Γεια!

αυτες οι φιλοσοφιες παντα τις τραβαγαν[-X

Του ρομάντικ πάντα ε; Μέγας φιλόσοφος! :wink:

γενικα μιλαω…
εδιτ:και κανω και πλακα

Αμπελοφιλοσοφίες θες να πεις αγαπητέ billrocki…

Ορίστε! Το κορίτσι δεν ψάρωσε! Αλλά ούτως ή άλλως η “πάσα” του Γράκχου ήταν σε μορφή υπεκφυγής :stuck_out_tongue:

Τί υπεκφυγή ρε.
Ε ναι, πέσιμο ήταν.

Ε συνέχισέ το τότε.

ΦΛΩΡΕ!

:stuck_out_tongue:

Αν εννοείς ότι δεν το χειρίζομαι καλά δέχομαι ευχαρίστως μαθήματα, ΝΟ. 1 ΠΕΦΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :roll:

Ok λοιπόν… Μιας κ το κορίτσι εκφράζεται με πολιτική και αντιπαραθέτει απόψεις με το ρομάντικ, επιβάλλεται να επέμβεις! Πήγαινε σ’εκείνο το τόπικ κ κάνε αισθητή την παρουσία σου! Βγάλε κ κάνα μανιφέστο - ψαρώνουν με κάτι τέτοια :wink:

Τί λες ρε που θα μπλέξω πάλι με το τρολλ. Λες και δε μου φτάνει ο πόντος που χω φάει εξ’ αιτίας του.
Ούτε θα επιχειρήσω να την ρίξω με τέτοια τρικ. Θέλω να πέσει στην αγκαλιά μου γοητευμένη απ’ την υπό την ευρύτερη έννοια γαμηστεροσύνη μου.

Εντάξει με έπεισες!! Ατακάρα!!! Προσκυνώ!!! :bow:

[SPOILER] Ο διάλογος σας…Απλά κλαίω!!:lol3:[/SPOILER]

Γιατί κάνεις έτσι τα χέρια σου, δε χρειάζεται. Αλλού πρέπει να τα χεις.

καλά ποσταρίσματα κοπελιά! για τον τζιμ δε χρειάζεται να ανησυχείς πάντως ,μη τυχόν στη πέσει κτλ. είσαι πολύ μεγάλη για τα γούστα του. όλο κάτι ανήλικα κάθεται και πλευρίζει, αληταράς:!:

Τί θα’λεγες εσύ… :stuck_out_tongue:

Επίσης Εύη τούτον εδώ τον άξεστο που ακούει μόνο κάτι μπάντες με ημίγυμνους με τσεκούρια κ κολάν μην του δίνεις σημασία… Η γνώμη του απορρίπτεται με μη δημοκρατικές διαδικασίες (είναι κ της μόδας τελευταία…) ΟΥΣΤ! :stuck_out_tongue: