Η Καλύτερη Ξένη Φωνή

Auto ennoeitai METAL_LAWS. Polu epitiximenes oi parwdies tou !

Πάντως κατα την δικιά μου άποψη ο τραγουδιστής τον helloween έχει ωραία φωνή ιδιαίτερα στα τραγούδια Judas, future world, helloween.Όσων αφορά για τον τραγουδιστή των savatage πολύ καλή φωνή ιδιαίτερα στον δίσκο Hall of the mountain king.

Ενημερωμένο σε βρίσκω :smiley: 8)

Ενημερωμένο σε βρίσκω :smiley: 8)[/quote]Omiloume peri Michael Kiske kai Jon Oliva…!

Ενημερωμένο σε βρίσκω :smiley: 8)[/quote]Omiloume peri Michael Kiske kai Jon Oliva…![/quote]

Sorry αλλά στο Judas τραγουδάει ο Hansen!! :wink:

Και εγώ πιστεύω ότι αυτοί οι τρεις έχουν εξαιρετικά χαρακτηριστικές φωνές που δύσκολα ξεχνιούνται ή δεν αναγνωρίζονται…

Ενημερωμένο σε βρίσκω :smiley: 8)[/quote]Omiloume peri Michael Kiske kai Jon Oliva…![/quote]

Sorry αλλά στο Judas τραγουδάει ο Hansen!! :wink:[/quote]Xa,xa,xa,lol! Swstos! To prosperasa kapws grhgora kai etrexa sta future world kai helloween!

Ενημερωμένο σε βρίσκω :smiley: 8)[/quote]Omiloume peri Michael Kiske kai Jon Oliva…![/quote]

Sorry αλλά στο Judas τραγουδάει ο Hansen!! :wink:[/quote]Xa,xa,xa,lol! Swstos! To prosperasa kapws grhgora kai etrexa sta future world kai helloween![/quote]
Δεν ξέρω πια τί λέτε αλλά έχει ενδιαφέρον όλο αυτό με τις συνεχείς παραθέσεις… Ας το συνεχίσω(!)

Μ’αρέσει πολύ η φωνή του Udo Dirkschneider, τραγουδιστή των Accept. Έχει κάτι το ιδιαίτερο…

DICKINSON ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
Halford
Dio
Serj Tankian Soad(παρολο που τα τραγουδια ειναι σκατα)
Τα vocals στα extreme στυλ του metal είναι απλώς γελοία.
Και ο Ozzy ειναι ενας μαλακας και μισος.

κ ο αλλος μισος?

[quote=“bluezlick”]

κ ο αλλος μισος?[/quote]

Λάθος παρατήρηση ένας μλκς και μισός = 1 + 1/2 άρα αν έβαζες άλλο ένα 1/2 τότε θα είχαμε 2 Ozzy ( 8O 8O 8O 8O )
Οπότε η ερώτηση είναι τι τον θες τον μισό??? ή γιατί και μισός???

κ ο αλλος μισος?[/quote]

Λάθος παρατήρηση ένας μλκς και μισός = 1 + 1/2 άρα αν έβαζες άλλο ένα 1/2 τότε θα είχαμε 2 Ozzy ( 8O 8O 8O 8O )
Οπότε η ερώτηση είναι τι τον θες τον μισό??? ή γιατί και μισός???[/quote]

φιλε blind αλλο ηθελα να πω… :wink:

[/quote]

Το σχόλιό σας δε φαίνεται, δυστυχώς. Μπορείτε να επαναλάβετε, αν θέλετε, για να μου λυθεί η απορία; Ευχαριστώ… :slight_smile:

H φωνη του Adam Garcia ειναι ποοολυ ωραια… Εχει και την αυστραλεζικη προφορα… :wink:
Ασε…ειναι κι ομορφοπαιδο

[/quote]

Το σχόλιό σας δε φαίνεται, δυστυχώς. Μπορείτε να επαναλάβετε, αν θέλετε, για να μου λυθεί η απορία; Ευχαριστώ… :)[/quote]

den iparxei kanena sxolio, gi’afto kai den fainetai, apla me vriskete 100% simfono me thn parathrhsh sas.

Μετά τα χθεσινά, ο Geoff Tate επιστρέφει δριμύτερος στις λίστες.:slight_smile:

[/quote]

Το σχόλιό σας δε φαίνεται, δυστυχώς. Μπορείτε να επαναλάβετε, αν θέλετε, για να μου λυθεί η απορία; Ευχαριστώ… :)[/quote]

den iparxei kanena sxolio, gi’afto kai den fainetai, apla me vriskete 100% simfono me thn parathrhsh sas.[/quote]

Χαίρομαι που συμφωνούμε. :slight_smile: Kai o Blackie έχει περίεργη φωνή, γι’ αυτό μ’αρέσει… :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Coverdale,Dio, Tate και μια σειρα απο ονόματα που εχουν ιδη αναφερθεί και δεν χρειάζεται να τα πω…Απλά να προσθέσω τον Johnny Gioeli των Hardline…