Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Η πρώτη έχει ποσταριστεί πολλάκις και αγαπάμε σταθερά.
Την ίδια ε. Η μπάντα της είναι λίγο γτπ.

Για τη δεύτερη πρέπει να θεσπιστει το χορορσπόιλερ, ειδικό φίτσουρ για τα γούστα του χόρορ. :stuck_out_tongue:

βασικά αν έβλεπες californication θα καταλάβαινες τι εννοώ. 8)8)

επειδή βλέπω, συμφωνώ με ψηλό_πρόσωπο…

δηλαδή μου λέτε ότι θα σας χάλαγε να την είχατε γραμματέα… :naughty:

Η αλήθεια είναι ότι καταβάθος στηρίζω χόρορ.
Άξιος διάδοχος Πυραμίδα και Στρέηκατ. :stuck_out_tongue:

χαχα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα τι εννοείς, αλλά επειδή αυτά τα nicknames μου ακούστηκαν έκφυλα, μάλλον θα συμφωνήσω. :hippy::stuck_out_tongue:

Ώπα ψηλέ είσαι άδικος, η Στρέηκατ μια χαρά γκόμενες πόσταρε και εδώ και στο άλλο θρέντ

η αλήθεια είναι ότι μας λείπει η Στρέη.

Ashley Valance- USA







ΥΓ: Angel Death και Gracchus ζωγραφισατε με τις ατακες σας!!

Ντάξει αγγίζει τελειότητα!!!

QUOTED FOR TRUTH!

μλκες, ειλικρινα, ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΟΛΟΙ να ποσταρετε για 1 βδομαδα και αφηστε Νοβιτσκι να κανει παιχνιδι…μονο μια γαμημενη βδομαδα, ζηταω πολλα?:frowning:

…και κάτι παραπάνω…απίστευτη κοπέλα:):!:

Ρε μιλάμε για απίστευτο βυζί!!!

Στηριζω Horror γιατι την Miner ηθελα μολις εχτες να την ποσταρω κι εγω, και λογω Californication και λογω Supernatural (παιζει την Meg). Δεν ειναι το θεομουνο αλλα ναι εχει μια τσαχπινια στους ρολους της που με κανει να θελω να την βαλω κατω και να την ξεφτιλισω αν και πρεπει να πω πως στις φωτογραφιες Hollywood κλπ, ψιλομπαζοφερνει οπως στην 3η φωτο που ποσταρε ο Horror.

Καλα για του Νοβιτσκυ, τι να πω. ΚΑΤΑΝΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΠΛΕΟΝ! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ? ΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ! :stuck_out_tongue:

εσύ θα πας μπροστά. ;p
πάντως σε προκαλώ αν μπορείς να βρεις καλύτερες φωτογραφίες, πέραν από αυτές από τη σκηνή σεξ στο bully.δυσκολεύτηκα πολύ να βρω.

τώρα κανονικά θα έπρεπε να συμφωνήσω με lupin, αλλά θυμήθηκα μια που είδα πως έχει αναφερθεί κανά δυο φορές ακόμα εδώ μέσα, αλλά αξίζει σίγουρα κάτι παραπάνω από μια απλή αναφορά και δυο-τρείς φωτογραφίες…
για να μην ξεχαστώ, πάμε λοιπόν και μετά σκάω:

[SIZE=“5”]Diora Baird[/SIZE]

27χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.

Megan Fox.

Αυτο εννοουσα οταν ελεγα οτι οι πιο πολλες φωτο της που εβρισκα ψιλομπαζοεφερναν. Γι’αυτο δεν την ποσταρα βασικα. Ακομα απορω που εσκαψες και τις βρηκες αυτες. Μυριζομαι και λιγο printscreen στην τελευταια ή κανω λαθος? :stuck_out_tongue:

8)8)
κατά τα άλλα, όποιος ψάχνει βρίσκει… :slight_smile:

Horror έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το κάνεις επίτηδες…Ποστάρεις μπάζα (aka τύπισσα από το californication) τρως το μπινελίκι σου και μετά ποστάρεις ΒΥΖΑΡΕΣ ατελείωτες. Δεν ξέρω αν πρέπει να σε κράξω ή να σου πω ΕΥΓΕ!