Φημες για συναυλιες #2

Η κοπέλα στο βιντεάκι είναι η Ροζαλία του Ριλιζ;

Δεν ξερω, νομιζω πως ναι

Το βίντεο είναι μια χαρά βίντεο, το σχόλιο ήταν κάπως + η τραγική απάντηση εν είδει παρουσίασης σχολίου, χωρίς να υπάρχει κανένας μα κανένας λόγος

1 Like

Χαβαλε κανουμε

1 Like

Κατάλαβα, πάλι κουβά θα φάμε.

8 Φεβρουαριου του 2023 καποιοι ενημερωθηκαν οτι σε συγχρονα μουσικα βιντεο και σε χορογραφιες υπαρχουν ανθρωποι που κουνανε τον κωλο τους. Η επομενη ενημερωση που θα τους δημιουργησει εκρηξη στον εγκεφαλο θα ειναι λογικα οτι εκατονταδες εκατομμυρια ανθρωπων στον κοσμο ακουνε μουσικες απο λατινους καλλιτεχνες που βασιζονται στην ρεγκατον, παρολο που το Γκασολινα βγηκε το 2004. Προχωραμε με γοργα βηματα.

12 Likes

Μόνο Μ Ε Τ Α Λ ρε άπιστε, ιερόσυλε. :stuck_out_tongue:

1 Like

Για να μην παρεξηγηθουμε εμενα μου αρεσει οπως κουναει την κωλαρα της. Δεν κατακρινω, ισα ισα.

1 Like

Μια χαρά είναι ο κώλος της Ροζαλία ρε, τι λέτε, εδώ έχω δει 500 φορές τον κώλο του Μαλάκιαν στο ριπιτ.

4 Likes

Καλός;

Δυνατός. Για ένα τσακ έχασα το μπροστινό.

Πραγματικα λυπηρο. Σου ευχομαι καλυτερη τυχη την επομενη φορα.

Ρε, δες το βίντεο, όλοι έχουμε πρόσβαση. :joy:

Η ΡΟΖΑΛΙΑ Η ΠΑΛΙΑ Η ΟΡΘΟΔΟΞΗ

4 Likes

Απογοήτευση πάντως. Αντί να έρθουν οι Μεγαντεθ, φέρνουν κάτι Ροζαλίες και Σουλτάνες. Τι λέτε γαμώ τ’ άστρα και πόσο αρχαίο λείψανο είμαι για να μην γνωρίζω κανένα από δαύτους. Επίσης, κουιντομ, το γκαζολινα, δεν το θυμάμαι, αλλά για κάποιον λόγο φοβάμαι να επαναφέρω αυτή τη μνήμη. ΩΧ, το βρήκα…

3 Likes

Ναι και εγω θελω megadeth, αά μεταξύ μας πανω απο 5κ οι megadeth στην Ελλάδα δύκολα. Μάλλον και πολλούς λέω, τόσους δεν έχουν μαζέψει ποτέ εδωμ ενώ Ροζαλία… Ας φερουν Ghost να αρχίσουμε τις μετάνοιες

2 Likes

Κοίτα να δεις που το VICE εκτός από τα θέματα που καταπιάνεται συνήθως (όπως αν η έλλειψη βαρύτητας εμποδίζει τους αστροναύτες να αυνανίζονται) ασχολείται και με τη συναυλία στην Πλατεία Νερού.

Από την ώρα της ανακοίνωσης έχει πραγματοποιηθεί μια επίθεση επικών διαστάσεων (pun intended), στα σχόλια των αναρτήσεων της συναυλίας, από άτομα ηλικίας μεταξύ 35 με 45 ετών, οι οποίοι έσπευσαν να «κράξουν» το φεστιβάλ, αλλά και την ίδια τη Rosalía, λίγο πριν αρχίσουν να τσακώνονται διαδικτυακά με τους 20χρονους φίλους της popstar.

Το κοινο στο οποιο απευθυνεται παντως με κατι τετοια αρθρα ειναι το διαγραμμα Venn με δυο κυκλους που εφαπτονται μονο σε ενα σημειο. Ο ενας κυκλος περιλαμβανει τους αναγνωστες του Vice και ο αλλος κυκλος αυτους που ασχολουνται με το οτι η Rosalia θα παιξει στο Release, και το σημειο επαφης εισαι εσυ :stuck_out_tongue:

2 Likes

Εγω παντως πληρωνω οσο οσο για συναυλια ροζαλια με σαπορτ μεηντεν ή μεταλλικα

Vice, σάλτα και γαμήσου με πολλή αγάπη.