Φημες για συναυλιες #2

Μαγκες,ratm και soad μεσα στο 2014 η 2015 η 2016 η 2017 η 2018…περιμενετε ανακοινωσεις.

Ειπαμε…μπορει να ερθουν, μπορει να μην ερθουν! :stuck_out_tongue:

Λες να παίξουν και το Mechanix??? 8O

με special quest των Mustaine!!???!!!???!!! 8O

Δεν το έχω κι εγώ καθόλου απίθανο το να ανακοινωθούν οι Metallica πάντως, το θέμα είναι πότε θα το κάνουν αυτό και το βασικότερο πόσο θα κάνει το εισιτήριο…

Το ξαναλέω, επικοινωνιακή πολιτική Λώρη: Βγαίνω και λέω ότι όλα δύσκολα και δεν έχει πια μεγάλες μπάντες, κάνω και μια συνέντευξη ότι έχω κάνει τα πάντα παρά την κρίση και είναι στο χέρι σας οπαδοί και πελάαααατες μου (Βέγκος style :stuck_out_tongue: ) και μετά αν μου κάτσει, τι είμαι…??? ΗΡΩΑΣ…!!! :smiley:

Αυτό που εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω είναι πως οι περισσότεροι εδώ μέσα πιστεύουν το παραμικρό που γράφεται… Μάλλον είναι σαν την πολιτική και τη ψηφοθηρία… Όταν ακούμε αυτό που θέλουμε όλα ξεχνιούνται και ο λέγων είναι ο ήρωας… Στην αντίθετη περίπτωση αρχίζει η Ιερά Εξέταση… Ελλαδάρα…!! (πιο cliche ending δεν μπορούσα να κάνω…) :stuck_out_tongue:

να ξεκαθαρισω κατι.πλεων δε πιστευω τπτ τη σημερον ημερα.ο ιδιος ο Λωρης να μου πει οτι εχουν κλεισει οι metallica,αμα δε δω ανακοινωση απο τους ιδιους,δε πιστευω.αυτο για τις μεγαλες μπαντες πιο πολυ.και κατι για να γελασουμε…’‘Παΐσιος:θα ερθουν οι metallica,αλλα θα ειναι σα να μην εχουν ερθει’’

Εγώ πάντως το καθήκον μου το έκανα :
έστειλα γραμμα στο αρπακτικό τον Lars και του ανέφερα εμμέσως πλην σαφώς ότι αν με το καλό έρθουν, από εμένα θα έχει 2 σουβλάκια δίπιττα από Θανάση καθώς και 1 κιλό χαλβά από Κοσμίδη Δραπετσώνα. Όταν δε, άκουσε περί χαλβά αμέσως μου απάντησε “Yeah, sure man , we are coming…!!”

Τοτε γιατι ποσταρεις συνεχως φημες μπακαλικου,εφοσον ουτε ο ιδιος δεν τις πιστευεις?

Για το ίματζ

Όπως λέει και ο μοντεχρηστος του Αρκά: “Αν δεν πουλήσεις λίγη μούρη σε έχουν όλοι χεσμένο”.

Πάντως εάν και εφόσον ανακοινωθούν οι Metallica, το πλέον ιδανικό θα ήταν να έρθουν πακέτο με Alice In Chains και Volbeat. Δηλαδή απ’ τη στιγμή που η συναυλία λογικά θα γίνει 14 ή 15 Ιουλίου, θα μπορούσαν άνετα να έρθουν. Αν δει κανείς το πρόγραμμα των Alice In Chains, το τελευταίο live που δίνουν είναι στις 13 Ιουλίου στη Φινλανδία. Μετά δεν υπάρχει κάποια προγραμματισμένη συναυλία. Βέβαια όλα αυτά που γράφω είναι μάλλον όνειρο θερινής νυκτός καθώς αν έρθουν και οι AIC θα πρέπει να δώσουν πολύ περισσότερα χρήματα οι διοργανωτές (κάπου 500.000 ευρώ επιπλέον υπολογίζω).

φίλε αν δεν δω ανακοινώσεις δεν πιστεύω τίποτα.

ναι αλλά εκείνες τις μέρες έχουν κενό…

Μην ειστε μλκς, ακουστε που σας λεω. Ξερω τον κοφιδη :wink:

Αυτά τα ποσά ρε μάγκες από που προκύπτουν;
2 εκατομμύρια οι Metallica, 500 χιλιάρικα οι AIC…

Σιγά ρε!!! Οι Alice In Chains είπαμε, όχι οι U2!! Σε clubs παίζουν στο εξωτερικό. Όχι και 500 χιλιάρικα, είπαμε.

Dennis Straton μαλλον στο warm up του rock you to hell 2!

και ναι λοιπον.’’ Στις 6 Νοεμβρίου θα γίνει το warm up show του Rock you to Hell festival II στο Seven sins club.

Θα εμφανιστεί ο Dennis Stratton με την μπάντα του και θα παίξουν ολόκληρο το πρώτο δίσκο των IRON MAIDEN.

Μαζί θα εμφανιστούν και ελληνικές μπάντες που θα ανακοινωθούν σύντομα.’’

Αχ,αυτο το γλυκο συναισθημα της δικαιωσης…