδήποτε lineup γιατί είναι οι Skyclad dammit κι εγώ ήμουν από πολύ μικρός έως αγέννητος στις χρυσές εποχές τους. Άλλωστε εκτιμώ τόσο πολύ τον συγκεκριμένο διοργανωτή, που πραγματικά θα στηρίζω τα λάιβ του ακόμα κι αν τραγουδάει ο Χριστοδουλόπουλος ambient drone κομμάτια :stuck_out_tongue:

Όνομα-δείγμα έχεις γιατί βαριέμαι να ψάχνω? :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ ότι το χωρίς αυτόν… δεν λέει και πολλά, απλά ο Μαρτιν έχει πολύ χαρακτηριστική φωνή. Συν ότι τους έχω δει κάνα δύο φορές μαζί του, οπότε…

Κρύψου σε καμιά οικοδομή. Σε ψάχνω. :stuck_out_tongue:

Άσε που έχουν δύο ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ που για 'μένα είναι εκεί ψηλά σε απάτητες κορυφές, τους English και Ramsey των γαμημένων Satan που ένας θεός ξέρει πόσο τους αγαπάω, οπότε είναι επιλογή μονόδρομος για μένα να πάω…

Ποτέ δεν θα διαφωνήσω με κάποιον που θέλει να πάει σε μία συναυλία για τον οποιαδήποτε λόγο. :slight_smile: Γενικά οι Skyclad μου αρέσουν, είναι από τα συγκροτήματα που ξεφεύγουν από τα συνηθισμένα.

Τους είχα δει στο Ρόδον όταν είχαν έρθει, απλά δεν θυμάμε αν ήταν μία ή δύο φορές.

παντως και deep purple μπορει να παιξει κανα θεμα.δε πρεπει να ειναι πολυ ακριβοι φανταζομαι

Οταν λεγαμε οτι ο Τασουλης μπορουσε να παιξει ολες τις θεσεις καποιοι κοροιδευανε

:lol2::lol2::lol2:

Ατάκες. Τώρα.

χαχα.ολο το κανω λαθος.καλα μην πειμενετε να πω σε ποιο ξενοδοχειο θα ειναι παντως.χαααα.

κάποιος εδώ νομίζω είχε αναφέρει ότι θέλουν 200.000 για να έρθουν. πράγμα που δε θεωρώ απίθανο. πάντως έχουν στάνταρ κοινό που πάει στα live τους. μην ξεχνάμε την προπέρσινη περιοδεία που σε 5 πόλεις στην Ελλάδα είχε 3.000-4.000 κόσμο οι επαρχιακές πόλεις μόνο. και άλλους 5-6.000 τουλάχιστον σε Αθήνα-Θεσσ/νίκη.

λογικά δε θα μας αφήσουν εντελώς απ’εξω από την περιοδεία για το Now What και μάλλον για καλοκαίρι του 2014 τους βλέπω να έρχονται

ειχα αναφερει για 25.000 για Queensryche, όπου τελικα δεν βρέθηκε κανένας διοργανωτής να τους φέρει … και σωστά 200.000 για purple

[B]NOVEMBER IS GONNA BE BLOODED & RAW!!!
PRIMORDIAL LIVE IN GREECE!

FRIDAY 22.11 - ATHENS
SATURDAY 23.11 - THESSALONIKI

MORE INFOS SOON![/B]

Από: Lovelight Prod

Το ειδα πριν λιγο, μουδιασε ο αριστερος μου ωμος και δε μπορω να μιλησω σωσσττξτγτιφθψξωββββββββΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

η detox στο facebook μόλις πόσταρε βίντεο των Graveyard… τρέμω ολόκληρος…

Ερχονται ειναι γεγονος :yahoo:


Σαν τον Schaffer είναι στη φωτό στο facebook :stuck_out_tongue:

επειδη θα ενδιαφερει πολλους θαρρω :stuck_out_tongue:

Wotan to conquer GREECE again in November !

Be ready for this special event…

  • New setlist of 90 minutes of pure Epic Metal, includes a song NEVER played live
  • New line up with the new DRUMMER !
  • The Limited Edition CD Return to Asgard ( 8 songs ) will be available and on sale at special price of 8,00 EUR

Stay tuned for more info…

τι θα γινει πια γαμω το συμπαν… με φρυγανιες θα το βγαλω το φθινοπωρο…