Φημες για συναυλιες #2

για παμε τα κομαντα,να βλεπω ανακοινωσεις.χαχαχα

μετα-λλικα?:stuck_out_tongue:

Λες να πιάσω κότσο των φίλο μου τον @drenie ;;;:stuck_out_tongue:

1 Like

ελα ξεβρακωσου…λεγε :grinning:

Εγω το μονο που γνωριζω ειναι οτι στο φορουμ εχουμε εφευρετη ικανο να προστατεψει ολη την Μαλακασα απο οποιαδηποτε ζημια, να στειλει καποιος mail στον Λωρη να προλαβουμε το οποιοδηποτε κακο!

5 Likes

πειτε ρεεε

Τυχαία υπάρχει ανακοίνωση των Metallica την Δευτέρα :stuck_out_tongue:

Λετε ρε μλκς να λιποθυμησουμε ολοι??

Ναι ρε παιδιά , θα βγάλουν ανακοίνωση οι Μεταλλικα για το Ελλαδισταν :stuck_out_tongue:

Αν ζήσουμε 2ημερο Μεταλλικα - Μεηντεν , τι να πω … όλεθρος

Δε θα εβγαζαν καμια ανακοινωση για ΜΙΑ χωρα, ημαρτον… Και ευρωπαικο tour leg υπαρχει ηδη.
Εγω λεω πως ειναι ενα εκ των εξης:

  1. Νεο κομματι αμερικανικης περιοδειας για το φθινοπωρο που μας ερχεται
  2. Νεο αλμπουμ διασκευων (Garage Inc. 2)
  3. Ημερομηνιες και περιεχομενο για τα remasters του Justice και του Black
1 Like

Να παρακαλεσουμε τον Θεο να μην μας κανει πολεμο η Τουρκια πριν ή κατα την διαρκεια του καλοκαιριου.Απο φθινοπωρο παιδια… :grinning:

Σιγά μην έβγαζαν για μια χώρα ρε, προφανώς κάνω πλάκα δεν βλέπεις την γλώσσα στο τέλος;;; Ήμαρτον

3 Likes

Εσυ το ξερω οτι κανεις πλακα, για τους αλλους λεω :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ααα! Πάντως γιατί να μην είναι και ανακοίνωση για κάποια festivals το καλοκαίρι ας πούμε;
Λόγω και του στυλ της γραμματοσειράς πιστεύω πως θα έχει να κάνει με το Hardwired πάντως, μικρή πιθανότητα για διασκευές (μακάρι όμως)

3 Likes


Aνακοινωστε Alizee να γινει χαμος ρε !!
2 Likes

Οι φημες για το Garage Inc. 2 ξεκινησαν οταν σε κανα 2-3 συνεντευξεις το πεταξε ο Kirk ως ιδεα και οι αλλοι ειπαν οτι θα ηταν καλη ιδεα, και μετα οταν τον περασμενο Δεκεμβριο ειχαν ανεβασει ενα μυστηριο βιντεο στο instagram το οποιο τους εδειχνε να ηχογραφουν κατι στο στουντιο (θυμιζω οτι και το Garage Inc. ενα μηνα τους ειχε παρει το 1998, αρα δεν αποκλειω να πεταξαν 10-12 διασκευες μεσα σε ενα μηνα μεσα στο Νοεμβριο-Δεκεμβριο… αν ηθελαν, θα μπορουσαν να το εχουν κανει δηλαδη)

Ειναι πλεον ηδη σχεδον Μαρτιος, λιγο αργα για φετος και για τα festivals, αφου στα μεγαλυτερα φεστιβαλς για το καλοκαιρι εχει ηδη ξεκινησει η προπωληση και πολλα απο αυτα ειμαι σιγουρος θα εχουν εξαντληθει…ενω προφανως ειναι πολυ νωρις για καλοκαιρι 2019, αρα κατι μου λεει πως η ανακοινωση θα ειναι για Σεπτεμβριο και μετα, γι αυτο και οι φημες λενε για νεα αμερικανικη περιοδεια. Τωρα τι να πω, θα μαθουμε σε 3 μερες :stuck_out_tongue:

2 Likes

Άντε να περιμένεις τώρα :stuck_out_tongue: ανέβαζαν πάντως διάφορες φωτο από στούντιο κατά τα Χριστούγεννα… Ξέρω γω όλα να τα περιμένεις από δαύτους. Όλα για το χρήμα :stuck_out_tongue:

3 Likes

Καλα δεν κραταω και την ανασα μου, δεν υπαρχει κατι σχετικο με Metallica το οποιο μπορει να με ενθουσιασει πλεον. Ενα ακομα αλμπουμ τουλαχιστον θα ηταν καλο νεο, αλλα δεν περιμενω να συμβει κατι τετοιο συντομα, για 2021 το νωριτερο θα το πανε πιστευω, αν οχι ακομα πιο μετα.

Μην τα λες αυτά έτσι απότομα θα σε φάει ο ΚΕ

3 Likes

πάντως απ όσο θυμάμαι τέτοια σχόλια για το Ντιντι - Λώρη - Ροκγουεηβ , είναι παπαρολογίες

Αν θέλουμε ντε και καλά να βγάλουμε μια ερμηνεία πίσω απ την χρήση λέξεων , ο “σεισμός” είναι οι Μεηντεν άρα “μετασεισμός” θα είναι μικρότερο μέγεθος το οποίο εκτιμά ο Λώρης ότι θα κάνει …αίσθηση

Μακάρι

Θα ήθελα ή τα 2 που ανέφερα ή κάποτε η Ελλαδίτσα να δει ένα μεγάλο μοντέρνο όνομα (A7X)

3 Likes