Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

α στο διαλο μας καβλωσατε μεσημεριατικα…

[SPOILER]στηριζουμε Or Grossman !! επισης τη ΘΕΑ την εχετε δει ? κατι ξερω που λεω για τις Ισραηλινες…

Bar Refaeli :

<3 <3 <3 <3 <3[/SPOILER]

Ποστ-επίδειξη δύναμης. Για όποιον τόλμησε να αμφισβητήσει το βασιλιά κτλ.

Α ναι, νιρ, και το δικό σου καλό ήταν. =Ρ

pestenamefate, αλλά προτιμώ ολόψυχα rafaeli.
δεν είχα ποτέ βλέψεις να γίνω πορνόγερος μεγιστάνας τσοντοπεριοδικών που διοργανώνει πάρτυ στην πισίνα της βίλας του.

χαχαχα :stuck_out_tongue:

λοιπον να κανουμε και λιγο αυτο-κραξιμο, ρε μαλακα Νιρ, το θρεντ λεγεται Πιο όμορφη ηθοποιός/τραγουδίστρια, αυτα που ποσταρες εσυ ναι μεν ειναι μπουκια και συχωριο, αλλα ειναι τοπ μοντελ… μολις το προσεξα… :roll:

Playmate 2011 λέει :]

θα έβαζα και απ’τη φωτογράφιση στο Playboy, αλλά δε ξέρω κατά πόσο επιτρέπεται :Ρ

ΒΑΛΕ.! μπαλκόνια να κάτσει ολη η οικογένεια

8O8O8O8O8O τιν’ τουτο ??

καρδούλες…

Ωραια πραγματα!!! :roll:

…πολύ ωραία όμως:):!:

Αχχχ, τί ωραίο χαμόγελο, και τί ωραία μάτια…

Πω ζαλιστηκα, ε.
Οντως εκτος απο βυζουλιθρα εχει και υπεροχο χαμογελο.

Παντως, το εχω πει δε μ’αρεσουν τοσο τα σκυλια οποτε κι εγω προτιμω πολυ την τυπισσα του nir απο του Νοβιτσκυ.
Στο θρεντ “το τοπ καυλοραπανο” θα υποστηριζα νοβιτσκυ.

καλά η playmate απλα δε υπάρχει. τέτοιο πλάσμα δεν έχει ξαναποσταριστεί εδω μέσα.

Ολα σχετικα ειναι ! [SPOILER][/SPOILER]

partypooper…

Nah, απλά βρήκε κακή φωτογραφία ο φίλος spawn7 :]

Το μόνο αρνητικό που μπορώ να βρω πάνω της είναι ο τρόπος που μιλάει και η φωνή της, κατα τ’άλλα είναι ένας άγγελος με βυζάρες :slight_smile:

Ok,guilty . :dunno:

Ας πουμε οτι η φωτο ηταν μια κακια στιγμη,οποτε δν εχω παρα να συμφωνησω πως τωρα ειναι

ένας άγγελος με βυζάρες

ονοματεπωνυμο τηλεφωνο διευθυνση. ΤΩΡΑ.

[SIZE=“5”]Emily Blunt[/SIZE]

Αγγλίδα ηθοποιός.

Ρε Horror εκει που βλεπω 2η φωτο και λεω “ωπα ομορφουλα ειναι αυτη” πας και μου βαζεις αυτο

[SPOILER][/SPOILER]
Δηλαδη ελεος ρε συ. Θα σε κραζει μετα ο Γρακχος και θα εχει και δικιο :stuck_out_tongue: