Φημες για συναυλιες #2

Όντως δεν είναι εύκολος δίσκος, είναι όμως φοβερός και του προσετέθη παραπάνω αξία(να γίνει δηλ.θρυλικός), λόγω των γεγονότων που οι περισσότεροι ξέρουμε, τα οποία εν τέλει οδήγησαν στην καθυστερημένη κυκλοφορία του.

1 Like

Εκεί πάει η δουλειά, αλλά θέλει κι άλλα πράγματα για να ισιώσει το πράγμα.

Εγώ πεταω και ένα prodigy να υπάρχει τώρα που βγαλανε και άλμπουμ

Μακάρι να έρθει Ritchie Blackmore!

2 Likes

Sorry για το off topic, απλώς επικοινώνησα με Eventim και θα μου επιστρέψουν τα λεφτά για το Hills of Rock εντός 7 ημερών. Στείλτε mail στο info@eventim.bg επισυνάπτοντας τα εισιτήρια και ζητήστε τους η διαδικασία να γίνει ηλεκτρονικά γιατί ζείτε στην Ελλάδα.

*Edit : τα νόπανα οι Βούλγαροι μόλις ανακοίνωσαν Disturbed!!!

Disturbed στο Hills of Rock 28/06

1 Like

Όσοι έβαλαν ασφάλεια 3€ μπορούν να τα επιστρέψουν όποτε θέλουν. Αλλά και να μην τα επιστρέψουμε θα βρούμε να τα πουλήσουμε. Εγώ θα περιμένω να δω φουλ Line-up

Εγώ το είχα πάρει μήπως και έσκαγαν Μετάλλικα. Δεν έσκασαν; Θα το επιστρέψω.

EDIT: Είναι και για τις 3 μέρες αυτό ρε; Με τα 80 λέβα; Είδα ότι τώρα έχει 120 ε.

3 Likes

Τι πάει να πει δεινόσαυροι του ροκ και λοιπές μπούρδες. Είτε είναι κάποια μπάντα καλή είτε όχι.
Υπάρχουν 50άρηδες που παίζουν τέλεια και είναι επαγγελματίες και 20χρονοι που παίζουν live 1 ώρα με κακό ήχο.

Τα υπόλοιπα είναι θέμα προσωπικών γούστων.

Εμένα μου αρέσουν τα πρώτα 3 άλμπουμ των Leppard και λίγο το Hysteria.
Από Whitesnake μου αρέσουν απλά μερικά τραγούδια αλλά δεν είμαι οπαδός του Coverdale σε γενικές γραμμές.
Για μένα και οι Tool υπερτιμημένοι, τα αλμπουμ τους θεωρώ ότι ακολουθούν κάποια πολύ κουραστικά μοτίβα (ξεκινάει το τραγούδια αργά… μετά γίνεται μια μουσική έκρηξη και αρχίζει να γκαρίζει ο τραγουδιστής… μετά πάλι χαμηλώνει και μια από τα ίδια…)

Οι Perfect Circle όμως μου αρέσουν πολύ περισσότερο.

Μακάρι να έρχονται πολλά συγκροτήματα στην Ελλάδα να έχουμε επιλογές.

2 Likes

Η τεστοστερόνη τον Ιούνιο θα φτάσει στα ύψη στην πλατεία νερού

8 Likes

Θα ρθουν οι Steel Panther;

5 Likes

Φέρτε Bad Religion ρε κατσαπλιαδες, θα έχουν και νέο δίσκο

Ο καθένας με τον πόνο του

3 Likes

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
τρελανε μας

3 Likes

Ξέρουμε και ποιος θα παίζει κιθάρα; :laughing:

3 Likes

Να κάνω αίτηση μπας και βγάλω καμιά γκόμενα… Εεεεε κάνα φράγκο :stuck_out_tongue:

Γλυκόπικρη γεύση θα έχει αν όντως έρθουν όμως. Είναι πολύ σοβαρό αυτό που έγινε. Θα πάω μη λέω μαλακιες αλλά κάπως μετριαζει την χαρά της ανακοίνωσης όταν και αν γίνει. Ίσως και του λαηβ

3 Likes

Α ναι ρε! Τον έχουμε το νέο (για να μη μπερδευόμαστε) κιθαρίστα επίτιμο μέλος του forum! :sunglasses:

πλατεία νερού σημαίνει detox;

1 Like

Ναι

Οχι. Κανουν κι αλλοι εκει (Ριλις, ας πουμε).

1 Like

θα παμε με μασκες αλαφουζου???

2 Likes