Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

http://www.katara.gr/home/item/2852-i-scarlett-johansson-me-mpikini-stin-paralia-xoris-retous?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Mαλακες οταν ειδα την πρωτη φωτο παραλιγο να λιποθυμησω…Κριμα το Σκαρλετακι (Αν και απο τη μεση και πανω παραμενει αγγελος επι γης)

jesus! αλλα και παλι, με τους γυμναστες που εχουνε ειναι οκ σε 1 μηνα! :lol:

μακαρι παναγια μου!

…μια χαρά είναι και έτσι το κορίτσι…η τελειότητα είναι ξενέρωτη:):!:

Ρε μαλακες σοβαρα τωρα σας αρεσει αυτη η φελουκα? Δηλαδη περα απο δυο βυζους τι στο μπουτσο της βρισκετε? Και δεν το λεω μονο για τωρα με τις συγκεκριμενες φωτος αλλα παντα πιστευα οτι ειναι τρελο μπαζουκας και αλογομουρα. Ελεος σε μια αποσταση 30 μετρων στην Αρεοπαγιτου βρισκεις 15 γκομενες καλυτερες απο την βλαχουλα. [-X

:thumbup::thumbup:

Aυτό αλλά όχι τόσο υπερβολικό :stuck_out_tongue:

προταση:να μαζευτουμε ολοι μαζι να πλακωσουμε τον stargazer στο ξυλο για παραδειγματισμο[-X

Καλα εγω τα λεω για την Σκαρλετ χροοονια τωρα.
Αλλα εμενα δεν μπορειτε να μου κανετε τιποτα :smiley:

Γιατι μπορουνε να μου κανουνε τιποτα εμενανε οι φλωροι να πουμε? Αυτοι ρε με τη μυωπια-πρεσβυωπια-γουατεβερ που τους δερνει οχι απλα δεν θα με δουν για να με αρχισουν στα μπουκετα, αλλα δεν μπορουν να πετυχουν δεξαμενοπλοιο στα 2 μετρα τι να λεμε τωρα.

Κοινως: ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΤΕ ΦΛΩΡΙΑ!!!

Και στην τελικη ξηγιεμαι και κατι τετοιο και αντε γεια. :lightsabre:

Τωρα βεβαια που η γνωμη μου για την αταλαντη ταυτιζεται με του πανος_stargazer δεν ξερω αυτο ποσο καλο ειναι, αλλα νταξει συμφωναμε και με Deathster.

Καποια πραγματα ειναι ιερα. Η σκαρλετ ειναι ενα απο αυτα.

Μπράβο στους Deathster και Πάνο.Kι εγώ τόσα χρόνια λέω στους φίλους μου πως η Scarlett είναι απλά μια ομορφούλα με πιπόχειλα αλλά μια ζωή τρώω κράξιμο.Έτσι, να έρχεται η δικαίωση σγα σγα:p.

Ρε δεν πάτε καλά ρε. Τι να κάνουμε ρε, η κοπέλα ξεδίνει από το πρόγραμμα της ταινίας! :stuck_out_tongue: Αλλά πραγματικά, δεν πάτε καλά. +Ότι είπε ο leris.

[SPOILER][/SPOILER]

“Show boobs,bitch”

Και σε χαλάει αυτό; :stuck_out_tongue:
Δεν είπαμε ότι είναι και η Bellucci… :roll:

sofi-k δεν μπορείς να εκφράζεις αντικειμενική άποψη για άλλη γυναίκα, όντας γυναίκα η ίδια. Ή πολύ ωραίες βγάζετε κάποια μπάζα, ή χάλια βγάζετε τις ωραίες. Δεν σας πιάνουμε πουθενά :stuck_out_tongue:

κοφτε τα ναρκωτικα ρε που δεν ειναι και τοπ η σκαρλετ.

Kαταλάβετε ότι όλες οι γυναίκες έχουν κυτταρίτιδα, και μην κοιτάτε μόνο τις επίσημες φωτογραφήσεις.
Μια χαρά είναι η Σκάρλετ, μου φαίνεται περίεργο να την λέει κανείς μπάζο…

Είναι θέμα βιολογίας… ειδικά αν καπνίζουν ή/και πίνουν, και δεν προσέχουν ένα διάστημα διατροφή/άσκηση, στις γυναίκες η λεγόμενη κυτταρίτιδα και στους άντρες κοιλιά.
Δηλαδή οι κοπέλες του φόρουμ δεν έχουν; Οι κοπέλες των αγοριών (ή κοπελιών 8) ) του φόρουμ δεν έχουν; Ε;;; :stuck_out_tongue:

Κοιτάχτε, νομίζω πως οι περισσότεροι δε στεκόμαστε ουσιαστικά στο γεγόνος πως έχει κυτταρίτιδα, αλλά στο γεγονός ότι η ομορφία της παραείναι υπερτιμημένη.