Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

πω…400 δολαρια για ενα ποσουμ ρε?

μιας και το εχει στο σταρ…

Στο Σερεντίπιτη, ήταν πιο γλυκιά:):!:

Ωραία βυζγιά!!! :stuck_out_tongue:

Πολλα ευγε στον Ανγκμαρ. Tιμιοτατο ποστ.


Ειμαι ερωτευμενος. Τι κοπελα ειναι αυτη ωρε :oops:

ΙΝΦΟΣ 8O

Ποοοοο… Νταξ, φοβερη! Τελειο προσωπο, τελειο σωμα και τατου!! Δεν εχω λογια… πλιτς!

…και γαμώ τα τατού:):!:

Χαιρομαι που τιματε το γουστο μου. ;p Εχω ποσταρει λιγες ειναι η αληθεια, αλλα προτιμαμε ποιοτητα απο ποσοτητα.

Edit: Γενικα εχω κατι με τις γυναικες που κανουνε στιχους τατου. Δεν ξερω γιατι.

Nαι, βολεύουν να τις παίρνεις μαζί όταν πηγαίνεις στο μπάνιο:)

Κακο αστειο βασικα, επειδη το χειμωνα θα κανω κατι αναλογο στο πλευρο.

Στους άντρες μου αρέσει να το βλέπω, αλλά για τις γυναίκες δεν έχω να πω το ίδιο.

Ε, γουστα. Σε συγκεκριμενες περιπτωσεις, μη σου πω πως παιζει και να ναι απο τα πιο ομορφα πραγματα που εχω δει σε γυναικα.

Renée French is an American actress known for the segment Renée in Jim Jarmusch’s 2003 movie Coffee and Cigarettes. Η δεσποινίς εμφανίζεται μετά βίας για πέντε λεπτά στην ταινία και δεν έχει αφήσει κανένα άλλο ίχνος της στον κόσμο από τότε. Πόσο πολύ γουστάρω τέτοιες γυναίκες όμως…

και το κομμάτι από την ταινία (τέρμα τζαρμουσική θείλα) για όσους έχουν χρόνο για σκότωμα

χαχαχ μου αρεσει που βγαινει στην φορα αυτο το θρεντ παντα μετα τις 12 παντα ομως παραδοση :lol::lol::lol:

Ε τώρα είδα την ταινία τι να κάνω :stuck_out_tongue: Και εδώ μιλάμε για την ομορφιά προσωποποιημένη, δεν υπάρχει τίποτα πρόστυχο

Ευτυχώς που πόσταρε ο αντάρις, γιατί η λατρεία του άνγκμαρ είναι ότι πιο απωθητικό έχει ποσταριστεί στο θρεντ.

Κανεις πλακα, ετσι;;

Όταν βλέπω αμπαλιές ποτέ δεν κάνω πλάκα και στηρίζω τα λεγόμενά μου.

Στήθος 0, τεράστια περιφέρεια, πατσά φτάνουν.

Με τα τατού δε φτιάχνεις ομορφιά, σόρυ.

skank

ugly

Fake tats!

What is this. i don’t even.

This is really sad. these people shouldt try to wake up with a REAL woman :slight_smile:

that’s pathetic

meatloaf?
^^ :lol::lol::lol:

Να μουν μόνο εγώ καλά θα ταν.

Έλα μωρέ…έχει μόνο αυτό το πουτανέ βλέμμα και το στύλ και κάποιοι παίζει να εντυπωσιαστούν. Τίποτε άλλο…