Η μάχη των τιτάνων

είδες τις ομάδες και ήρθες να το παίξεις τζάμπα μάγκας φιλαράκι? μέσα γιατί έχουμε κάτι αρχίδια ΝΑ.

Ανεργία και τσάμπα σουβλάκια μετά απο μπάλα είναι συνδυασμός που ΓΑΜΕΙ!

υ.γ. dude είναι ισορροπημένες οι ομάδες νομίζω χωρίς πλάκα αν και δεν έχω εικόνα απο samis και φίλο keeper
για dudemobile θα σου πω άυριο

ενταξει εγω θα φερω τον keyser απο γαλατσι, οποιος αλλος θελει ας πει.

Kαλά έκανες γιατί ο δικός μου συνέρχεται από διάστρεμμα! :?

Κάτι ακόμα για τις οδηγίες που έδωσα χθες: Όσοι βγείτε από τον σταθμό του Προαστειακού θα μπορείτε να δείτε το κτίριο της εταιρείας Luxottica. Τα γηπεδάκια είναι ακριβώς πίσω από αυτό.

δεν ξέρω τι λέει ο ντουντ για το σύστημα αλλά εγώ είμαι ολ αράουντερ :lol:

Μάγκες, αν υπάρχει αντικαταστάτης για μένα ας πάει, μόλις γύρισα και αύριο δεν παίζει να μπορώ να περπατήσω.

Αν όχι θα δω μήπως βρω κανέναν εγώ να στείλω.

Όχι ρε γμτ… Κρίμα…

Θα κάνω μία προσπάθεια αλλά δεν υπόσχομαι τπτ…

Κανάς άλλος φορουμικός;

ρωτάω και τον φίλο ντουντ 2, αν και μάλλον θα κοιμάται σα μοσχαροκεφαλή.

πού σκατά πήγες και τι έκανες ρε μλκ.

την πάτησε, ξέχασε ανοιχτό κινητό :stuck_out_tongue:

φίλος dude no2 δίνει το παρών.

samis, αν γίνεται να συνεννοηθείτε κάπως να πάρεις και τον σάμαν για να ρθουμε με ένα αμάξι εγώ με τον φίλο μου (θα πάρουμε 3 απο μετρό χαλανδρίου), καλά θα είναι. ακριβή η μπεντζίνααα.

ψ. είδα ότι είναι να βρεθείτε τραλλέων και να στρίψετε βεΐκου, εκεί δίπλα είναι κ ο σαμαν, δε νομίζω να χετε πρόβλημα. απλά έχω την αμυδρή εντύπωση πως έχεις διθέσιο αμάξι…

Ε, ας πάρει ο κέυσερ τον σάμαν στα πόδια του! :smiley:

οχι παιρνει κι αλλους δυο ρε… χεχεχε, ναι αν ο shaman θελει 6:20 θα παρω κετσερ απο τον βασιλοπουλο στην τραλεων. απο που θελει να τον παρουμε? αν μπορει να ειναι κια αυτος εκει την ιδια ωρα ακομα καλυτερα.

ok, θα τον ενημερώσω και θα σου στείλω.

στοίχημα για σουβλάκια ισχύει? 8)

εγώ τρώω ένα, είμαι σε δίαιτα :-s

dude θα έρθω μόνος μου εγώ…μην σας μπλέκω με αυτοκίνητα…

η βασική νομίζω αντερώτηση είναι που θα βρούμε σουβλατζίδικο εκει?

Καλή μπάλα

Ματς(και αρκετα καλο)εγινε μονο στο Α μερος.Το δευτερο πιο πολυ σε τσοντα εφερνε και θα παω σε ψυχολογο για να το ξεχασω…μηδεν ομως:lol: 2ο γυρισμα αστραγαλου στο ιδιο σημειο μεσα σε 4 μηνες:metal:

πινκς στη σουταρα του Ταιλερ!

Δεν το πήρα είδηση το γύρισμα αστραγάλου, περαστικά Pumpkin.

Το Β’ ημίχρονο ήταν πολύ πιό ανοιχτό, απέκτησε γρήγορο ρυθμό.

Ωραίο ματσάκι έγινε γενικά, συγνώμη από όλους που δεν μπορούσα να το τραβήξουμε και άλλο.

Χάρηκα που γνώρισα τον σύγγαυρο Σάμη και τον Kayser

Πάμκιν 4 τραυματισμοί αστραγάλων, από 2 σε κάθε πόδι μέσα σε 2 μήνες τι σου λέει? :lol:

Καλά παίχσαμε, πάμε για το επόμενο.

Πως πρέπει να τους δένεις!
:wink:

Πλάκα πλάκα περιμέναμε καιρό για μία μεγάλη ΝΙΚΗ!

Dude πίασε ένα εξοχικό, μια τηγανιά, 2 τυροκαυτρές, πατάτες, έναν μπεκρή μεζέ…:stuck_out_tongue:

Πολύ σημαντικό να έχεις στάνταρ και καλό τέρμα όπως αποδείχθηκε!

Mods αλλάξτε υπογραφή shaman!:lol:

ωραιο ματσακιον χτες, βεβαια καποια στιγμη ισως ξεκανα λιγο τον keyser σε μια εξοδο… sorry mate!!!
χαρηκα που γνωρισα και τα υπολοιπα παιδια (γυγαυρους και μη) και περιμενω την επομενη που θα μπορω να ειναι και ο φιλος τραμπ!!

τα σουβλακια ποτε??? :stuck_out_tongue: