Φημες για συναυλιες #2

Volbeat πανω απο Priest??

Φυσικα και δεν υπαρχει.

7 Likes

@LedZep

check it out by yourself sir

https://www.graspop.be/nl/line-up/poster/

sorry sir apadisa pio kato feel free to check it out

Ουτε οι Metallica?

eidikia oxi oi Metallica

Γιατι οχι ειδικα οι Metallica? Τους λειπει κατι που το εχουν αλλοι? Ή μηπως η 4η θεση στις περιοδειες με τα μεγαλυτερα εσοδα για το 2017 σε ολα τα ειδη μουσικης ειναι για φτυσιμο? Τα 40000 εισιτηρια ανα συναυλια και τα 1.5 εκατομμυριο συνολικα δεν ειναι αρκετα για να πανε πανω απο Maiden λες?

Προφανώς και καμία τέτοιου μεγέθους μπάντα δεν θα δεχτεί στα 60 της να παίξει κάτω από οποιονδήποτε…

4 Likes

Πωπω μας τα πρηξατε με τους μεταλικα, σκεψου τι εχει να γινει αμα ερθουν του χρονου

2 Likes

Της πορνης …:sunglasses::sunglasses:

1 Like

Θεωρώ ότι ο Λώρης θα πάει πολύ καλά στην μέρα των Maiden και λογικά του χρόνου θα δούμε και Metallica.

Αντίθετα έχω τις αμφιβολίες μου για τους Arctic Monkeys…

1 Like

Αλλο αυτο, και συμφωνουμε απολυτα, κι αλλο “δεν υπαρχει μπαντα που να μπορει να παιξει πανω απο τους Μεηντεν”. Υπαρχουν, και πανω απο μια.

%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20(1)

1 Like

Εγω λατρευω τους Metallica αλλα οχι πανω απο Maiden ουτε αυτοι μπορουν να παιξουν.

2 Likes

Αυτο που τους λειπει ειναι αυτο

και αυτο σε 200.000 κοσμο

και με αυτο σαν intro θα σας φυγουν λιγα τσισα

τωρα αν προτιματε να βλεπετε πιθηκο με κοτσιδακια να σφιγγεται παιζοντασ τον ζορικο ειναι δικο σας θεμα

5 Likes

download%20(1)

nomizo pos oi apadiseis ton upoloipon me kalipsan why not tallica pano apo Maiden. kai to pio sumadiko re man apo apopsi sevasmou(+ oti den 8a kane kanenas diorganotis to la8os na valei both bands the same day 8a tan oikonomiki autoktonia gia ton idio).

True αλλά βλέπεις ότι έχει πιο βαρβάτες μέρες.

Εννοειται οτι δεν τους βαζω στην ιδια κατηγορια με maiden,metallica,sabbath αλλα βλεπεις οτι στην ευρωπη παιζουν headliners σε φεστιβαλ με 50k + κοσμο. Διπλα στα ονοματα που εγραψα πιο πανω και πανω απο slayer (πχ)

1 Like

Αντίστοιχα βέβαια δεν θα μπορούσαν να παίξουν και οι Maiden πάνω από Metallica, απλά το λέω για να μην ισοπεδώνουμε τα πάντα.
Με Volbeat δεν έχω ψαχτεί ιδιαίτερα, πέρα του Outlaw Gentlemen… το οποίο το ξανάκουσα χθες πολύ ευχάριστα, προφανώς είναι μεγάλο όνομα αυτή τη στιγμή οπότε μια χαρά θα περάσουμε

1 Like