Γειά χαραντάν παίδες

Ότι δηλαδή εγώ δεν ακούω Manowar ή αληθινό χέβι μέταλ ας πούμε. Θα το θυμάμαι, κουφάλα έλρικ. :x

Τίμιο ποστ. :smiley:

Καλά το πας φίλε ΜπρούζερΜαστίνο (epic nickname btw, θέλω σε λίγο όταν γίνει το ποπ κορν να ξηγηθείς την “ιστορία behind”), αλλά πρόσεξέ με λίγο, μακριά από Έλρικ σ’ αυτό το φόρουμ. Είναι εντελώς καθυστερημένος, το μόνο που ξέρει να λέει είναι για τους Manowar και το μόνο αστείο που έχει είναι ότι παίρνει σπαθί και βάζει μπέιμπι όιλ και γούνινο σωβρακάκι.

<3 <3 <3

αληθεια λέει.

Όχι άλλο κάρβουνο! :cry::stuck_out_tongue:

Ρε ήμαρτον με τους Μάνογουορ, μιλήστε καλύτερα για τους Bathory -κ’ αυτοί σπαθιά κρατούσαν στο βίντεο κλιπ-, που έχουν γράψει μουσικάρες! Μόνο οι Μάνογουορ έχουν αυτό το προνόμιο… ?

Καλώς όρισες νέε! :slight_smile:

Τι ποπ κορν ρε,η ιστόρια τραβάει μόνο νατσος με μπόλικο τυρί και σάλτσα αν ύπαρχει.
Ο φεγγάρης από’δω είχε έρθει σπίτι μου να ταβλιάσουμε αλλά καταλήξαμε να λειώνουμε το wwe smackdown εδω ερχεται ο πονος.Μετά απ’αυτο τιμήσαμε παλιό ρεστλινγκ και είδαμε πως ο kane αγωνιζόταν κάποτε στο νταμπλιγιουσινταμπλιγιου με την ονομασία Bruiser Mastino.To όνομα μας φάνηκε απιστέυτα βλακώδες και άρχισα να το υιοθετώ.Thats the story folks.

Τώρα είδα υπογραφή. Σ’ αγαπάω πολύ.

Όσο και να τιμάω τον μεγα Quorthon(που στο κάτω κάτω οι μπλακάδες οφείλουμε πολλά)οι μάνογουορ φοράνε βρακάκια ενώ οι μπάθορυ κάτι σαν ζαρτιέρες.:pΥπάρχει μεγάλη διαφορά επικότητας.:slight_smile:


πιστέυω ότι δε χρειάζεται να πω τίποτα άλλο, το λινκ απαντάει από μόνο του:!:

Με τρελαίνει το image!

Ρε δε σου 'πα ότι δεν γράφουν καλά τραγούδια, αλλά οι Bathory -αδυναμία- είναι αγαπούληδες! <3 Ή μάλλον αγαπούλης!.. :slight_smile:

Το αμφισβητείς??!!:stuck_out_tongue:

Άσε τον Έλρικ , καλό παιδί είναι, μακριά απαυτήνανε μείνε

:frowning: Εγώ είμαι η “απαυτήνανε”!!! Καλάαααα…

Εγώ πλάκα του έκανα, ο Έλρικ είναι τρελιάρης και τον αγαπάμε! <3

Ποιός να μείνει μακριά???!!

no skin underwears-no glory

:’) :’) :’)

Καλώς ήρθες και από μένα,καλό ποστ!!

Και για αυτό που λέγατε στην αρχή για το ποιος σε βάζει στην μουσική,όντως δεν έχει σημασία,εγώ άρχισα να ακούω Φλόυντ για μια γκόμενα π.χ.

Το γράφεις σα να είχε έστω και ένας αμφιβολία ε.

Εννοείται αυτό ρε σεις.Στο κάτω κάτω αν δε σου μιλάει η μουσική όπως και να αρχίσεις δουλειά δεν κάνεις.Εγώ κάνω πλάκα στον μουντσάιλντ,από πρώτη δημοτικού γνωριζόμαστε.:slight_smile:

Άντε γαμήσου ρε8)

:razz: :razz: :razz:

welcome bruise, να έχεις καλά ποστ!!

Καλή φάση να είναι δυο φίλοι ο ένας πιο μελωδικός και ο άλλος πιο ακραίος. Στο λύκειο ήμασταν έτσι με τον κολλητό μου και βγήκε και σε καλό, γιατί σε μερικά συγκροτήματα μοιραζόμασταν την δισκογραφία (π.χ. Lost αγόραζε ο ένας μέχρι shades of god και ο άλλος από εκεί μέχρι one second) Τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Μοιραζόσαστε το bandwidth να υποθέσω :razz:

εδιτ για φλουντάιζντ http://www.youtube.com/watch?v=WKGNTzJoZt0

ΧΑΧΑΧΑ ευτυχώς βαριέμαι να κατεβάζω και προτιμώ να αγοράζω CD.Ο άλλος πάλι κατεβάζει κυρίως.