Φημες για συναυλιες #2

Η τομή αυτού:

με αυτό:

λέει LoG :stuck_out_tongue:!

1 Like

Ναι αλλά lamb of god θα ήθελα με Slayer!

LoG με κανα support Behemoth, καλα θα ειναι. :stuck_out_tongue:

1 Like

Τα ονόματα που αναφέρθηκαν είναι λογικές σκέψεις θα ήθελα όμως να πετάξω και έναν ευσεβή πόθο που λογικά δεν κολλάει στην περιγραφή… Triptykon. Μου ήρθαν στο μυαλό για κάποιο λόγο αλλά λογικά δεν παίζει με την καμία.

1 Like

Παιζουν και Roadburn φετω, αλλα δυσκολα πιστευω.

O Tom G. Warrior θα εμφανιστεί και Hellfest με άλλους bandmates υπό το όνομα Triumph of Death παίζοντας Hellhammer. Βέβαια κάπου είχε πάρει το μάτι μου ότι είχε και ένα ατύχημα (επίθεση και κάταγμα χεριού) και θα αναρρώνει μέχρι και Αύγουστο. Οπότε απίθανο.

Μας καβλωσες μεσημεριατικα κ δεν μπορουσα να γραψω απο το κινητο να εκφραστω καταλληλα :wink:

Παντως φιλος μου εγραψε για slipknot behemoth k volbeat…

1 Like

Αντι να βαζουν καλα σαπορτ στις ηδη ανακοινωμενες προσθετουν συναυλιες σε μικροτερα venues. Οκ ο λογος ειναι προφανης απλα η λεξη φεστιβαλ χανει την εννοια της.
Εμενα δε με πιανουν. Εχω κλεισει για 2 καλοκαιρινες, παιζει αλλη μια αλλα μεχρι εκει.

7 Likes

καποιος μαλλον θα απογοητευτηκε απο τους δονητες που πηρε

Για φεστιβαλ μιλαμε,εως τωρα επιεικως απαραδεκτα τα πραγματα για τις μεταλ ημερες περα απο τους headliners. 1 Μαρτιου και δεν ξερουμε ποιοι θα παιξουν μαζι με Manowar,και εκτος απο RT δεν ξερουμε τπτ αλλο για Athens Rocks.

4 Likes

Τελικά ισχύει η φήμη για Soen η φάγαμε άκυρο;

Απο φίλο άκουσα για LOG καλοκαίρι. Και ένα κλασικό deathaκι που έχει ξαναρθεί αλλα δεν μου έλεγε.
Και πολύ αργότερα για τους πρώην του Tate. Αυτά. Όλα σε ξεχωριστές ημερομηνίες.

Wasp + τριήμερο με Avantasia κα. 80-100 είναι . Βουλγαρία.

On Facebook: “Release Athens 7–30 Ιουνίου”

Άρα 7/6 είναι:

  • λάθος του γραφίστα;
  • μια νέα ημερομηνία;

Μπορεί να είναι κάνα ελληνικό ρε.

Lamb of god που κοιταξα στο σαιτ τους , θα κανουν τουρ με τους σλευερ αμερικη κ μετα θα παιξουν σε ευρωπαικα φεστ…οποτε με σλευερ θα τους βαλουν λογικα ΑΝ ερθουν…εκτος κ αν εχει κανεις εδω μεσα αλλες πληροφοριες…

1 Like

Κάτι άκουσα για Rival Sons support στους Alice in Chains…Αλλά για Slayer μου φαίνεται οτι περιμένουν ποιος θα ξεμείνει από ημερομηνίες…Έκανα block στην σελίδα τους στο fb γιατί μου έσπασαν τα νεύρα…χαχαχα…

4 Likes

να το ζήσουμε κι αυτό φέτος !!! :astonished:

αυτό που λεγατε για Eddie μουφα ε??

Εάν ισχύει θα μιλάμε για το κορυφαίο live του καλοκαιριού