Ομολογίες!

δεν ξέρω σε ποιο topic θα πρέπει να μπει αυτό που θα πω, αλλα μπορώ να το ποστάρω και στα δυο:lol: :

“το ομολογώ! λατρεύω την Rangel”

κ εγώ εσένα κουκλα μου!!!

χαχαχα

:lol: :lol:

  1. Θα την δούμε που να χτυπάτε τα οπίσθια σας κάτω…
  2. Κανόνισε να με ΄βλέπεις κι εσύ στον ύπνο σου…(σαν την deathbitch)
  3. Δεν μου λέει τίποτα… :twisted:[/quote]

:evil: Εσυ δεν ζητουσες απο τον Bluezlick να σου μαθει κιθαρα? Ξεχνα το…

Ακριβώς, όπως το είπες Ζητούσα να μου μάθει κιθάρα… :twisted:
Γυναίκα είμαι αλλάζω γνώμες κάθε 6 ώρες… χαχαχχαχαχαχαχαχα
Αρα ούτε αυτό πιάνει,βρές κάτι άλλο… 8)

Ομολογώ ότι βαριέμαι να διαβάζω τα Band Fever και για αυτό δε τα διαβάζω… :roll: :roll:

Ομολογώ όμως ότι όταν έγραφα το δικό μου, ήταν ευχάριστη σπαζοκεφαλιά! :stuck_out_tongue:

Tο δωμάτιο μου βρωμάει σαν να έχει σβήσει όλη η Αθηνα τα τσιγάρα τις στο τασάκι μου… [size=2]αλλα δεν με ενοχλεί, γιατί είμαι in love… [/size][size=1][καρδούλες, καρδούλες, καρδούλες, πεταλουδίτσες, φτερά][/size]

δηλαδή όπως μυρίζει το σχολείο μας (στα πολύ καλά του) έδω και μία εβδομάδα στην κατάληψη…
[size=2]συγχαρητήρια για το ‘‘ιν love’’[/size]

Σήμερα μύριζε και χλωρίνη (έπεσε σφουγγάρισμα -λες κ αυτό είναι το πρόβλημα!)… Μαγευτικές στιγμές!

ομολογω πως δεν μπορω να κατσω μεσα με τιποτα…και το δικο μου σπιτι εχει μοκετα απο τις τριχες τις κεφαλής μου…πρεπει να το καθαρισω και θα παω τωρα αμεσως…!!!ΤΩΡΑ

Καράφλιασες απ’ αυτά που βλέπεις; Κι εγώ σε ξεπουλάω για να μάθεις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αυτα να τα λες οταν θα μοιραζομαστε το ιδιο κρεβατι στη Σουηδία… ξεπουλα με… μετα θα το μετανοιωσεις, οπως τοσοι αλλοι, αλλα θα ειναι αργα… δε θα μπορεις να γυρισεις και η ζωη σου απλως θα κυλαει μεχρι να πεθανεις… 8O

Υπαρχει καποιος εδω μεσα που να μην εχει περισσοτερο αδυναμια στον Κοζυ? Αν ναι να φανερωθει και να τιμωρηθει για παραδειγματισμο. Πισσα και πουπουλα στο καθε λαμογιο!

φιλε μου λυπαμαι. αποκαλυφθηκα. θεωρω οτι οι moody blues πρεπει επιτελους να ερθουν ελλαδα! αμα πια, αν ειναι δυνατον !

καταλαβατε ποια user λεω…:lol:

Ομολογω οτι γουσταρω την emma watson

Ομολογω οτι υπαρχουν καμια δεκαρια ατομα που θελω να σκοτωσω αλλα δεν ξερω απο ποιον να ξεκινησω

Ομολογω οτι κατα την διαρκεια των εξετασεων τραβαω πιο πολυ μ@λ@κι@ απ’ οτι διαβαζω (μηπως φταιει η εποχη και ειναι ορμονικο? :p)

Ομολογω οτι οταν γυρναω απ’το σχολειο βλεπω σουπερ σταρ ενω τρωω

Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που έχει περισσότερη αδυναμία στον κόζυ ΑΠΟ ΜΕΝΑ?

Αν είναι να αποκαλυφθεί !!!:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

ομολογώ ότι βαριέμαι να διαβάσω…
ομολογώ ότι είμαι αναποφάσιστος και δεν γυρίζω σελίδα στην ζωή μου…:tomato: :tomato:
ομολογώ ότι μπαίνω στο rocking.gr τουλάχιστον 4 φορές την ημέρα…:lol: :lol: :lol:

Ομολογώ ότι είμαι γαμάτος.
Ομολογώ ότι είμαι μετριόφρων.
Ομολογώ ότι αγγίζω τελειότητα ρε παίδι μου.

Μονο? 8O :stuck_out_tongue:

Ρε Παναγιώτη δεν ήξερα ότι το επώνυμό σου είναι…

ΤΟΚΟΣ

:lol: :lol: :lol:

Και επιτόκιο μη σου πω! :expressionless:

:cold: