Διασκευές

το Εϊμαι Γυφτάκι του Τζιμάρα από τον Φοίβο Δεληβοριά.

Πολύ καλό ομολογουμένως.

Σκατοκαριόλες:!:

παρ’όλο που δεν ακουω Muse αυτη η διασκευή ειναι whamατη

οριτζιναλ

ακομα καλυτερη λαιβ

[B]Beth Hart & Joe Bonamassa - Chocolate Jesus[/B]

Ωραία διασκευούλα, έδωσε μια άλλη οπτική γωνία.

To χα ποσταρει και στα κομματια που λιωνουμε το βαζω και εδω περα. Προκειται για τη black metal διασκευη στο 38 χιλιοστα των Αδιεξοδο, απο την μπαντα NEcrohell

Αν και νομίζω ότι το εισαγωγικό ριφφ θα μπορούσαν να το δουλέψουν λίγο καλύτερα (είναι ένα από τα πιο χαρακτηριστικα σημεία του τραγουδιού). Γενικά πολύ καλό σαν ιδέα και ταιριάζει, παάντα το ελεγα ότι βγάζει μια νορβηγίλα ο ΥΜΝΟΣ.

Rotting Christ - Flag of Hate + Pleasure to Kill (Kreator)

Είχα χαθεί για άλλη μια φορά στο youtube, χαζεύοντας παλιά live των Cynic και στα related εμφανίστηκε το παρακάτω :

[B]Kalisia - How could I ?[/B]

Δεν την ξέρω τη μπάντα, πάντως η διασκευή είναι τίμια. Στα φωνητικά του συγκεκριμένου είναι η Αγγέλα λέει, η Gossow.

Φυσαρμόνικα με χαρακτήρα, μπλουζοφωνάρα με πυγμή, βιντεάκι και στίχοι παντώς καιρού.

[B]The Guns Of Brixton[/B] …αλα ελληνικά
http://www.youtube.com/watch?v=fuYWINcCmZQ

Μα τους χίλιους αστερίες, μια ομορφιά
:-({|=

Behemoth - I got Erection ( Turbonegro Cover)
[B][SIZE=“5”]WHEN I HEAR BLACK ΜΕTAL SONGS - ERECTION[/SIZE][/B]

ω ναι, o Bandoek είναι μεγάλη μορφή και αξίζει κανείς να ψάξει το συγκρότημα του στα 80’ς (noise promotion company).

σε πιοο χαβαλετζιδικο κλίμα

no woman no mlar από rebet against the machine

Yπάρχουν πάρα πολλές όμορφες διασκευές αλλά χρόνια τώρα αγαπάω το the man who sold the world του david bowie από nirvana:) plus problems των sex pistols από megadeth (με τη ιδιαιτερη χροια του mustaine)

KollektivA - “Φώναξε (Διακοπές στη Μεσόγειο)” (magic de spell )

μουσικά μου φαίνεται κάπως επιτηδευμένο σε σημεία, αλλα η ιδέα προσαρμογής των στίχων στη σημερινή κατάσταση είναι καλή

ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Whitesnake-Still of the night

Διασκευή από τους Σέρβους Punished. Βασικά έχουν ολόκληρο δίσκο με cover, το Grind Show. Το αυτί μου έπεσε στη διασκευή στους Pestilence. Μου άρεσε!

[U]Malleus Maleficarum / Anthropomorphia[/U]

μαλακές κλαίω :lol2::lol2::lol2:

εντιτ: δεν ξέρω ποιο από τα δύο είναι καλύτερο

[I]Buddy Lackey/Devon Graves - Space Oddity[/I]

για δωσε κανα λινκ…