Η μάχη των τιτάνων

μμμ, μικροτητες!

Blast From The Past :!:
MEΣΑ

You have my sword.

για ποτε?Κυριακη?

Γενικά, προθέσεις εξετάζουμε προς το παρόν.

Μάνε, το ξέρεις ότι έχω ακόμα 1-2 μπλούζες σου ε :stuck_out_tongue:

Με elric επιθετικό εγώ παίζω στόπερ, το δηλώνω

κι εγω ψηνομαι, αναλογως την ημερα και την ωρα βεβαια.

η μπασκετ η ποδοσφαιρο εγω ειμαι μεσα και φερνω και εναν φιλο μου

Τιτανες, assemble.

Sent from my XT1039 using Tapatalk

Ναι, περίμενε τώρα :stuck_out_tongue:

εγω ειμαι μεσα!!
κανονισε το!!

:smirk: :smirk: :smirk:

6 Likes

Ούτε για μονάκι στο μπάσκετ δεν νομίζω να υπάρχουν άτομα πια.

Σε περίπτωση πάντως που υπάρχει κόσμος, το σκέφτομαι. Έχω σαπίσει και έχω πλέον 0 φυσική κατάσταση, αλλά μου έχει λείψει η μπάλα.

4 Likes

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

5 Likes

μεσω ζουμ γινεται;

4 Likes

Κανω απο τωρα κρουση, να δουμε ποιοι ψηνουν γενικα κ με το καλο αρχες σεπτεμβρη να το οργανωσουμε…

Ηδη βλεπω κ πιστο σκυλι πολεμου κηπερ21 μυρισε αιμα κ εμφανιστηκε :sunglasses:

3 Likes

Για κανα Δευτερο-Τριτο το συζηταμε :stuck_out_tongue:

1 Like

Λοιπον με μια πρωτη κρουση, βλεπω @martian @pantelis79 @Red_Viper @Keeper21 ψημενους + εμενα, τσουπ βγαλαμε 5αδα ( + jason να στελνει την αγαπη του απο τα εξωτερικα)!!

Λεω την δευτερη βδομαδα Σεπτεμβρη να το επιχειρησουμε αν βγαλουμε τουλαχιστον 10αδα, οποτε οποιος αλλος ενδιαφερθει στο ενδιαμεσο μην διστασει ε… εχουμε κανει φορουμικες μπαλες 5χ5 και 8χ8 που εχουν καταντησει πρεμιερ ληγκ αρχων 90s με μαρκαρισματα και τσαμπουκαδες αλα Βινι Τζοουνς και Τονυ Ανταμς στα πολυ early 20s μας, εχουμε κανει κ ματς που ξεκινησαν με μπυρες στο ζεσταμα, τελειωσαν με μπυρες και σουβλακια στους παγκους… στοχευουμε στην δευτερη περιπτωση προφανως :slightly_smiling_face:

Αν ειναι μπορει να ενεργοποιησω κ κατι παλια πολεμικα αρματα που ακομα το λεει η καρδουλα τους κι ας απεχουν καιρο απο το φορουμ ( για καποιον @dude κτλ χτυπαει η καμπανα :stuck_out_tongue: )

3 Likes

Εγώ παιδιά αν λέμε για Σεπτέμβρη, θα προτιμούσα λόγω δουλειάς να είναι σ/κ. Αλλά τα βρίσκουμε αυτά όταν έρθει η ώρα, ας μαζευτούμε με το καλό πρώτα.

ΥΓ. Όταν μαζευόμασταν διάβαζα για τεστάκια στα μαθηματικά και τα αρχαία και τώρα λέω πως με περιορίζει το εργασιακό μου ωράριο. Όλα καλά, πάμε παρακάτω :slight_smile:

3 Likes

Αν είμαι κάτω, μέσα. Λογικά από τέλος Σεπτέμβρη για 4-5 μήνες

3 Likes