Η μάχη των τιτάνων

Κυριακη 31/3

Xemnas
φιλος Xemnas
Martian
AperiZ9
dude (με ερωτηματικό και μόνο για αργα, 8μιση+)
stelios86 (τα ίδια με dude)

Εγω τελικα δεν εχω θεμα με την ωρα, ειμαι μεσα και βραδυ οποιος ψηνει, εφοσον βοηθαει και τα παιδια.

ψήνεται κάνα νταβραντισμένο παλικάρι για μπάλα σήμερα στις 9 στον ντιέγκο? μου λείπει ένας για 8χ8

Η εξεταστική τελείωσε και μετά από μήνες νιώθω πως έχουμε ένα χρέος. Κανείς για ΣΚ;

dude άκουσες ε;

Αύριο πάμε για μια εορταστική μπαλίτσα για να κλείσει η σεζόν, 9:10 στο μεγάλο του Ντιέγκο.

Με τον Γκάλη, τον Γιαννάκη, τον Samis, τον Lupin, τον Stelios86, τον Elric83, τον HopeRidesAlone, ΕΜΕΝΑ και…

“τα άλλα παιδιά” τα ψάχνουμε ακόμα. 3-4 νταβραντισμένα παλικάρια πιο συγκεκριμένα. Δηλώστε συμμετοχές εδώ.

ποια εορταστικη μηχεσω.

απο 27 και μετα θαμαι πανω, λευθερος να αμοληθω στα γηπεδα.

ΘΑΣΑΣΓΑΜΗΣΩ.

αν μας βρεις :stuck_out_tongue:

Δε ξερω ουτε ποιος ειναι ο Ντιεγκο, ουτε που ειναι το μεγαλο του. Αυτο που ξερω ειναι οτι θα γευτειτε ενα δεξι που εχει κλεισει σπιτια και εχει διαλυσει οικογενειες.

[SPOILER]Κατατοπιστε ομως λιγο και εμας τους χωριανους ε. Περιοχη κτλ[/SPOILER]

ανάλογα σε ποια ομάδα είσαι. γιατί υπάρχει ένα τέρμα που δεν τρώει γκολ.

και τέρμα παίζουμε εγώ και ο σάμης.

και δεν εννοώ τον σάμη.

ετσι δυναμιτιζε το κλιμα… το νερο το κερναω εγω αυριο…

Είναι δίπλα στο σταθμό Αγία Παρασκευή του μετρό. Κάποιος να βρει το ποστ του ΚρισΠ με τον χάρτη γιατί βαριέμαι :stuck_out_tongue:

Σωστα, εχω ακουσει οτι οταν παιζεις τερμα η φαση ειναι into the fight I claim the right to be the king of kings. Αλλα μην ανησυχεις, αν ειμαι απ την αλλη ομαδα θα σε ξεφτιλισω, θα σε στειλω για σπιρτα

Φχαριστω hope:!: νταξει, αν ειναι διπλα στο σταθμο δε χρειαζομαι χαρτη, ρωτωντας πας στην πολη

Χωραω;

welcome on board both of you…

Με [B]τέτοια[/B] μουσική υπόκρουση θα σκάσω αύριο στο γήπεδο γατάκι ελρικ.

Αν θες να ακουμπήσεις μπάλα όμως, βάλτο από Old Man Gloom :wink:

Joker, το γήπεδο είναι στη μεταξά στο Χαλάνδρι. Από μετρό Αγ. Παρασκευής, δες πόσο κοντά είναι ο δρόμος. Μπαίνεις από τον κεντρικό στη Μεταξά, προχωράς και μετά από 2-3 λεπτά βλέπεις στο αριστερό σου χέρι τα γήπεδα.

Martian, σε περιμένουμε. Αυτή τη στιγμή είμαστε πλήρεις, αλλά λόγω ζέστης και σταθερών τερμάτων 2 άτομα ακόμα θα ήταν τέλειο αν έρχονταν.

Red Rum, σε περιμένουμε και σένα??? :smiley:

Χωταω ρε σεις :);

Και το χωτάς? :stuck_out_tongue:

Που να γραψω με τα χοντροδαχτυλα μου στο κινητο :D!