Διασκευές

Kali diaskeyi tou apopano…

Mia freskia diaskeyi (molis bgainei) apo ti diskara ton Red ,sto tragoudi ton Duran Duran:

Sonata Arctica - Still Loving You (των Scorpions)

Πολύ όμορφο… :slight_smile:


Listening to: Howard Shore - Parth Galen
via FoxyTunes

Foo Fighters feat. Serj Tankian-Holiday in Cambodia

  :respect:

αμαααν:-s
νομιζω δεν εχω γραψει το i can’t explain των who που το εχουν πει κ οι scorpions…:wink:
φτου μου:tomato:

Μια πολυ καλη διασκευη στο Don’t Go των Yazoo απο τους Γαλλους Nouvelle Vague. Εντελως διαφορετικη αλλα πιο γλυκια για μενα… :slight_smile:

Yazoo - Don’t Go

Nouvelle Vague - Don’t Go

ασχετο αλλα προσκυνω την υπογραφη σου τσιλακι:D
κ εχεις κ ωραιο blog:)

Ω! Σ’ ευχαριστώ πολύ! :smiley: Ρε συ εχω μείνει με το σόλο του Frusciante για αυτο! :slight_smile:

τιποτα καλε! δεν το εχω ακουσει η ανιδεη κ δεν μπορω να σχολιασω:oops: :cry: #-o

A! Kαι τωρα που μιλαμε για John Frusciante… Η διασκευη του στο How Deep Is Your Love των Bee Gees…

John Frusciante - How Deep Is Your Love

Ποσο γλυκο τραγουδακι. Και η ψιλη γλυκια φωνουλα του Fru ταιριαζει τοοοσο… :slight_smile: :oops: :oops:

ας μην σχολιασω την ψιλη του φωνη:?
με νευριαζει καποιες φορες…
να αλλη διασκευη απ τον φρου μας!
i feel love της dona summer8)

Μμμμμ εεεελα… Εχει πολυ γλυκουλα και ερωτικη φωνη… Ειναι παρα πολυ sexy… :oops: Και ποιος ξεχνα την διασκευη του Frusciante στο Maybe. Και στο τελος τι ευγενικος λεει και ευχαριστω… Μα δεν σε σκλαβωνει η συμπεριφορα του?? Αχ, σταματαω βγαινει απο μονο του το φανμποιλικη μου… :stuck_out_tongue:

John Frusciante - Maybe

Ποοοσοοοο γλυκουλης… :slight_smile:Σου ερχεται να του κανεις γουτσου - γουτσου :oops:

μωρη τσιλι τι ξαφνικες συμπαθειες ειναι αυτες??:stuck_out_tongue:
θα σε ξεμαλλιασωωωωω:p :lol:

+1000 οντως το maybe ειναι τρελα κ αυτο το θενκ γιου φανερωνει κ μια αμηχανια κατα τη γνωμη μου:-k

Χιχιχι… Οχι ενταξει σταματαω… Ειναι απο την ασταματητη ακροαση του Empyrean και εχω επηρεαστει… :stuck_out_tongue:

ετσι μπραβο…:slight_smile:
αφεντικα κ δουλοι σκατα γινικαμε ουλοι:lol:

Fates Warning-Closer To The Heart (Rush cover)


:tomato::tomato:

Warmen- Somebody´s Watching me (feat. Alexi Laiho)

:dance::dance::dance:\:D/\:D/\:D/

Cancerbreed - Πανδαιμόνιο, διασκευή από Aντί… σοκ και πεος.