Πως θα έσωζε την κλασσική πριγκίπισσα ένας μεταλλάς

Γιατι ετσι ρε φιλος? Το παιζεις και καλα γκομενος ναουμ? :stuck_out_tongue:

[size=1]xi xi xixixixixixixixixi… 8a skasei… nihilist, an se eixe konta 8a soy’xe vgalei ta matia![/size]

Μπα, δεν παιζει. Ο Nihilist ειναι φιλος και θα πηγαινουμε μαζι για γκομενες. Τοσες θα ριχνει, δεν προλαβαινει να τις κανονισει ολες. Τι στο διαολο, ολο και καποια απ’αυτες θα μου καθεται.

[size=1]Yeah, θα πηδαω τ’απομειναρια του Nihilist! :stuck_out_tongue: [/size]

Ουφ. Δυσκολη μερα για να διαβασεις Αναλυτικη Γεωμετρια. :frowning:

Μπα δεν παίζει. Στην καρδιά μου υπάρχει μόνο μία πριγκίπισσα! :smiley:

και στη δικια μου μονο ενας Ιπποτης…! :smiley:

Princess_of_the_dawn πολυ καλο το Avatar σου! :wink:
αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα… :smiley:

nihilist η δημοτικότητά σου ξεπερνάει κι αυτή των rock stars!!!
Γι’ αυτό σκέφτομαι να σου προτείνω να γίνω manager σου!!!

:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Eloy Rule! :smiley:

Έλα μωρέ, αυτά τα ξέρεις και από το Λύκειο. 10ράκι χαλλλαρά :wink:

Πάντως θα ήθελα να πω πως και εγώ ακούω φανατικά black metal… :roll:

Ακούω και Brutal death φανατικά Cozy αν σ ενδιαφέρει! :lol: :lol: :lol:
Αλλά κατι μου λέει ότι ψευδεσαι… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:smiley:
και οντας -στο τυπικο μερος της υποθεσης- η πριγκιπισσα του forum διαλεγω τον nihilist να με σωσει![/quote]

esy den eisai i prigipissa glykeia mou…to agenito paidi tis eisai… :lol: :lol:

Χαχαχαχααχαχαχαχα!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ρε παιδια εγω δεν θελω να σωσω καμια!
εχω την πριγκιπισα μου :wink:

μην φαμε κ καμια παντοφλα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε καλά, brutal δεν το ανέφερα γιατί εννοείται!!! :lol:

Ε καλά, brutal δεν το ανέφερα γιατί εννοείται!!! :lol:[/quote]

Σωστα! Τα ευκόλως εννοούμενα…
Αχ! Κανουμε μπαμ από μακρία εμείς οι brutal-μεταλάδες!

Έτσι, έτσι!!!Χαχαχαχα!!

Αχάριστε led_zeppelin, ασ’τα αυτά :smiley: ! Και τι δε θα 'δινα για να διάβαζα κάτι τέτοια από αυτά που πρέπει να διαβάσω τώρα…Γκρρρ… :twisted:

Αν θες σου αναφερω την υλη μου συναρτησει της υλης του Λυκειου. :stuck_out_tongue: Εκτος κι αν δεν γουσταρεις Γεωμετρια, αλλα γουσταρεις Αναλυση. Οποτε μπορω να σου αναλυσω ενα θεωρημα, το θεωρημα-ανεμιστηρας το οποιο ενστερνιζεται η καθηγητρια της Γεωμετριας οταν διορθωνει. Δωσε βαση.

Θεωρημα Ανεμιστηρας: Εστω οτι εχουμε χ γραπτα μαθητων. Τοποθετουμε τα γραπτα στο γραφειο μας και ανοιγουμε τον ανεμιστηρα. Εστω y η ποσοτητα των γραπτων που θα μεινει στο γραφειο. Τοτε εχουμε χ-y ο αριθμος των γραπτων που επεσαν κατω. Θετουμε 0 στον βαθμο εκεινων των γραπτων (χωρις βλαβη της γενικοτητας, μπορουμε να θεσουμε 0 στα y γραπτα και να πραξουμε ομοιως) και εν συνεχεια διορθωνουμε τα y γραπτα που εμειναν προσπαθωντας να ειμαστε οσο το δυνατον πιο αυστηροι. Στα πρωτυπα του Cauchy δηλαδη ο οποιος εισηγαγε την αυστηροτητα στην Αναλυση.

Αποδειξη: Ελεγχουμε τις λιστες με τους βαθμους των γραπτων και βλεπουμε οτι το θεωρημα επαληθευεται.

Επισης το βιβλιο μας ακολουθει την θεωρια του κρασιου-οσο παλιοτερο τοσο καλυτερο. 30 χρονων κρασι ειναι τελειο, ποσο μαλλον 30 χρονων βιβλιο. Τι δινεις? Αν θες αλλαζουμε, οτι κι αν ειναι.

Δυστυχώς είναι ευρέως εφαρμόσιμο το συγκεκριμένο θεώρημα…Εμείς το λέμε θεώρημα αεροδυναμικής…(Εξαρτάται από τα αεροδυναμικά χαρακτηρηστικά του γραπτού.)

Avant-garde metal: ο πρωταγονιστης φτανει στο καστρο, σκοτωνει τη πριγκηπισσα και γαμαει τον δρακο.

[quote=“Turin”]

Δυστυχώς είναι ευρέως εφαρμόσιμο το συγκεκριμένο θεώρημα…Εμείς το λέμε θεώρημα αεροδυναμικής…(Εξαρτάται από τα αεροδυναμικά χαρακτηρηστικά του γραπτού.)[/quote]

Ναι γαμωτο, εχει εφαρμογες σε πολλες επιστημες. :frowning: