Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Κατι μου λεει οτι αμα δεν ειχε βυζια θα ειχε φαει ενα θαψιμο απο εδω μεχρι το Βλαδιβοστοκ…

36αρα ειναι, νορμαλ για την ηλικια της. Απλα εχετε συνηθισει σε ποστς 20χρονων / φωτοσοπαρισμενων.

ΑΨΟΓΟ το Χριστινακι, το εχουμε εκθειασει πολλακις. Και ματαρες ε - κυριολεκτικα, μη παει ο νους σας στο στηθος. Αυτο ειναι το πλεον προφανες, και να θες να μη το προσεξεις δε γινεται. Πιανει ολο το οπτικο πεδιο.

Ότι είπε ο Angmar. Στηρίζουμε christina.

Με δουλεύετε?! Αυτή είναι ίδια η Megan Fox, με ξανθό!
Ειδικά στην πρώτη φωτό νομίζω είναι ολοφάνερο.

Ναι μεν έχεις το δίκιο σου, εστιάζω όμως την προσοχή σε δύο σημεία:

  1. Δεν έχει χαλάσει ακόμη αποκτώντας την όψη πορνοστάρ, όπως η Megan Fox από ένα σημείο και έπειτα.
  2. Σε αντίθεση με τη Fox έχει ωραία χέρια.

Gayest post of the month. Περιμενε, εχω και βραβειο να σου δωσω.

η rosie ειναι και vs ομως ετσι?μη λεμε μαλακιες.

H Megan Fox ειναι μια τελειοτητα.
H Megan Fox εχει τα πιο τελεια tattoo στο πλανητη.
H Megan Fox φερνει τον πολεμο και τον σταματα οποτε εκεινη θελει.
Η Megan Fox κολασε τον Ιησου και τη Μαρια Μαγδαληνη μαζι.
Συνελθετε.

Προσυπογράφω.

η megan fox ειναι mainstream, αρα δεν αρεσει πια

τελοσπαντων, τι να πεις τωρα

Τι εχουν τα χερια της Μεγκαν Φοξ;

Βασικα οχι, ηθελα να πω

[SPOILER]εχει και χερια η μεγκαν φοξ; δεν το χα προσεξει…[/SPOILER]

Εχει παραμορφωμενο αντιχειρα.
Βασικα η αληθεια ειναι οτι πιο παλια ηταν πολυ πιο ομορφη. Με ολα τα botox και τις μαλακιες που εχει κανει το εχει γαμησει. Οχι οτι και τωρα δεν ειναι κουκλα… αλλα ελεος ρε πουστη μου ακομα και μια τετοια κοπελα να κανει botox? Μια ζωη κομπλεξικες θα ειστε οι γυναικες.

@Angmar
Θα παραβλέψω τα περί gay επειδή ο άλλος απλά δεν έχει το ίδιο γούστο με εσένα στις γυναίκες, και θα μιλήσω με εικόνες. Megan Fox εν έτει 2011:

[SPOILER]


[/SPOILER]

Μήπως σ’αρέσουν και οι πατάτες από τα McDonald’s?

Όσο για τα καλύτερα tattoo στον κόσμο, ας γελάσω. Τέτοια tattoo βρίσκεις και σε πρεζάκι παρακμιακής τρώγλης.
Πρόχειρα μόνο:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1173857&postcount=403

Και βλέποντας το Transformers, θα έλεγα να μείνει εκεί καλύτερα…

[SPOILER]
.[/SPOILER]

Τις πρωτες φωτος αρνουμαι να τις δεχτω, αν εγινε οντως αλιεν, τοτε κριμα… εγω θυμαμαι αυτο:

[SPOILER][/SPOILER]

Για τον αντιχειρα τι να πω, απορω πραγματικα πως θεωρειται γκομεναρα με τετοιον αντιχειρα!8O

[SPOILER]Σοβαρευτειτε!!![/SPOILER]

Eι, εγω ειπα απλα τι εχει ο αντιχειρας της. Δεν ειπα οτι με χαλαει :roll:

Και αυτες ειναι 2011, μας χαλαει και στις αποκατω?? Γενικα εχει πλακα να μας χαλανε γυναικες σαν την Μεγκαν Φοξ, ακομα και στις πανω φωτος δηλαδη. Να ΣΑΣ χαλανε δηλαδη, γιατι εγω αν την εβλεπα απο κοντα μαλλον θα εκανα 10 δευτερολεπτα να βρω το θαρρος να της μιλησω. Βρηκατε 2-3 φωτος της που δεν ειχε κανει καλο μακιγιαζ και που λογω ποζας εχουν πεταχτει τα κοκκαλα εξω και κατι εγινε… λες και εμεις ειμαστε ολοι μοντελοι και μοντελες :lol:

Ετρωγα μεχρι σκασμου. Εεε τις πατατες. ;p

Χορρορ παιδι μου, σοβαρεψου. Φωτογραφιες ειναι, επιασες μερικα μετρια παραδειγματα. Το ποστ του QuintomScenario για ολα τ αλλα.

Όποιος λέει κακό λόγο για το Μεγκανάκι να εκτελείται επί τόπου, μετά από τελετουργικό ευνουχισμό (άλλωστε άχρηστα θα του είναι πια).

Έχει χαλάσει η Μέγκαν Φοξ λέει. :’) :’)

Γιατί τρελαίνεστε ρε μαγκες?

Δηλαδή στις φωτό που πόσταρε ο χόρρορ δεν είναι ολίγον τι σαν άλιεν?

Πριν από 1μιση-2 χρόνια θα με έβριζα,αλλά είναι προφανές ότι η Μέγκαν είναι σε φάση παρακμής.

Άσε που όσο περνάνε τα χρόνια το μέτωπό της δεν θα μικραίνει.

[SPOILER][/SPOILER]

Απολαύστε αυτή καλύτερα,φωτογραφημένη από όποια γωνία κι αν την δείτε στο νετ.