Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

http://www.men24.gr/html/ent/450/ent.118450.asp

.

Κουλ.Απο αυριο το τσουλακι της γειτονιας θα το φωναζω “Βασιλισσα της συνουσιας”.Κουλ.

Εγω για τις φωτογραφιες το εβαλα το λινκ,αλλα οχι,καλυτερα να σχολιασουμε τον τιτλο του.

Χαχ,με απορροφησε το κειμενο και δν τις κοιταξα καν .

Τωρα που τις βλεπω , [B]θαμπς απ[/B] απο μενα στη “βασιλισσα της συνουσιας”. :ok:

οποιοδηποτε gif alison brie > ολες της οι φωτογραφιες

Όχι.

Μπαν στις ΑΒΥΖΕΣ

Ναι, οταν κανει λογαριασμο στο ροκιν να την κανουν μπαν.
Πανεμορφη ειναι, απλα.

Άμα θέλετε διαστάυρωση σκυλιών με αγελάδες, τότε να περιμένετε τα posts του NOVITSKI. Υπάρχει μια μερίδα στο φόρουμ που δεν καλύπτεται από αυτά, καταλάβετέ το!

λαβ,μόνο αυτό.

  • :thumbup:

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΠΡΑΗΜΟΡΝΤΙΑΛ. Η ΕλληνοΙρλανδικη φιλια παιρνει σαρκα και οστα. Ρε τι ψυχουλακι ειναι αυτο ρε.

Χαχα, είδα πρώτα το τζέρτζελο και λέω για ποια να είναι άραγε. Είδα και approved by sofi-k και αυξήθηκε κατακόρυφα η περιέργεια… και μετά κοιτάω και…

[SPOILER][SIZE=“6”]ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΧΩΝΕΙ Η ΜΠΕΚΕΤ ΡΕ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟΙ!!! :thumbup::thumbup:[/SIZE]
Για μια φορά θα στηρίξω χόρρορ με πάθος. Όχι άλλα συμπαθή τετράποδα.

Και το Καστλ γαμάει.:D[/SPOILER]

Εμενα παντως αν και γενικα στηριζω γουστα horror, αυτη δε μου εκανε καθολου εντυπωση. Στο δρομο θα μπορουσα να δω πολλες κοπελες που τις θεωρω πιο ομορφες. Αλλα γουστα ειναι αυτα.

Επιμενω στην Michelle Trachtenberg. Την ειχα ποσταρει και πιο παλια. Απο τις πιο ομορφες κοπελες που εχω δει.

:roll:

Aishwarya Rai παρ’ότι δεν μ’αρέσουν οι σκουρόχρωμες

Συμπαθητικη η Rai :slight_smile:

μονο συμπαθητικη?? μις κοσμος ειχε βγει.

περαστικός, ήρθα απλά να ρίξω ένα φέησπαλμ από τώρα για το επερχόμενο ποστ χόρρορ.

Είσαι λίιιγο υπερβολικός. Εννοώ οκ, σίγουρα είναι ωραία και πολύ κοντά στο στυλ γυναίκας που μ’αρέσει, αλλά νταξ…
Ευχαριστώ όσους με στηρίζουν στον τίμιο αυτό αγώνα. Μου δίνετε δύναμη για αν συνεχίσω.

[SIZE=“5”]Evan Rachel Wood[/SIZE]

δεν απογοητεύει :’) :’)