Φημες για συναυλιες #2

Αν γίνει αυτό τότε γειά σας, χάρηκα για την γνωριμία…

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=35856

Ας κλεισουν σταδιο βασικα γιατι θα πανε ολοι οι Ελληνες μεταλλαδες χαλαρα. :smiley:

…κιαν έρθουν στο RockWave???
…ή μάλλον στην Πλατεία Νερού, το ιδανικότερο για μένα ή ακόμα στο Τάε Κβο Ντο
:):!:

Το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο βασικά…μακάρι να γίνει!

:bye: :bye: :bye: :’) :’) :’) γεια σου κόσμε, χάρηκα που σε γνώρισα! αν γίνει αυτό τότε πολλοί από εδώ μέσα μπορούμε να πεθάνουμε χαρούμενοι… επίσης αυτά λογικά θα γίνουν μετά το φετινό wacken οπότε όλα αυτά πάνε για το επόμενο καλοκαίρι, αλλά και πάλι… SAVATAGE!

λογικα θα ερθουν Ελλαδα.για μενα ο Ολιβα θελει πολυ να επιστρεψει εδω.οσοι ηταν στο σπορτινγ το 2002.με το ακουσμα αυτο.νομιζω τους σηκωθηκε η τριχα.

Εγώ θέλω να τους φέρει ο Ξήγας…εκεί να δεις κολοτουμπες!!! Χειρότερα και απ’την 4άχρονη βαφτιστήρα μου.

[SPOILER][/SPOILER]

:lol::lol::lol::lol: θα ειναι ντερμπυ μεταξυ των διοργανωτων

Και ο Σαμαράς/Βενιζέλος να τους φέρει με χορηγία Κασιδιάρη εγώ θα πάω.

χαχαχαχαχα 8)

…this is a job for Didi music:ok:
…άντε νά’ρθουν να γίνει πανικός:drunk:

:):!:

Καλά άμα περιμένεις από τους Ντιντίδες σώθηκες. Ας κοιτάξουν να φέρουν τίποτα της προκοπής για το ερχόμενο καλοκαίρι και για το καλοκαίρι του 2016 που θα έρθουν οι Savatage έχουμε καιρό.

Ας έρθουν οι Savatage και ας τους φέρει κι ο ασφαλίτης ο Ξήγας. Τι σημασία έχει?

με ντιντι τους είδαμε την πρώτη φορά (1996) :stuck_out_tongue:

Επίσης τους είχαμε δει και σε Rockwave μερικά χρόνια αργότερα με Nτίντι πάλι. Άλλες εποχές όμως τότε. Εποχές που το Rockwave γαμούσε με μεγάλα συγκροτήματα και ήτανε Rock.

ναι καλά πάντα την ίδια γκρίνια είχαμε, στο πρώτο πχ γιατί οι λοστ παίξανε με bad religion και jesus and mary chain, στο δεύτερο γιατί είχε μέρα με κατσιμίχα, πυξ λαξ και φάμελο κτλ

Savatage??? …μακαρι…μακαρι…

…μακάρι:):!:

Αφού ανακοίνωσαν Robbie Williams, τους Muse να τους ξεχάσουμε;

Sent from my Nexus 10 using Tapatalk

Εγω παντως το θεωρω παρα πολυ πιθανο να φερουν Savatage, το ανεφερε και ο Oliva σε δηλωσεις του, αλλα εχουμε πολυ καιρο μεχρι τοτε…

ειναι το επομενο φαβορι οι muse