Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

ποναει αφανταστα πολυ. ακομη και στα ονειρα μου βλεπω τις σκυλιτσες μου κατα καιρους. και μαλιστα πιο συχνα βλεπω αυτη που εφυγε απο ηλικια παρα την αλλη που την πατησαν μπροστα μου και της ειχα και πιο πολλη αδυναμια… περιεργα πραγματα…

Και, κατα την γνωμη σου, αξιζει να πονεσεις? Δηλαδη, θα μου προτεινες να παρω καποτε ενα σκυλο? Παρα το αναποφευκτο (και επωδυνο προφανως) τελος?

Υ.Σ. Ειναι Η pax :stuck_out_tongue:

Έλα ρε συ, το ίδιο είναι και με τους ανθρώπους. Δε κάνεις σχέση γιατί όταν χωρίσεις θα 'σαι χώμα; Αν και ο Tate τα έχει πει περίφημα :stuck_out_tongue:

Γκομενα βρισκεις και αλλη, κολλητο δυσκολα :wink:

αν εισαι ανθρωπος απο αυτους που βλεπουν σκυλακια στο δρομο και τα θελουν να τα “βοηθησουν” τοτε σιγουρα. αν τα αγαπας πολυ δηλαδη. τωρα αν το θελεις ρατσας και να του βαζεις πουλοβερακια και μαλακιες τοτε αστο καλυτερα (αν κ δ νομιζω-ελπιζω να εισαι τετοιος). εγω εχω τρελη μουρλα με τα σκυλια και ειμαι 5 χρονια χωρις σκυλο και περιμενω πως κ πως να τελειωσω τη σχολη μου κ να γυρισω αθηνα και τοτε θα παρω σκυλο ακομη και με το ζορι (δεν θελουν πια οι δικοι μου).

για να σου δωσω και μια απαντηση στο ερωτημα σου, φυσικα και αξιζει. ειναι ενα απο τα πιο ομορφα πραγματα στον κοσμο. (για μενα…).

Ουτε καν δεν ανηκω στην δευτερη περιπτωση. Και δεν το λεω απλα για να το λεω, ισχυει. Απλα επειδη εχω περασει στιγμες με σκυλους (φιλων/συγγενων) και μπορω να φαω ωωωρες παρεα τους θελω καποτε να εχω ενα δικο μου. Να εχεις ενα σκυλο για ντεκορ το θεωρω απαραδεκτο. Τα λυπαμαι τα σκυλια που περνανε κατι τετοια επειδη εχει μαλακια στον εγκεφαλο ο “ιδιοκτητης” ("" γιατι κανονικα δεν ειναι σωστο να θεωρεισαι τετοιος, δεν ειναι σκλαβος το ζωντανο, συντροφος ειναι και δεν τον κατεχεις). Οταν μεγαλωσω και αν βρω την ευκαιρια, ισως να παρω…

λογικα ειμαστε στην ιδια φαση! οταν παω σε σπιτι με σκυλο τους κλανω κυριολεκτικα ΟΛΟΥΣ και ασχολουμαι με τον σκυλο! εχω μαλωσει κιολας γι αυτο και μαλιστα πολλες φορες! :lol:

να παρεις σκυλο αμεσα!

Είχα κάποτε μια κουνέλα :(:frowning:

[SPOILER]

[/SPOILER]

o πασχάλης:p:p

πανσετα

ειαν απο τα ονοματα-οιωνοι του μελολοντος???

μελολολ

επίσης, ο τσολιάς μου(ξανά)

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]:smiley:

[SPOILER]

Ο Ελ Τσουπακάμπρα μου.[/SPOILER]

ελ. <3
αγαπουμε. αλητης.


Καραμελιτσες στον Ελ, γουτσου γουτσου

Οσοι εχετε και βαζετε φωτος αυτα τα σκυλακια που ναι σαν πατσαβουρια, σας αγαπω.
Τα πατανε ολα τα αλλα σκυλια χαμω.

κσυλο!
(γελαω.)

υγ. λαικς στα σκυλακια σου καπα.

ο σκυλος μου

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

η χελωνα μου ο Υψηλαντης (δεν εβγαινε εξω)

[SPOILER][/SPOILER]

εγω να ταΐζω την καμηλοπαρδαλή μου τη Zdratftka

[SPOILER][/SPOILER]

τα 9 παπακια μου

[SPOILER][/SPOILER]

σε λιγο καιρο θα υπαρχει και δεκατο παπακι

πουλια και ψαρια δεν βαζω

γαμω τα σκυλακια! αυτο ειναι μπασταρδο τινος με τι αληθεια? (αν ξερεις με ακριβεια…)

σετερ - τσοου τσοου + λυκοσκυλο = τσοπανοσκυλο