Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Ε τώρα είδα την ταινία τι να κάνω :stuck_out_tongue: Και εδώ μιλάμε για την ομορφιά προσωποποιημένη, δεν υπάρχει τίποτα πρόστυχο

Ευτυχώς που πόσταρε ο αντάρις, γιατί η λατρεία του άνγκμαρ είναι ότι πιο απωθητικό έχει ποσταριστεί στο θρεντ.

Κανεις πλακα, ετσι;;

Όταν βλέπω αμπαλιές ποτέ δεν κάνω πλάκα και στηρίζω τα λεγόμενά μου.

Στήθος 0, τεράστια περιφέρεια, πατσά φτάνουν.

Με τα τατού δε φτιάχνεις ομορφιά, σόρυ.

skank

ugly

Fake tats!

What is this. i don’t even.

This is really sad. these people shouldt try to wake up with a REAL woman :slight_smile:

that’s pathetic

meatloaf?
^^ :lol::lol::lol:

Να μουν μόνο εγώ καλά θα ταν.

Έλα μωρέ…έχει μόνο αυτό το πουτανέ βλέμμα και το στύλ και κάποιοι παίζει να εντυπωσιαστούν. Τίποτε άλλο…

The Pretty Reckless - s/t ep (2010)

alternative rock με grunge επιρροές από τους pretty reckless της 16χρονης παρακαλώ taylor momsen από το gossip girl.4 όμορφα τραγουδάκια που θα αρέσουν σε όσους μεγάλωσαν με αμερικάνικες νεανικές ταινίες στα late 90’s/early 00’s (γιατί θυμίζει πολύ τέτοια soundtracks).η καπνισμένη φωνή της momsen την κάνει να μοιάζει μεγαλύτερη από την ηλικία της και κόλλημά μου είναι το my medicine.
τώρα θα μου πείτε γιατί το βάζω εδώ.σας απαντώ λοιπόν επειδή εδώ κολλάει περισότερο από πουθενά αλλού…:wink:

και το videoclip…

http://www.youtube.com/watch?v=eT3KPKR00qo&feature=related

και φωτογραφίες…

και η καλύτερη…

και όπως είπα είναι μόλις 16 χρονών…
τέλος μιας και αναφέρθηκα στο gossip girl να ξαναπώ πόσο ΘΕΑ είναι η jessica szohr…8)

natalie portman

shirley manson

Αυτην μου την εδειξε μια φιλη μου χθες! Πω νταξει, πολυ καλη! Αν και δεν μου αρεσουν οι ξανθες, γι αυτην θα κανω μια εξαιρεση.

@redrum θες να πεις οτι στο βιντεακι δεν ειναι καλη;; 8O Τι να πω; Μαλλον εχουμε τελειως διαφορετικα γουστα.

16 χρονων και 40 κιλα ομως.Δεν τα λες ολα.
Αυτη η κοπελα πρεπει να φαει.Πολυ.

Εννοειται οτι στηριζουμε Jessica Szohr.Την εχω ποσταρει μια δυο φορες.

αυτό είναι το μόνο σίγουρο.8):stuck_out_tongue:

τη jessica szohr την έχω ποστάρει κι εγώ τις πρώτες μου μέρες στο φόρουμ.είναι top of the top…

Για να ισιώσει το τόπικ χρειάζεται ν* bleedin ποστ.

*Όπου ν=κυκλοφορίες thou+κυκλοφορίες unearthly trance/κυκλοφορίες suma.

Sara Varone από γειτονική Ιταλία.

Ντάξει δεν είναι ούτε ηθοποιός ούτε τραγουδίστρια [SIZE=“4”]ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΖΟΣΥΝΗ ΣΑΣ!!![/SIZE]

Α ναι, η αποπάνω έχει ωραία ατυχήματα στην εκπομπή της νομίζω.

Μου τη σπαει η φατσα της :!:

αλλα τα βυζια της ωραια! (αν και ειναι ψευτικα)

αυτό.
και η jessica szohr δεν είναι μπαζολαγνεία ε?ούτε καν…

επίσης η larissa riquelme άκουσα πως επιτέλους γδύθηκε.όποιος έχει βρεί τις επίμαχες φωτογραφίες ας τις ποστάρει.8)

Εγω ακουσα οτι γδυθηκε για να αλλαξει μπλουζα μεστο γηπεδο,δεν ξερω αν το εκανε με φωτος.

Οφιτζη!!! 8O 8O 8O

Η Σάρα Βαρόνε τα σπάει, μαζί με την Άλμπα Παριέτι, ότι καλύτερο απ’ο Ιταλία:):!:

Θα συμφωνησω ενα επιπεδο να κρατησουμε.[-X

on topic

Britney Spears

και η εξελιξη

[SPOILER]

[/SPOILER]