Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Την είδα σήμερα σε μια ταινία που είχε θέμα πατινάζ στον πάγο :stuck_out_tongue: Ντάξει, κούκλα ήταν η κοπελιά.

Jaime Edmondson- USA









SADSDASDFDSGSAESRAS !!!

οχι ΚΟΚΚΙΝΑ ρε!!!

[SPOILER]
ερωτευτηκα… <3<3
[/SPOILER]

Αγαπάμε Αμερικανίδες…

Οποιος βρει το σαγονι μου ας το επιστρεψει παρακαλω.
Σειρα μου να παραδεχτω NOVITSKI :wink:

Παιδιά άμα βρείτε σαγόνι προσέξτε μην το μπερδέψετε με του Aλουκαρδου γτ μπορεί να είναι το δικό μου…

Νοβιτσκι μας άφησες άφωνους…χαλαρά απο τις καλύτερες(μην σ πω η καλύτερη) από αυτές που έχεις ποστάρει τελευταία…:wink:

λοιπόν,

[SIZE=“5”]Yelle[/SIZE]

27χρονη γαλλίδα τραγουδίστρια.όχι ακριβώς όμορφη, αλλά μου αρέσει πολύ το στυλ της και η κίνησή της.

και bonus ένα βιντεάκι:

http://www.youtube.com/watch?v=Y99UqvgCmE8

horror κανε σε παρακαλω ενα τοπικ που θα ποσταρεις ΜΟΝΟ εσυ και αφηστε αυτο το πολυπαθο τοπικ στους γνωστες και μονο.-

κοίτα να δεις horror.
αν ο καθένας πόσταρε εδώ μέσα κάθε θηλυκό για το οποίο έχει παίξει το πουλί του, το τόπικ θα είχε από τραγούδια (ναι, ο vedder την έχει παίξει με τραγούδι αν θυμάμαι καλά!) μέχρι κατσίκες.
έχω αντικειμενικά κακό γούστο στις γκόμενες, γι’αυτό αποφεύγω να ποστάρω εδώ μέσα, γιατί το θρεντ είναι για να καβλώνει η πλειοψηφία του φόρο, και όχι 4-5 κακόγουστοι.
η γκόμενα που πόσταρες, μετά απ’αυτήν που πόσταρε ο Νοβίτσκης. σκέψου καλά αυτή την πρόταση. η γκόμενα που πόσταρες, μετά απ’αυτήν που πόσταρε ο Νοβίτσκης. η γκόμενα που πόσταρες, μετά απ’αυτήν που πόσταρε ο Νοβίτσκης. η γκόμενα που πόσταρες, μετά απ’αυτήν που πόσταρε ο Νοβίτσκης. η γκόμενα που πόσταρες, μετά απ’αυτήν που πόσταρε ο Νοβίτσκης.

εγώ πάντως δεν τη θεωρώ τόσο χειρότερη από την κοκκινομάλλα που ποσταρίστηκε προηγουμένως.αλλά that’s me. :roll:
και στην τελική αν είναι έτσι να μην ποστάρουμε καμία αν κάποιος ποστάρει κάποια που να συγκεντρώνει τα καλύτερα σχόλια.
πφφφ…μόνο ο awake με καταλάβαινε… :(:stuck_out_tongue:

Μια χαρά και η Γαλιδούλα…απλά δεν έχει αυτό το Παριζιάν-Κοκκέτ:):!:

προβληματισου

προβληματίζομαι.έντονα.τα ποσταρίσματά μου τόσον καιρό δεν έπιασαν τόπο.είμαι περικυκλωμένος από κακόγουστους! :razz:

και συνεχίζω…

[SIZE=“5”]Michelle Lombardo[/SIZE]

27χρονη αμερικανίδα ηθοποιός και μοντέλο, με ρίζες από ιταλία και ιρλανδία.

Φράφο, αυτό είναι ΒΥΖΙ!

επρεπε να σε πουμε κακογουστο για να ποσταρεις το θεοβυζο?

Μπράβο καμάρι μου.

Καλό ως πολύ καλό το τελευταίο που πόσταρε το παλιοχιπστέρι. Βέβαια, α) νομίζω ότι δεν είναι η πρώτη φορά που ποστάρεται η συγκεκριμένη, β) από φάτσα δε λέει και πολλά, απλά τα βυζγιά και γενικά το κορμί της σου βγάζουν αυτό το “σκίσε με αλύπητα, είμαι η πόρνη σου” και γ) θα πρέπει να ποστάρει πολύ καλύτερες για να ξεχάσουμε αυτό το σκατόμπαζο που πόσταρε πριν. Και ΠΟΛΛΕΣ καλύτερες.

Κατά τ’ άλλα

Λολ

Horror, με το τελευταίο post πιστεύω έσβησες εν μέρει τις αρνητικές εντυπώσεις που δημιούργησες.

Συνέχισε νέε μου!!!

[SPOILER]Πω πω ρε ένας βύζος 8O8O8O!!![/SPOILER]

δεν γίνεται ομως καλη μετάβαση απο τα ποστ απο τα υπερθερμα πέφτουμε απότομα και μετα αντε παλι… [-X