Η μάχη των τιτάνων

Κυριακή 25/11 17:30-19:00

Aionios ΟΚ (θέλω να δω και το ματς)
HopeRidesAlone ΟΚ
AperiZ9 OK
Martian ΟΚ
dude ΟΚ
stelios ΟΚ
κρισπ ΟΚ
Μachine Head ΟΚ
Xemnas
Φιλος Xemnas
Mule

το δικό μου πιστόλι δίνει κάπου 200.00 απόδοση, θα συμβεί μόνο σε περίπτωση που έχουμε απρόοπτο σοβαρο τραυματισμό στους Primordial την προηγούμενη μέρα

διόρθωσες το “επόμενη” ε? :lol:

ΕΛΑ ΝΑ ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ

5Χ5 ειμαστε μεσα; Εγω προσωπικα ναι, δεν ξερω αν καποιοι θελουν σονυ και ντε σε μεγαλο.

πώς το πρόλαβες ρε αλήτη; :stuck_out_tongue:

5x5 είναι για τον πεο, 6x6 το λιγότερο που θα “ανεχόμουν” να παίξω. 7x7++ είναι οι καλύτερες φάσεις

Εγώ λέω ότι με Lupin και φίλο του αλλά και φίλο Mule που λέει πιο πίσω και άλλους 2 φορουμίτες-φίλους φορουμιτών μια χαρά μαζευόμαστε 16.
Γιαυτό

ΞΕΚΟΥΝΗΘΕΙΤΕ

Εγώ μπορώ να φέρω πάντως κάνα παιχτάκι αν μου ζητηθεί.

Προτείνω μέχρι αύριο να έχουμε μαζευτεί όσοι είμαστε από rocking και Παρασκευοσάββατο συμπληρώνουμε με φίλους.

Όταν φανεί ότι πάει καλά, κλείνω Ντιέγκο αν είναι.

Είμαστε 10 χωρίς φίλους μέχρι στιγμής.
Ενημερώστε τυχόν φορουμίτες που έρχονται γενικά και ίσως να μην έχουν δώσει σημασία στο θρεντ.

εγω το σκ:

1.παίζει να δουλεύω και τις 2 μέρες-θα μάθω μέχρι παρασκεύη =/
2.έχω ελεϊνό διάβασμα γτ δίνω την παράλλη δευτέρα και οκ, δεν θα διαβάζω όλη την κυριακή αλλα η 1.30 ώρα μπάλα + άλλη 1.30 να παμε-γυρίσουμε-μπάνιο-ηρεμία (καντο δίωρο καλύτερα) με προβληματίζουν

οπώτε κλείστε όπου θέλετε, αν κλείσετε σε μεγάλο και δώ παρασκευή ότι τόχω, θα ειδοποιήσω…αλλά μην περιμένετε από μένα και φίλο…

Κυριακή 25/11 17:30-19:00

Aionios ΟΚ
HopeRidesAlone ΟΚ
AperiZ9 OK
Martian ΟΚ
dude ΟΚ
stelios ΟΚ
κρισπ ΟΚ
Μachine Head ΟΚ
Xemnas OK
Φιλος Xemnas OK
Mule

Αυτοι ειναι 11, με εναν φιλο. Βρειτε αλλους 5, ή και αλλους 3, παιζουμε και 7χ7 σε μεγαλο, τωρα που κοψαμε και το τσιγαρο. 8)

Καλά, κλείστε ένα 6Χ6 στον Καραπιάλη και κάνουμε τρεις προσευχές να καταφέρουμε να είμαστε 12 τελικά.

Κυριακή 25/11 17:30-19:00

Aionios ΟΚ
HopeRidesAlone ΟΚ
AperiZ9 OK
Martian ΟΚ
dude ΟΚ
stelios ΟΚ
κρισπ ΟΚ
Μachine Head ΟΚ
Xemnas OK
Φιλος Xemnas OK
Mule ΟΚ

Αναρρώνω από ίωση αλλά ως την Κυριακή θα είμαι σίγουρα ΟΚ, ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΩ ΛΕΜΕ! :stuck_out_tongue:

Πείτε και αν θέλετε να φέρω κανένα φίλο

Ο BruiserMastino? να πάρει θέση μην τον πάρει κάνας διάολος

Εχω την εντυπωση πως θα χρειαστουμε φιλο!

καραπιάλης έχει 4μιση ή 6 την κυριακή. περίεργες μου φαίνονται οι ώρες αλλά τέσπα :stuck_out_tongue:

θυμίζω, είναι 1:10 η διάρκεια.

Ti ώρα παίζουμε Τούμπα, θυμάται κανείς;:-k

7μιση

Καραπιαλη 1:10; Μιαμισαωρο δεν ηταν;